Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie Rafał ja mam 4 osoby do wożenia i czasem bagaże a te wasze cuda - civc accord crv - mają za mało tego miejsca ;)

Do bagaży mało bo nie kombi, ale w środku dla pasażerów jest większy od B5.

co do LPG: 12 litrów wachy a 13-14 podtlenku robi różnicę - tu zwrot instalacji masz od roku do półtora.

Dlatego pytałem o przebieg roczny. Za dobra instalkę musisz położyć pewnie koło 3500 zł, więc zwrot po ~15tys km, chyba że jeździsz na ruskiej, to wtedy zwrot po ~27tys km(doliczyć trzeba jeszcze filtry, regulacje, droższy przeglą techniczny).

Ale najciekawsze sprawa, to gdzie ten gaz założysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Pany może jakiś spocik póki jeszcze pogoda nie najgorsza?

Można by na tym nowym parkingu na ogrodach:D W końcu pod dachem.

Edytowane przez dawidos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogrodach to zimą, chcesz sie teraz chowac jak pogoda sprzyja? Moze u mnie na parkingu, bede tarcze z bmy sciagal , to by sie przypomnialy stare dobre czasy jak sie cos dzialo na spotach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za darmo to można kombinować. w sumie to nie tak za darmo bo klocki i tak będziesz musiał wymienić.


he he dziadek ciężko pracuje- online na forum. taki to pożyje. prawda że kto ma szkołę ten ma lżej hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za darmo to można kombinować. w sumie to nie tak za darmo bo klocki i tak będziesz musiał wymienić.

he he dziadek ciężko pracuje- online na forum. taki to pożyje. prawda że kto ma szkołę ten ma lżej hehe

klocki zostają , są widać jak nowe... papierek w rękę i da radę - specjalistów już z forum pytałem :banan:

dziś zmieniłem opony na zimówki i w szoku jestem że na tył producent zaleca ciśnienie 3.1 bara :shock3: - narazie napompowałem 2.5 ale knuje czy aby nie dowalić tego 3.1 :mellow:

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowal tyle ile producent zaleca a jaki rozmiar opon masz?


Adaś a myślałeś może o czymś takim http://otomoto.pl/audi-a6-allroad-quattro-3-0-tdi-tiptr-11-2007-C34833303.html Sporo w sumie w komisach w eg-u stoi tych 2.4benz ale niestety żadna nie ma quattro żeby jechać sprawdzić jak to sie odpycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowal tyle ile producent zaleca a jaki rozmiar opon masz?

Adaś a myślałeś może o czymś takim http://otomoto.pl/audi-a6-allroad-quattro-3-0-tdi-tiptr-11-2007-C34833303.html Sporo w sumie w komisach w eg-u stoi tych 2.4benz ale niestety żadna nie ma quattro żeby jechać sprawdzić jak to sie odpycha.

Pewnie że patrzałem, choć w C6 allroad nie jest już tak indywidualny jak w C5. Na zimę bankowo odpuszczam ... może przyszły rok a może nie... w obecnym aucie niczego mi nie brakuje, spisuje się OK wiec ciśnienia jakiegoś nie mam. Gdzie te auto stoji, który to komis?

Ta tyle ze teraz jest twardo na 2.5 z tylu :(

BMW też stosuje wlepkę z tabelą ciśnień w kołach w zależności od załadunku?

Jeśli ta zimówka to 16-ka to trochę przy dużo (nie wiem czy producent opony też uznaje te ciśnienie za nominał), dla 17 będzie to normalne ciśnienie, bo zimówka generalnie i tak powinna być nabijana o 0,2 bar wyżej

Edytowane przez adadur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 17'' i aktualnie 2.5 gdzie BMW zaleca 3.1 :blink: i jest twardo - wulkanizatorzy mieli problem z założeniem opony tak ścianka twarda a to nie Run Flat - może jednak wystarczy mi tego powietrza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek dawaj numer do Ciebie na PW bo jest chętny na to A4 co podrzuciłeś linka...


dzwonię... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek dawaj numer do Ciebie na PW bo jest chętny na to A4 co podrzuciłeś linka...

dzwonię... :decayed:

Hej , ja nie mam nic z tym autem wspólnego , znam tylko handlarza ode mnie z miasta bo brałem od niego pare aut i wiem ze przeważnie jest tak jak jest napisane w aukcji -ściąga lekko draśnięte lub całe auta , zawsze ma zdjecia uszkodzeń jeżeli występowały , dlatego poleciłem ...dzwońcie bezpośrednio do niego ... Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Pany miał ktos z was styczność z takimi aukcjami albo może ktoś z waszych znajomych? http://aukcje.efl.pl/ListaAukcji.htm#/0.011989041464403272_1_1_3__1_0_0 Bo ceny co niektórych aut atrakcyjne czy jest w ogóle możliwość kupienia auta w podobnej cenie do wywoławczej czy to podpucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...