Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiałem przed majowym i płaciłem za Lemfordery górne po 135 zl z kpl. srub i nakretek

Ale u Toma zamawiałeś? bo mi właśnie tą samą cenę przysłał...tak myślałem żeby górę wziąść Lemfoldery a dół TRW bo są o 100zł tańsze a na forum opinia jest że też dają radę, co myślisz?

Z tą diagnozą góry to musimy się zgadać przed zamówieniem jak będziesz miał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

tak u Tomka zamawiałem

100zł tańsze w komplecie czy za sztukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak u Tomka zamawiałem

100zł tańsze w komplecie czy za sztukę?

Za sztukę właśnie ale w przypadku dolnych prostych no chyba że mu się źle nacisnęło:

-dolne przednie Lemforder 350 zł/szt, TRW 240 zł/szt

banany to już mniejsza różnica

-dolne tylne (banany) Lemforder 255 zł/szt, TRW 200 zł/szt,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam a Ty chyba wymieniales komplet na lemfordery? I juz gora poszla ? [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:06_________________________________________________

-dolne przednie Lemforder 350 zł/szt, TRW 240 zł/szt

dolne proste moge Ci na miejscu zalatwic za ok. + - 200zl FEBI[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:09_________________________________________________a jak bys chcial lemfordera to tez moge spytac jaka cene da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolne proste moge Ci na miejscu zalatwic za ok. + - 200zl FEBI[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 00:09_________________________________________________a jak bys chcial lemfordera to tez moge spytac jaka cene da

Jakoś do Febi nie mam przekonania...

Dowiedz się jak możesz o Lemfoldery lub TRW bo to zawsze na miejscu i jak wyniknie jeszcze coś przy wymianie to można szybko dobrać. Narazie to muszę poszukać dokładnie co mam do wymiany a ciężko teraz z czasem jak mi dziewczynki wyszły w koncu ze szpitala... :>

Adaś kiedy byś znalazł czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek trzeba tylko wahacz namierzyć i wymienić go razem że śrubami/nakretkami (ostatecznie same nakrętki, ale ta śruba czerniona koniecznie do wymiany) - kupuj gdzie najtaniej a TOMa77 raczej ciężko bedzie przebić

z czasem ... od pon. do środy potem dopiero po weekendzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek trzeba tylko wahacz namierzyć i wymienić go razem że śrubami/nakretkami (ostatecznie same nakrętki, ale ta śruba czerniona koniecznie do wymiany) - kupuj gdzie najtaniej a TOMa77 raczej ciężko bedzie przebić

z czasem ... od pon. do środy potem dopiero po weekendzie

No ja wielkiego ciśnienia nie mam, więc mogę poczekać. Do czwartku mam urlop i siedzę raczej z dziewczynkami. Po, moglibyśmy się spotkać jakby ci pasowało co by namierzyć która to "gadzina" co?[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 09:37_________________________________________________Widzieliście?

http://finanse.wp.pl/kat,10673,title,Heikki-Kovalainen-chce-zainwestowac-w-Polsce,wid,12320840,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslisz że nowego sąsiada będziesz miął :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny dla was na haslo A4 klub. Sklep motoryzacyjny DANA ul. Piłsudskiego 15A tel. 55-237-44-30

KOMPLETY: Lemforder: 1999zł

Hans Price: 460zł

FEBI: 1200zł

WAHACZE DOLNE:

DOLNY PROSTY B5: Lemforder: 295zł

TRW: 220zł

FEBI: 195zł

Hans Price 123zł

SWAG: 140zł

DOLNY TYLNY(banan): Lemforder: 265zł

TRW: 210zł

FEBI: 200zł

Hans Price: 145zł

SWAG: 200zł

WAHACZE GÓRNE:

GÓRNY PRZEDNI: Lemforder: 170zł

TRW: 130zł

FEBI: 120zł

Hans Price: 80zł

SWAG: 110zł

GÓRNY TYLNY: Lemforder: 170zł

TRW: 152 zł

FEBI: 140zł

Hans Price: 100zł

SWAG: 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i co z tym spocikiem?

będzie jednak w środę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę

ŚRODA 18:30

chyba że chcecie w Boże Cialo ... ale mnie wtedy nie będzie.[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 13:49_________________________________________________walekk ceny są masaktyczne!

FEBI full kpl. (czyli wahacze drążki i śruby) po 1200zł (teraz może i ciut taniej)

za górne 1 szt. (obojętnie czy tylni czy przedni) Lemforder po 135zł ze śrubami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek z transparentem pewnie będzie stał :naughty:

http://finanse.wp.pl/kat,10673,title,Heikki-Kovalainen-chce-zainwestowac-w-Polsce,wid,12320840,wiadomosc.html[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 14:36_________________________________________________

panowie i co z tym spocikiem?

będzie jednak w środę?

środa mi pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny dla was na haslo A4 klub. Sklep motoryzacyjny DANA ul. Piłsudskiego 15A tel. 55-237-44-30

KOMPLETY: Lemforder: 1999zł

Hans Price: 460zł

FEBI: 1700zł

Ale ceny :kox:

Walek dzisiaj namierzony w Rybinie wołałem przez cb ale zero odzewu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walek dzisiaj namierzony w Rybinie wołałem przez cb ale zero odzewu :wink4

bo ostatnio pralem tapicerke i kabel lezy gdzies pod tylna kanapa :P a radio lezy w domu takze dlatego zero odzewu :D

Hans price: 460zl dla tych co lubia po taniosci :naughty::tongue4:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 16:41_________________________________________________EDIT pomylka:

GÓRNE (BEZ RÓŻNICY TYLNY czy PRZEDNI) : Lemforder 150zł

KOMPLET FEBI: 1200 zł !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem walekk spoko chcę tylko uświadomić że ceny co podajesz za kpl. to średnio o 500zł niższe

nawet na szybko po klubowych zniżkach w IC będzie sporo taniej

a i u TOMa77 przesyłka pobraniowa to chyba 15 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ja tam powiem mu zeby jeszcze raz dobrze ceny sprawdzil bo akurat ten komplet FEBI byl z glowy podany :notworthy: ale 1200 za FEBI to chyba dobra cena, no i na miejscu :wink4:

bo nie wiem jak wy, ale ja gdy jest pare zlotych roznicy wole to kupic na miejscu niz bawic sie w internet. Jedyne co kupilem to termostat bo WAHLER'a nie bylo w Elblagu. No i MOTULA.

A wahacze i reszte czesci wole na miejscu :good: ale co czlowiek to inne podejscie :wink4::notworthy:

Stara się chłopak jak najbardziej te ceny podciągnąć do tych od TOM'a zeby bylo na miejscu i zebyscie byli zadowoleni takze spokojnie :buahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...