Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

hej - a co z tym herbem Pasłęka? da ktoś radę?

a o so kaman?

kolega z Pasłęka słusznie zauważył że jeździ na spoty a jest poszkodowany w stosunku do Malborka :> więc mysleliśmy o 3cim herbie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Adaś... Dominik Górski też nie powinien Ci czegoś popsuć... znajomy robił u niego w zeszłym roku i było OK a renomę chłopak ma...

Górski może i ma renomę i zna się na fachu...... :good: ale potrafi nieźle na kasę naciągnąć... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam od 3 lat i poza dezynfekcją nic nie działałem przy klimie. Nie wiem właśnie czy jest sens uderzać gdzieś. Może brak trochę czynnika po iluś latach (ponoć z czasem ubywa go po trochu)? Chłodzić chłodzi i nie ma sensu wydawać kasy na to :mysli: Zobacze na wiosnę jak się ciepło zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam od 3 lat i poza dezynfekcją nic nie działałem przy klimie. Nie wiem właśnie czy jest sens uderzać gdzieś. Może brak trochę czynnika po iluś latach (ponoć z czasem ubywa go po trochu)? Chłodzić chłodzi i nie ma sensu wydawać kasy na to :mysli: Zobacze na wiosnę jak się ciepło zrobi.

Adaś... czynnika na bank ubyło... z tego co czytałem to jeśli niewiele to nawet nie odczujesz... ja też na wiosnę jadę uzupełnić bo w historii nie widziałem żeby Niemiec to robił

Właśnie założyłem 2 x H6W... specjalnie kupiłem Philips BlueVision o temperaturze Xenonowej... a tu kupa - żółte jak słońce... tyle tylko że zdecydowanie lepiej wykonane od zwykłych...więc może poświecą z pół roku.

Panowie a gdzie jechać z gwoździem w oponie bo dawno do czynienia nie miałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło eurocash za nomi jest dobra wulkanizacja :cool1:

właśnie to samo mi w pracy powiedzieli... dobrą renomę mają widać

------------------------------------------------------------------------------------------------------

ja pier.... wcale się nie dziwię że wszyscy ich polecają...

umył koło, zdjął oponę, wyczyścił miejsce z dziurą, przykleił łatkę (jakąś firmową bo kupe oznaczeń miało), zdjął odważniki, wyważarka, założył swoje (na alufelgę więc droższe), wyważył, zmienił wentyl na nowy bo coś puszczał, zdjął letnią (zapas)- wsadził do bagażnika, podpompował wszystkie koła do 2.4, założył koło... miałem 70zł w kieszeni więc zastanawiałem się czy starczy... skasował 20zł :shocked:

(10zł dałem na piwo bo mi głupio było)

ogólnie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają wulkanizacje grubo ponad 10 lat kiedyś mieli kolo Pawiej bodajże na zakopiańskiej :przebiegly:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 10:29_________________________________________________Adam ile potrzeba przewodów podciśnieniowych do naszych ajm-ów bo co chwila mi spadają, chyba już sparciały trochę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio miałem taki sam problem GRazny, to oddałem tu obok mnie, do Dany na Piłsudskiego i identycznie jak Tobie zrobił i też 20zł :tongue4: więc jak coś to też Polecam :)

a co do tego herbu to coś się wykmini ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło eurocash za nomi jest dobra wulkanizacja :cool1:

właśnie to samo mi w pracy powiedzieli... dobrą renomę mają widać

------------------------------------------------------------------------------------------------------

ja pier.... wcale się nie dziwię że wszyscy ich polecają...

umył koło, zdjął oponę, wyczyścił miejsce z dziurą, przykleił łatkę (jakąś firmową bo kupe oznaczeń miało), zdjął odważniki, wyważarka, założył swoje (na alufelgę więc droższe), wyważył, zmienił wentyl na nowy bo coś puszczał, zdjął letnią (zapas)- wsadził do bagażnika, podpompował wszystkie koła do 2.4, założył koło... miałem 70zł w kieszeni więc zastanawiałem się czy starczy... skasował 20zł :shocked:

(10zł dałem na piwo bo mi głupio było)

ogólnie polecam...

widzisz jak koledzy podpowiedzą to niema chu.. we wsi :naughty: :naughty: :naughty::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ile potrzeba przewodów podciśnieniowych do naszych ajm-ów bo co chwila mi spadają, chyba już sparciały trochę :decayed:

spadają? Ciekawa sprawa ... potrzebne są dwie średnice w domu sprawdzę w ETKA

Grzesiu - skanowanie sieciowe ponad 50% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje :wink4: Same dzisiaj spadły a już miałem dzwonić do ciebie ze coś się znowu zesrało :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajna wiadomość: Adaś - wiesz że ja na to też czekam :>

a co do tego herbu to coś się wykmini ;)

no to fajnie bo Pasłęk przyjeżdża a Malborka jak nie widać tak nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już niedługo :tongue4:

no mam nadzieję... B8 to ładne autka :>

ja już na b9 zbieram

:polew: :polew: :polew:

Przy tej cenie za Euro to się trochę wydłuży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz PATRYKA- ktoś jeszcze jechał by na RYBKI ? :) :) :) :)

Wyjazd w połowie marca- dokładnie data jeszcze nie ustalona. Wypływamy z Gdańska.

Cena na chwile obecna to 140 zł +20 za sprzęt do łowienia. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...