Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Adaś ale się avatara dorobiłeś :gwizdanie:

Przez tyle lat mój pierwszy na forum ;)

Każdy musi mieć swój pierwszy raz :decayed:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 16:43_________________________________________________ :wtf::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Wstępnie informuję ... Najprawdopodobniej dziewczyna (Żaneta) na którą prosilem aby glosować zajęla exequo pierwsze miejsce z inną dziwczyną jak będę pewien to potwierdzę to jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie informuję ... Najprawdopodobniej dziewczyna (Żaneta) na którą prosilem aby glosować zajęla exequo pierwsze miejsce z inną dziwczyną jak będę pewien to potwierdzę to jeszcze.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile teraz bedzie autek na spociku :mysli:?

Panowie jak tam sesja zdjeciowa???? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile teraz bedzie autek na spociku :mysli:?

Panowie jak tam sesja zdjeciowa???? :polew:

myjesz? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie moge mieć przepływke z ASO za ok 550zl oryginal o znaczeniu BX na koncu a teraz mam B, ale moge miec z Holbexu na Żeromskiego tez oryginal taki jak mam z B oznaczeniem za ok 400zl :mysli: w ASO za 550 jesli oddam stara przeplywke, w Holbexie 400 a jesli oddam stara oni wysylaja i jak jest oryginalna to jeszcze ok 150zl oddaja. Czyli nowa wychodzi za ok 300zl brac? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie moge mieć przepływke z ASO za ok 550zl oryginal o znaczeniu BX na koncu a teraz mam B, ale moge miec z Holbexu na Żeromskiego tez oryginal taki jak mam z B oznaczeniem za ok 400zl :mysli: w ASO za 550 jesli oddam stara przeplywke, w Holbexie 400 a jesli oddam stara oni wysylaja i jak jest oryginalna to jeszcze ok 150zl oddaja. Czyli nowa wychodzi za ok 300zl brac? :decayed:

Kuźwa ... no roznica w cenie godna rozeznania, ale wiesz co jeśli to ori (powiedzmy) a kupujesz to w sklepie z paragonem to ... powiedz sprzedawcy że zamontujesz ją w aucie sprawdzimy logi jak będzie dobrze mierzyła to wówczas oddasz mu starą albo zwrócisz tą "nową"

B a BX już ci wyjaśniłem o co chodzi. Buszek a zadzwoń jeszcze do DAB Service na Łęczyckiej do Darka Bruka (właściciel serwisu) i zapytaj ile by chcieli za przepływkę BOSCH (ale raczej nie liczyłbym że będzie taniej niż na allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba...

Jestem emeryt ale muzyki czasem słucham... nie mam nic nowego

przywieźcie na spota kto co ma... żadnych rąbanek,metalu (choć za czarną Metaliki byłbym wdzięczny... ale to raczej soft)

najlepiej składanki albo MP3 też w składankach (wolę jednak skopiować jakieś oryginalne WAVy a nie MP3)... ściągnąłem jakiś RMF-FM na wiosnę i się okazało że pliki jakieś pozabezpieczane... nie jestem z tym na czasie bo muzy nie ciągnę

a coś słuchać trzeba...

notebooka wezmę także od razu wypalę...

no i Adaś weź lodóweczkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzykę ostanio tak raz na jakiś czas po 10-20GB kasuję ... :evil: choć jeszcze coś tam mam.

A Grzesiu a tu zerknij przykładowo: http://tnttorrent.info

no i Adaś weź lodóweczkę

jak nie zabędę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywieźcie na spota kto co ma... żadnych rąbanek,metalu (choć za czarną Metaliki byłbym wdzięczny... ale to raczej soft)

hehehe BLACK ALBUM- to sam czasem słucham w autku zawsze to coś innego, mam go na Penie wiec będziesz mógły sobie zrzucic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny najlepszego!!!!!!!!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grażny Wszystkiego Naj ;) uu Alona się zaróżowiła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt wszystkiego najlepszego !!! :drunk:

Kurde Alona ... spotrzegawcza dziewczyna z Ciebie :decayed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :kox:

dziewczęta a gdzie w Elblągu są te 2 miejscówki (ta ze zdjęć Adama i ta od Patryka) ?

Przy okazji wszystkiego najlepszego Grzesiu z okazji kolejnych 18 urodzin :naughty::wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi gdzie robiliśmy fotki Avant vs sedan to były robione na terenach byłego zakładu EZNS (Elbl. Zaklady Napraw Sam.) a ta hala co zapodał Patryk to jedna z hal po Zamechu/Elzamie obecnie na części hali kwitnie handelek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...