Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

No i zakończył się łączony spot Audi 80 & A4, zorganizowany z okazji niedawnych świąt ;-)

Fotki ze spotu:

sl381491ia7.th.jpg sl381485tb1.th.jpg sl381486ii8.th.jpg sl381487rz5.th.jpg sl381488or6.th.jpg sl381489qv5.th.jpg sl381490ic9.th.jpg sl381492ip0.th.jpg sl381495jo7.th.jpg

Tu przypadkowy kolega, a myśleliśmy że jedzie do nas ;-)

sl381494bc9.th.jpg

Jedna A4 się obraziła ;-)

sl381493yt1.th.jpg

Z kronikarskiego obowiązku dodam, że kilka osób miało aparaty więc pewnie zdjęć będzie więcej, no i że obecnych było 7 A4 i 5 80-tek, jeśli Cabrio liczyć do 80 (taka sama buda! ;-) )

[br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 19:48_________________________________________________skoda tylko że nie wiedziałem że bateria jest słaba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no no :D dużo sie dowiedziałem no nie powiem hehe :D wiecie tyle ludzi w jednym miejscu człowiek taki nieśmiały :tongue4: zapomniało się :P ale dzięki za help ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udał się spocik tyle autek :kox: . Tylko czekamy na resztę fotek :evil: . Kbibi żaluj :tongue4: i Łukasz tez :naughty:

no trudno i tak bywa :confused4::(

ale na następny to choćby skały sr......y to się pojawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle nieżle szkoda tylko że fotki cienkie :kwasny: z tego na naszą"tapetkę" nic się chyba nie wyrzeźbi co ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie wszystkie foty i powinny być lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był porządny aparat na zlocie i będą ładne fotki tylko ale dopiero kolo 4 stycznia bo ten chłopaczek nie jest z Elbląga :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrykbor

ale dopiero kolo 4 stycznia bo ten chłopaczek nie jest z Elbląga naughty

to chyba był z Marsa że mu dojazd do chaty tyle zajmie... :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma netu chwilowo... a foty nie wiadomo jakie będą bo ciemno jak w ...... i pewnie statyw niewiele pomógł

trzeba przyznać że przyjemnie było... wiadomo... potworzyły się grupki bo w 15 osób nie da się na jeden temat rozmawiać ale aż żałuję że więcej czasu nie miałem...

oby więcej takich spotów w Elblągu...to może jakiś stały ustalimy - jakiś pierwszy piątek miesiąca czy cuś...

następny na pewno z lepszym oświetleniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma podziemnego parkunku to zimą stałe nie wypalą - ciemno, zimno ...

nie ma netu chwilowo... a foty nie wiadomo jakie będą bo ciemno jak w ...... i pewnie statyw niewiele pomógł

Wierz mi to nie aparat robi zdjęcia ale dobry sprzęt rekompensuje niewiedzę z dziedziny fotografii. Nawet przy takim świetle można ładne fotki zrobić ale czas naświetlania (dla słabszych aparatów) musi być dość długi i eliminuje w zasadzie fotografowanie ludzi bo będą "smugi"

Ale spocik faktycznie był spoko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś pierwszy piątek miesiąca czy cuś...

jak w Kościele ;-)

następny na pewno z lepszym oświetleniem...

trudno tak wszystkim niesetty podpasować :( ale dni będą dłuższe to i oświetlenie będzie lepsze :) oby tylko było więcej autek :)

Warto wspomnieć że gościnnie jedna Vectra B :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9c03cfd523d350f3m.jpg

10cde11b13fba7aem.jpg

405734b9e89f358fm.jpg

____________________________________________________

Odrazu piszę, że zdjęcia nie są super jakości :tongue4: niestety ja też byłem bez statywiku i z ręki robione, więc czekamy na kolegi z Świnoujścia fotki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Patryk jednak będzie trzeba zrobić te termostaty...

jechałem dziś betonką z Braniewa... rozgrzało się normalnie więc pocisnąłem... później pod Elblągiem trochę mgły więc 80km/h na 6tce przez jakieś 5km i temperatura spadła do jakiś 70st. a że z kratek też raczej nie parzyło to czujnikowi wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przechodziłęm przez zminę termostatu takżę jak byście się zabierali za robotę to cosik podpowiem ;)

a jak byście zamawiali płyn w dobrej cenie to pisze się na literek G12+ w koncentracie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny

musimy?

nowy termostat + nowa uszczelka + nowy płyn :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zmusza ale warto wymienić (trzeba wymieniać w zasadzie jak elementy metalowe układu chłodzenia sie wymienia bo musi się odbudować powłoka antykorozyjna) - zobaczysz jaki zleci (mi ładny dość klarowny zleciał (układ czysty), pozatym będziesz miał pewność że jak przymrozi do -20 (jak to było 3 lata temu) to wytrzyma. Wchodzi nieco ponad 3 litry w układ ale wszystko nie zleci wiec wystarczą 3 butelki koncentratu 1 litrowego co daje wytrzymałość do -35stC (proporcje 50:50). Ja kupowałem w Skodzie płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam- mam pytanko Panowie, ile może kosztować wymiana paska rozrządu ( sama robocizna) w A4 2.6 ? :mysli:

warto samemu do tego podchodzić ? Jeśli nie to u kogo warto zostawić autko

PS. dzwoniłem juz do jednego mechaniora ale wydaje mi się ze dużo zaśpiewał :shocked: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. dzwoniłem juz do jednego mechaniora ale wydaje mi się ze dużo zaśpiewał :shocked: :gwizdanie:

Witam kolegę :hi:

widzę że zmieniłeś autko[to też automat???]

....a ile zaśpiewał :naughty: jeśli to nie tajemnica :cool1:

Pozdrawiam

ps.niedawno robiłem rozrząd w takim motorku :decayed: myślę że dużo nie wziąłem :naughty: i ciekawią mnie ceny takiej

roboty w waszej okolicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...