Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Sześć Adam :decayed:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 13:23_________________________________________________Adadur co z mikołajkami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:beach::pali::kawa::JC_fan:

no i po trasie... lodóweczka się sprawiła... trasa cudowna - kupa zdjęć ale one nie oddają rzeczywistości

Początek Francji nacjonalkami ale później żeby się przespać zjechałem na płatną (cały koszt Francji 15 Euro) :wink4:

szczególnie piękna droga do Millau (tam gdzie ten most co ma 300 metrów wysokości) - non stop górki... mniej więcej to

autko cudownie się sprawiło a że do Hiszpanii wjechałem wczoraj o 18:30 to na południe ciąłem nie patrząc na ograniczenia... w domku (koło Murcii) byłem o 1:00 (z kilkoma papierosami po drodze)

tankowanie trafiłem idealnie... prawie rezerwa wjeżdżając do Luxemburgu (Niemcy 1,13Euro a Lux 0,87Euro - czyli tak jak Adaś mówił)

a drugie tankowanie zaraz za granicą - piersza Hiszpańska stacja (Francja 1,12Euro a Spain 0,97Euro)

także jest super... na razie 36stopni :kox:

Pozdrawiamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cos zimnego zawsze pod ręką...

Mam nadzieję że nie przeginałeś i fotka do domu nie przyjdzie :evil::decayed:

To czekamy na fotki jakiś gorących hiszpanek :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze... jednak paliwko mają po 0,87 Euro (3,80zł)... taniej niż w Luxemburgu... przy granicy było tylko drożej a wczoraj pojeździłem po mieście i i tylko takie ceny...[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 09:18_________________________________________________ech... reklamacja przedniej szyby się szykuje... http://img195.imageshack.us/gal.php?g=img0942mzh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co proponujesz?

Trzeba jakąś miejscówkę znaleźć na przyczepkę :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 15:52_________________________________________________Grzesiek życzę miłego wypoczynku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrykbor a w ile osob jedziecie na te mikołajki :gwizdanie: bo jakby sie miejsce znalazlo to bym tez sie wybral :decayed:

GRazny a Ty nam nie wklejaj zdjec szyby tylko towar jaki tam chodzi :evil: no a szyba to reklamacja ewidentna

milego pobytu zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie jakieś miejsce znajdzie :mysli:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 16:54_________________________________________________Aha czy ktoś prócz mnie Adama i Grześka bierze flagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek dziś byłem serwis klimy robić - spr. ciśnienia (czyli czy trzyma klima i toretycznie ma czynnik), odsysanie, osuszanie układu, wypompowanie oleju, napełnienie ze świeżym olejem oraz odkażanie chłopaki chcą 100zł, na jutro Kbibi się pisał. nie wiem do kiedy będzie "promocja" bo autko masz unieruchomione jak mniemam ... jakby co to daj szybko znać. Filtr kabinowy z węglem akt. kupowałem w FOTA normalnie cena 72 za MAnna a że kolesia tam mam to był po 60zł ;) w Intercarsie na drugi dzień ściągną BOSCHa z węglem akt. za 70zł czy 74zł. ale powiem wam że mialem poprzednio Boscha ale ten Mann jakoś lepiej wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis auto odstawilem popołudniu bede wiedzial co z nim nie tak, dam znac co i jak mam nadzieje ze mnie tam duzo nie sciagna z kasy w razie to byl jakis gorszy problem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis auto odstawilem popołudniu bede wiedzial co z nim nie tak, dam znac co i jak mam nadzieje ze mnie tam duzo nie sciagna z kasy w razie to byl jakis gorszy problem :wallbash:

To jest reklamacja wiec czemu miałbyś zaraz płacić ... zacowaj czujność by gościu ci/wam czegoś nie wgadał że to coś innego. Wiesz że zapowietrzył się to niech wymyśli dlaczego. Swoją droga może warto poszukać jeszcze po AKP, naszym i forum A6 coś na temat zapowietrzania się V6 TDI

Aha czy ktoś prócz mnie Adama i Grześka bierze flagi

Patryk zajmiesz się tematem? Jak tak to mów ile i na kiedy kasę.

ech... reklamacja przedniej szyby się szykuje... http://img195.imageshack.us/gal.php?g=img0942mzh.jpg

Odpryski?!?!?!?! ;( :shocked:

od czego toto sie wzięło ... odpadało w czasie jazdy czy jak? :mysli:

Ku...a Grzesiek dawaj te hiszpanki bo u nas zimno jak w psiarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie odpryski? przecież to bąbelki powietrza w środku w szybie... pomiędzy warstwami szyby...nie wyczuwalne z zewnątrz ani z wewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa bąbelki powietrza Adam :tongue4: wada fabrycza szyby rozkleiła sie, a co do auta to czekam na telefon i zobaczymy jak bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek... a co żeś zepsuł bo w temacie nie jestem?

jezdzilem rano, pozniej auto pod blokiem stalo, ok 14 odpalam i d*pa kreci ale nie chce odpalic, nie pompuje w ogole paliwa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie odpryski? przecież to bąbelki powietrza w środku w szybie... pomiędzy warstwami szyby...nie wyczuwalne z zewnątrz ani z wewnątrz...

Byś się w końcu nauczył lepszejsze zdjęcia robić :evil::decayed::evil::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po servisie klimy, wszystko OK prucz tego ze czynnika bylo za duzo, powinno byc 700gr. A bylo ponad 1050. Dzieki Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czy ktoś prócz mnie Adama i Grześka bierze flagi

Patryk zajmiesz się tematem? Jak tak to mów ile i na kiedy kasę.

na spocie sie rozliczymy :wink4:

na chętnych czekam do jutra :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...