Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

i pewnie tylko tyle z tego hehehe.

rafi od razu umów się z dziadkiem na piwo pod blokiem bo pewnie tylko wy będziecie :grin:

mówcie kiedy to może uda mi się w końcu dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator chłodnicy

Ma ktoś jakies doświadczenia z tarczami hamulcowymi po przetoczeniu? Warto sie w to bawić czy tylko nowe brać? Kiera mi lata przy hamowaniu w dresikwozie

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować jak są jeszcze zjadliwe ,tylko ciekawe jaka cena takiej usługi ,bo może być tak że dołożysz parę pln. i masz nowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator chłodnicy

Ma ktoś jakies doświadczenia z tarczami hamulcowymi po przetoczeniu? Warto sie w to bawić czy tylko nowe brać? Kiera mi lata przy hamowaniu w dresikwozie

jak prawie nówka to zawsze warto próbować, jak stara po 80 tyś to raczej wymiana - do nowej tarczy zawsze nowe klocki.

Małe tarcze/tanie średnio się opłaca szlifować.

W weekend walczyłem z nieszczelnością na szybkozłączu przy turbo, temat tutaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288958-avf-upuszczanie-cisnienia-na-szybkozlaczu-przy-turbinie/

teraz muszę sprawdzić stopniowo czy wszystko dobrze - docelowo co najmniej 200 km/h musi zaliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze 325mm do małych nie należą :D chyba spróbuje, jak nic to nie da to wtedy kupie nowe - do stracenia koszt przetoczenia... montaz/demontaz i tak samemu

Od dzis oficjalnie nie mam juz audi choć fizycznie stoi na parkingu

?

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze 325mm do małych nie należą :D chyba spróbuje, jak nic to nie da to wtedy kupie nowe - do stracenia koszt przetoczenia... montaz/demontaz i tak samemu

Od dzis oficjalnie nie mam juz audi choć fizycznie stoi na parkingu

to spróbuj ... a jak z klockami zostają stare? - jak tak to przejedz je papierkiem ściernym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sądzę że nie warto toczyć tarcz. z tego co pamiętam to za tarcze w mojej skodzie chcieli 40 lub 50 zł za sztukę. a nowe kupiłem za 120 zł ferrodo.

ale nie polecam tarcz tej firmy. szybko się zwichrowały a klocki ferrodo piszczą.

więc chyba gra nie warta świeczki.


będzie żałoba po afdi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten rozmiar może spokojnie 200 PLNów kosztować za sztukę wiec jak nie są starte może warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten rozmiar może spokojnie 200 PLNów kosztować za sztukę wiec jak nie są starte może warto spróbować.

Zimermann gładkie kosztują 170-190zl , co sądzicie o tej firmie ...ogólnie na forach sa chwalone ale czy ktoś je miał , bielik jakies doświadczenia ze sklepu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak się spasują z klockiem ... mam na przodzie 320mm Zimmermany i klocki DS - i bardzo ładnie to współpracuje, z tyłu mam ATE + ATE ceramiczne i trochę dupowate połączenie

Bartek luknij na filmy w temat, może coś podpowiesz:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288958-avf-upuszczanie-cisnienia-czy-to-na-szybkozlaczu-przy-turbinie/

ps. żeby ci YT ruszył ;) to kliknij na to:

https://www.youtube.com/watch?v=T7PoWTwStnM

a potem wklejasz linki YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto w garażu ... z Grześkiem się dziś ugadałem przed 19 jak coś to zajedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto w garażu ... z Grześkiem się dziś ugadałem przed 19 jak coś to zajedź

Żaneta w delegacji, jestem sam z małymi - nie dam rady :(

Nie potrzebuje ktoś zaworka podciśnienia do EGR-a/turbiny? Zamówiłem sobie do BMW to przysłali mi do audi ... taki zbieg okoliczności akurat jak sprzedałem audi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś do godz. 24 konkurs w którym można zgarnąć piwko ... Co mi tam tak napir..lało? - do wglądu filmiki w linku powyżej.

W odp. można wskazać jeden element a Grzesiek nie bierze udziału on już piwko zgarnął ;)

ps. i nie zawracać Grześkowi d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...