Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

"Jeśli chodzi o ten drogi napinacz to w Twoim modelu on już nie występuje, ponieważ po nr VIN 8E_4_001000 osprzęt jest już na jednym pasku i zastosowano też inne napięcie paska, o wiele tańsze niż wcześniej( ja w swoim np. mam jeszcze to starsze rozwiązanie i musiałem za sam napinacz wydać właśnie prawie 400 zł cry, mój rocznik auta 03')"

durny to ma szczęście jednak... nie dość że nie ma tłumika drgań paska rozrządu (chyba z 300zł) to jeszcze tego napinacza za 400zł...

i cały komplet łacznie z wszystkimi kółkami od "klinowego" wraz z nim ~ 800zł :>[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 19:55_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_s_silnik_awx_19_z_pd_super_cena-t99448.0.html :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się tak dziwisz kup se :kox:

lubisz zbierać rzeczy na zapas :kox:

Adaś mam coś dla ciebie :naughty:

sześć liczb które trafią w najbliższej kumulacji :mysli:

Nie. Tylko trzy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_nowe_funkcje_komputera-t99224.0.html;topicseen :shocked:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 22:03_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_byly_cubrowoz_19_tdi_pakiet_zewn_s4-t99333.0.html :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chodzi o ten drogi napinacz to w Twoim modelu on już nie występuje, ponieważ po nr VIN 8E_4_001000 osprzęt jest już na jednym pasku i zastosowano też inne napięcie paska, o wiele tańsze niż wcześniej( ja w swoim np. mam jeszcze to starsze rozwiązanie i musiałem za sam napinacz wydać właśnie prawie 400 zł cry, mój rocznik auta 03')"

durny to ma szczęście jednak... nie dość że nie ma tłumika drgań paska rozrządu (chyba z 300zł) to jeszcze tego napinacza za 400zł...

i cały komplet łacznie z wszystkimi kółkami od "klinowego" wraz z nim ~ 800zł :>[br]

Grzesiu piszesz o swoim autku, że tańsze graty - z tego co kojarze to w 2003 był zmiany w AWX i AVF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chodzi o ten drogi napinacz to w Twoim modelu on już nie występuje, ponieważ po nr VIN 8E_4_001000 osprzęt jest już na jednym pasku i zastosowano też inne napięcie paska, o wiele tańsze niż wcześniej( ja w swoim np. mam jeszcze to starsze rozwiązanie i musiałem za sam napinacz wydać właśnie prawie 400 zł cry, mój rocznik auta 03')"

durny to ma szczęście jednak... nie dość że nie ma tłumika drgań paska rozrządu (chyba z 300zł) to jeszcze tego napinacza za 400zł...

i cały komplet łacznie z wszystkimi kółkami od "klinowego" wraz z nim ~ 800zł :>[br]

Grzesiu piszesz o swoim autku, że tańsze graty - z tego co kojarze to w 2003 był zmiany w AWX i AVF.

no właśnie przelew zrobiłem na 778zł z przesyłką

całkowity komplet (pompa wody, pasek wzmacniany, wielorowkowy i wszystkie kółeczka i napinacze do obu pasków) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry Mann

powietrza C26168 - 30zł

kabinowy z aktywnym węglem CUK 2882 - 40zł

Adaś jak możesz to zerknij do czego to...

powietrza jest do wielu wersji silnikowych B5 (chyba nawet wszystkich), pozatym pasuje do niektórych Allroud'ów i A6 oraz Sody superb i Passatów

kabinowy jest od Audi A3 (różnie wersje mniejwięcej lata 96-03, Audi TT, wiele modeli Seata, Skoda superb i oktavia oraz wielu modeli VW ale nie jest to do Audi A4.

coś ty kupował ... z wyprzedaży ;)

ps. nie no do niektórych Passków było by ok może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry Mann

powietrza C26168 - 30zł

kabinowy z aktywnym węglem CUK 2882 - 40zł

Adaś jak możesz to zerknij do czego to...

powietrza jest do wielu wersji silnikowych B5 (chyba nawet wszystkich), pozatym pasuje do niektórych Allroud'ów i A6 oraz Sody superb i Passatów

kabinowy jest od Audi A3 (różnie wersje mniejwięcej lata 96-03, Audi TT, wiele modeli Seata, Skoda superb i oktavia oraz wielu modeli VW ale nie jest to do Audi A4.

coś ty kupował ... z wyprzedaży ;)

ps. nie no do niektórych Passków było by ok może

no jak to co... A4 AVF :tongue4:

http://otomoto.pl/audi-a4-avant-2-0-tdi-C10314166.html

Adaś jedź !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina::naughty:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 22:04_________________________________________________aa a kolega sprawdzil passata na tej szwedzkiej stronie. Przebieg ze strony:194577 z licznika 204 000. Wiec chyba realny :gwizdanie: . Ale za to ... jest 10 wlascicielem :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła dziwka z tego passka jest ... :evil:

Grzesiu te ogłoszenie to przykład ...a cena... za 4 latka po tyle będą ale ni dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła dziwka z tego passka jest ... :evil:

Grzesiu te ogłoszenie to przykład ...a cena... za 4 latka po tyle będą ale ni dziś

no ja raczej tego za pewnik nie brałem ale zwróć uwagę że nigdzie tam nie ma o tym że to przykład... po prostu oferta sprzedaży konkretnego auta + reklama swojej osoby[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 08:52_________________________________________________

Ale za to ... jest 10 wlascicielem :polew: :polew: :polew:

no to zbyt dobrze nie wróży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Adaś sprzedaje halogeny. Tak sobie mysle czy ich nie wziac i nie przyrezac w zderzaku :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 12:37_________________________________________________Co myslicie o zrobieniu programu u Dominika na Morszynskiej? Tylko ze on bez hamowni mowil o 800zl. :cool1::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...