Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

adadur - jak piszesz ... ogólnie może i mechanicy zdzierają kase jak widzą, że ludzie się nie znają ( patrz ja :evil: ).

Ale pojechałem tam z polecenia walka bo serwisował tam Passaty i OOOO , wcześniej robił mi też rozrząd i pompe wody, i ogólnie nie zdziera ... Tym bardziej, że wie że od Leszka firmy jestem i robi naprawdę w przystępnych cenach ...

Dla mnie dokładnie liczy się nie jak i za ile ... Żeby mieć święty spokój i jestem zadowolony. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Adas tak jak mowisz. A jezeli wszyscy sa zadowoleni z uslug to po co nazekac. I BARDZO podoba mi sie to ze gdy zostawiam samochod u niego to wiem ze bedzie on naprawiany. A nie jak w przypadku mechanikow ktorzy nabiora robot a pozniej auta stoja, klienci dzwonia a robota nie idzie bo... " NIE MA CZASU ". (Bosch na Łęczyckiej jak i wiekszosc mechanikow w Elblagu)

jeszcze nie splacilem calkiem felg, takze z tempomatem jeszcze bede musial zaczekac, chcialem sie zorientowac ogolnie, odbije sie od dna to pomysle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pytanko....

wyczuwam pewne wibracje przy prędkości powyżej 100km/h odczuwalne sa na kole kierowniczym i w podłodze, przy puszczeniu pedału gazu już nie ma tych wibr. nawet ponad 120km/h :kwasny: czy to któryś z wahaczy daje o sobie znać ????

efekt jest podobny jak w starym typie zawieszenia ( 1 wahacz ) jak wybity był sworzeń :mysli:

ps. w nic nie zawaliłem i nie wpadłem w żadną większa dziurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawo temu ;) jak miałem Audi 80 1.8 (90r.) to zaczął mi dużo palić a z wydechu leciały duszące spaliny lekko zadymione na czarno - jeździł na bogatej mieszance. Nie wiedziałem co jest grane, pojechałem do mechanika powiedziałem o co chodzi ... poszedł na zaplecze, przyniósł czujnik temperatury wymian trwała 1 minutę skasował mnie 150zł (w tym czujnik ok. 100zł) - od tego czasu staram się unikać takich sytuacji. [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 20:02_________________________________________________

koledzy pytanko....

wyczuwam pewne wibracje przy prędkości powyżej 100km/h odczuwalne sa na kole kierowniczym i w podłodze, przy puszczeniu pedału gazu już nie ma tych wibr. nawet ponad 120km/h :kwasny: czy to któryś z wahaczy daje o sobie znać ????

efekt jest podobny jak w starym typie zawieszenia ( 1 wahacz ) jak wybity był sworzeń :mysli:

ps. w nic nie zawaliłem i nie wpadłem w żadną większa dziurę

podmień koła przód z tyłem wyeliminujesz sporo czynników tym sposobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro podmienię kółka i zobaczymy

masz już coś Adaś na myśli? myślisz ze to fele ?

No to daj znać czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro podmienię kółka i zobaczymy

masz już coś Adaś na myśli? myślisz ze to fele ?

No to daj znać czy coś się zmieniło.

Dziś nie miałem czasu w robocie ale jutro podmienię i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...