Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

zarąbiste... szczególnie przemyślane jest pierwsze... ostatnie też mi się podoba...

teren jednak niezły bo fotograf :thumbdown:

:polew:

dodam że nie powiększałem bo w pracy necik cienki... przyjżę się w domu... ale już jestem zdecydowany - po polerce oczywiście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no no :polew: nie no myślę ze mogły lepsze wyjść :disgust: no ale pierwszy raz wiec wiecie :tongue4: no i jednak trzeba pamiętać ze przy takiej fotografii rażące słońce to kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak pięknie na tym pierwszym by wyglądał wydech polerowany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak pięknie na tym pierwszym by wyglądał wydech polerowany :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak... kto będzie na spocie w środę ten zobaczy efekt pracy Pana od skóry... zawsze się można do czegoś przyczepić ale ładnie wyszło tym bardziej że oprócz kierownicy, mieszka i ręcznego obszył całą gałkę :wink4: ... kolor prawie dobrany ale z 1 metra nie widać różnicy więc nie jest źle (tym bardziej że ten airbag był jaśniejszy od mojego... pewnie efekt stosowania lub nie jakiś środków)

Patryk - poczytaj jakie grupy się robi i jutro możem zrobić... magnes zamówiony bo ceny przejściówek są za duże...

Buszek... planuję kompleksowe czyszczenie na niedzielę - łącznie z woskiem więc jeśli pogoda dopisze to chciałbym Cię zatrudnić późnym popołudniem...

Adaś - jaki tam wosk kupujesz? bo zapomniałem a na cuda mnie nie stać...

no i szyba... to jest nie do opisania... pal licho szybę ale jak te wycieraczki teraz chodzą... najbardziej się uśmiałem jak wycierałem ją pod wycieraczkami bo usłyszałem piiiiiiiiiiiiiiii - czyli odgłos wycierania szyby bez rys... nie wiem czy dobrze mnie zrozumieliście... widok bajka... ale jak jakiś najdrobniejszy kamyczek trafi to będę płakał :wink4:

no i mechanizm szyby... zamiast prawego przysłał mi kretyn lewy :wallbash: - jeśli sama linka nie podejdzie to bieda...[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________no i zapomniałem dodać że za parę dni będę miał "Major Roads of Western Europe 2009/2010" pod mojego DX'a... zobaczymy czy ruszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oblukamy oblukamy te skóry

Co jakieś logi chcecie robić?

Wosk kupowałem na Shellu jakieś 14 zł chyba kosztował - gąbeczka do niczego w nim się nie nadaje ale mięciutkie szmatki wskazane ... kilka szmatek ... ;)

co byś się obrobił z robótkami ... jak chciałbyś w czymś pomocy to daj znać.

No i jak z tą pogoda wyglądamy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę robił poza Elblągiem bo tu nie mam gdzie... a żonkę wywiozę odrazu i skorzystam z rodzinnego garażu...

logi tak... chcielibyśmy obaczyć u Patryka...

14zł :shocked: i to tym żeś robił swój lakier? nie bałeś się? ile razy? 10? :>[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 22:33_________________________________________________

UWAGA - TAŃSZE ZAKUPY:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_aso_wszystkie_czesci_vag_rabat_8-t82823.0.html;msg929700#msg929700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bałem się ... poprostu po elemencie nanoszę i następnie drugą szmatka ścieram i poleruję, na kilka takich pucowań wystarcza. Co ciekawe czarne alementy jak listyw, relingi dobrze znoszą ten wosk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bałem się ... poprostu po elemencie nanoszę i następnie drugą szmatka ścieram i poleruję, na kilka takich pucowań wystarcza. Co ciekawe czarne alementy jak listyw, relingi dobrze znoszą ten wosk ;)

Adaś to jest w puszce? i napisane z coś tam (politura?)z woskiem? za 14,95zł? otwierane od góry? bo innego nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna nowa miejscowa do zdjec odkryta przez Patryka :gwizdanie: :

705f51bd9a92e797med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie bałem się ... poprostu po elemencie nanoszę i następnie drugą szmatka ścieram i poleruję, na kilka takich pucowań wystarcza. Co ciekawe czarne alementy jak listyw, relingi dobrze znoszą ten wosk ;)

Adaś to jest w puszce? i napisane z coś tam (politura?)z woskiem? za 14,95zł? otwierane od góry? bo innego nie widziałem...

chyba to to...

powinno wyglądac jak to:

http://hand-all.pl/sklep/pasta-woskiem-290g-p-11.html?cPath=5

tylko moje jest z czerwonym dekielkiem i nie jest to oczywiście pasta z woskiem tylko wosk lub jak mówisz politura z woskiem czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna nowa miejscowa do zdjec odkryta przez Patryka :gwizdanie: :

705f51bd9a92e797med.jpg

to mój tel takie foty robi :blink:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 15:38_________________________________________________Co do logów to kiedy ci pasuje możemy zrobić a jakie grupy to się popatrzy chyba że Adam będzie szybszy :naughty: i podpowie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna nowa miejscowa do zdjec odkryta przez Patryka :gwizdanie: :

705f51bd9a92e797med.jpg

to mój tel takie foty robi :blink:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 15:38_________________________________________________Co do logów to kiedy ci pasuje możemy zrobić a jakie grupy to się popatrzy chyba że Adam będzie szybszy :naughty: i podpowie :good:

nie no bylem odwiedzic tak jak mowiles i swietna jest ta hala :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro panowie nie jade z wami bo mam dzisiaj gości :drunk: i będzie mocno zakrapiana imprezka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierniczę... hala wypas mega... a tam dach jest? nie pada?

Patryk... dziś znowu muszę spasować - dopiero wróciłem z Krynicy i mam dość... może poniedziałek skoro imprezujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jutro będę na 8:30 na jednostce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...