Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk... dziś znowu muszę spasować - dopiero wróciłem z Krynicy i mam dość... może poniedziałek skoro imprezujesz...

to niech będzie poniedziałek

ja pierniczę... hala wypas mega... a tam dach jest? nie pada?

..

trochę kapie :decayed: ,aha jeszcze tam stoi mercedes kaczka (bus) taki zakurzony że ja pitole :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

zbieram się na jazdy ... damy znać jak reprezentacjaA4-klub się spisała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie łeb napitala :kwasny: ale myślałem że będzie gorzej :rolleyes:

Jestem ciekawy jak nam chłopaki się spiszą :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie poszło źle Adam miał 3 czas i chyba 3 miejsce mu wyszło w kat. B, ja chyba 4. Nie czekaliśmy do końca bo co sie okazalo aby sie liczyć w klasyfikacji ogólnej trzeba było brać udział co najmniej w 2 kategoriach :disgust:

Adam a co do tej oponki okazalo sie ze zeszlo powietrze bo przy feldze byla nie szczelna, felga akurat ta byla oddana do renowacji i kiepska farba w srodku byla bo po zdjeciu okruszki farby w srodku w oponie byly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mnie wpisali na 3 miejscu a Grześka na 4 - z teorii to była masakra, pytania podchwytiwe, miałem na 24 pytania 8 byków i powiem wam że byłem ponizej średniej bo inni mieli po 10-15 błedów. Z jazdy miałem trzeci czas (Grzesiek 5 czas chyba) i 5 pkt karnych (Grzesiek chyba też 5 lub 10 pkt.) po dodaniu pkt. karnych Grzesiek wskoczył na 4 miejsce a mi do 2 zabrakło 0,7sek czyli pewnie błąd ręcznego pomiaru stoperem.

Ogólnie organizator dał plamę bo nieżko wymagać by kierowca mial kat. B+C lub B+D a tylko tacy się liczyli - zatem robiliśmy tylko jako za uczestników poza konkursem. A powinien być podziął na kategorie. To tak jakby Kubica miał byc najlepszym kierowca w monstrer truck :kox:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 14:25_________________________________________________A widział ktoś z was przejazd motorków - jak nie to będzie okazja będa wracać coś 15 czy 15:30, powiem wam że masakra !!! musiało ich być conajmniej 500 jechali i jechali, że końca nie widać tyle motorków. jak ja stałem przy placu jagielończyka to napewno już na grunwaldzką wyjechali albo i znacznie dalej byli. Może w lokalnych mediach będzie info albo jakiś filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wygraliście :>

tak jak napisalem zeby sie liczyc w walce o puchar, trzeba bylo brac udzial w dwoch kategoriach... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze moze nastepny tydzien jakos jak ladna pogoda bedzie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz fure trzeba umyc i mysle ze trzeba bylo by z baniak wziac ze soba zeby na miejscu dopucowac co by byla :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: ładny :good:

.............................................gdyby nie wydech....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ale się avatara dorobiłeś :gwizdanie:

Przez tyle lat mój pierwszy na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...