Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

o fuj!!!! multitronik to zło he he. a jak z silnikami?? 3.0 to ten sam silnik co 2.8??? czy całkiem inna jednostka???

2.8 w przedlifcie a 3.0 w poliftowej wersji ale tu też doszedł motor 2.4 - ogólnie niszowy motor, ale jak idziesz tak grubo to nie lepiej 2.7 BiT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

o fuj!!!! multitronik to zło he he. a jak z silnikami?? 3.0 to ten sam silnik co 2.8??? czy całkiem inna jednostka???

2.8 w przedlifcie a 3.0 w poliftowej wersji ale tu też doszedł motor 2.4 - ogólnie niszowy motor, ale jak idziesz tak grubo to nie lepiej 2.7 BiT

he he adaś nie stać mnie na taką jednostkę jak 2.7. zwykłe V jest tańsze w utrzymaniu.

ale jeśli to będzie audi to myślę nad tymi jednostkami.

http://demotywatory.pl/3786801/Pomocny-internauta

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :banan: :banan: :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są to auta już ponad 10 letnie wiec im prostsza konstrukcja tym lepiej bo mniej do zepsucia ale nie zgodzę się, że przy "zdrowych" motorach koszty utrzymania któregoś się jakoś wyższe - rzekłabym "jeden pies" z małą przewaga 2.7BiT z uwagi na osiągi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są to auta już ponad 10 letnie wiec im prostsza konstrukcja tym lepiej bo mniej do zepsucia ale nie zgodzę się, że przy "zdrowych" motorach koszty utrzymania któregoś się jakoś wyższe - rzekłabym "jeden pies" z małą przewaga 2.7BiT z uwagi na osiągi

tak tyle że za zdrowe 2.7bit zapłaci jak za zboże a za niezdrowe zapłaci u mechanika :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,7BiT fajny motor ale ogrom osprzętu jaki jest na tym silniku może pociągnąć po kieszeni przy szukaniu zaginionych koni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek prawdę mówi. polać mu he he.

nie wiem, czemu ale chodzi mi po głowie właśnie ten 3.0 silnik. tylko ciężko Q przy tym serduchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś w BMW wrażenie na mnie robi 3.0 D he he. i za takim bym się rozglądał. czy to e39 czy e46. choć 3.0 benz w BMW też jest fajne he he.

z resztą narazie nie ma co się zastanawiać. mercedes nie chce się rozpaść ( już nie mówię o tym że nie chce się psuć ) więc jak narazie nie będzie zmiany auta.

ostatnio przeszło mi przez myśl takie cuś jak Peugeot 407 3.0 V6. tylko to kurcze przód napęd :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany , malowanie felg w elblągu ? Znalazłem obrońców pokoju 7 , mazurska 23 i akacjowa . O akacjowej znalazłem kiepski opinie ...ktos, cos , gdzies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos mial jakies doswiadczenia z ktoryms zakladem?

ok felgi oddane na Żuławską :)

@bielik

http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=782583

:kox:

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tą audi. całkiem niezła. podtlenek do niej i można by latać he he. jak będę miał czas w poniedziałek to pojadę ja oblukać.

co prawda lepszy podobno jest 4.2 do niej. mocniejszy i tyle samo pali. może się na nią skusze.


http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=782895

to też fajne. tylko już długo stoi i coraz niższa cena. na zdjęciach ładnie wygląda kasa rozsądna tylko ciekawe czemu nie może jej sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbujemy spota zorganizować

Można , ale trzeba konkretnie termin bo inaczej rozejdzie sie jak zawsze po kościach

widziałem tą audi. całkiem niezła. podtlenek do niej i można by latać he he. jak będę miał czas w poniedziałek to pojadę ja oblukać.

co prawda lepszy podobno jest 4.2 do niej. mocniejszy i tyle samo pali. może się na nią skusze.

http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=782895

to też fajne. tylko już długo stoi i coraz niższa cena. na zdjęciach ładnie wygląda kasa rozsądna tylko ciekawe czemu nie może jej sprzedać.

Buma fajnie wyglada, kabel mam to możemy ja przetrzepać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...