Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

dziś co niektórzy nie dojechali :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

dziś co niektórzy nie dojechali :kwasny:

eh czepiasz sie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 07:40_________________________________________________poszukiwana b6-stka 1.8t do 30k zł, jakby kto słyszał to dać cynk poproszę :wink4:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 14:43_________________________________________________Adadur jak tam u ciebie Klima?...bo reszta to czyściła w tamtym roku...planujesz jakieś odgrzybianko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory panowie ale Pati zastrzyk miała i dała czadu Agnieszce więc trochę musiałem pomóc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: tylko trza ustalić prędzej termin bo może kolidować z Justyny pracą, a Dawid jeszcze za mały żeby poszedł z tatą na bronksa :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 20:18_________________________________________________

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1291629192_by_krencik_500.jpg

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :) z terminem się dopasuje :)

PS. Wczoraj miałem okazje potrenować zmianę kół :) -> kapeć w przednim prawym. Z powodu większych tarcz przednich musiałem przekładkę z tyłu na przód robić i zapasówkę na tył :). Dzisiaj operacja opony w wulkanizacji przebiegła pomyślnie i oponka wróciła na miejsce, no prawie na miejsce bo została na tyle tak a nóż widelec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi felgi w środe, góra w czwartek przychodzą to w weekend będę już chyba na letnich :naughty: tylko tak się zastanawiam jak tam ze śniegiem będzie w Bukowinie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adadur jak tam u ciebie Klima?...bo reszta to czyściła w tamtym roku...planujesz jakieś odgrzybianko?

Narazie nic nie planuję ... ale jak było było zainteresowanie to mogę podpytać - ale akcja by dotyczyła serwisu Service Bosch lub koło "Leklerka".

Zainteresowani mogli by się odezwać bym wiedział ile osób jest chętnych. Myślę aby "mocno" zbić cenę za serwis klimy - czyli przepuszczenie przez maszynę a ewentualne braki czynnika były by płatne dodatkowo.

Panowie co powiecie na piwnego spota

No a o jakiej miejscówie myślisz? :mysli:

Mi felgi w środe, góra w czwartek przychodzą to w weekend będę już chyba na letnich tylko tak się zastanawiam jak tam ze śniegiem będzie w Bukowinie

Zapodaj kamerki z Zakopanego i Bukowiny ale sądze że śniegu nie zobaczysz bo na południu wcześniej się ciepło zrobilo niż u nas.[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 10:24_________________________________________________Grzesiek, Bartek kto z was chętny by odebrać mi naklejki klubowe na zlocie?

jak by ktoś chciał to pisać - sztuka 2,5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 13 Marzec 2011, 10:24_________________________________________________Grzesiek, Bartek kto z was chętny by odebrać mi naklejki klubowe na zlocie?

jak by ktoś chciał to pisać - sztuka 2,5zł

Spoko dorzucisz do paliwa to się przywiezie :wink4::polew:

...a tak poważnie nie ma problemu tylko powiedz kto, gdzie i ile... :cool1:[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 17:40_________________________________________________co do klimy to ja bym się skusił jakby coś atrakcyjnego było...jak nie to sobie jakimś specyfikiem zrobie jak ty w zeszłym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiecie na piwnego spota

No a o jakiej miejscówie myślisz? :mysli:

Może Jedynka :mysli:

Chyba że macie jakieś propozycje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby tylko nie siedzieć ale w coś pograć :decayed: lotki, kręgle :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak poważnie nie ma problemu tylko powiedz kto, gdzie i ile...

No jak kto... slaweq gadżeciaż naklejkowo kubkowy ;)

Wstępnie pytałem o 4 naklejki... więc 10zł - myślę że się zobaczymy jeszcze to dam ci kasę.[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 20:09_________________________________________________haaa właśnie pogodę zapowiadali w czwartek zamiecie śnieżne :polew: a dziś wieczorem 12 st. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaa właśnie pogodę zapowiadali w czwartek zamiecie śnieżne :polew:

:blink:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 07:54_________________________________________________oj coś źle chyba usłyszałeś, w czwartek u nas 6st :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68874.msg2263937#msg2263937[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________tia... wyciągać sie będziemy... ja tam się zastanowię... choć z bąblem nie chce mi się smarować 1300km... no ale zobaczymy co mi powiedzą w wulkanizacji... podobno jakieś łatki na takie rzeczy mają...[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 08:22_________________________________________________

http://www.portel.pl/artykul.php3?i=48581

a to z Patrykiem widzieliśmy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie,albo kto możne sprawdzić mi historię auta po vinie,głównie to przebieg mnie interesuje,dzwoniłem do audi w gd,nie podadzą u nas w eg tez nic;/

Na A6klub.pl szukaj kolesia o nicku tomkom1 on jest z Olsztyna i mi już jedno autko sprawdzał :decayed: a dokładnie Skodzinę lub jak chcesz to mam do niego nr.GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie,albo kto możne sprawdzić mi historię auta po vinie,głównie to przebieg mnie interesuje,dzwoniłem do audi w gd,nie podadzą u nas w eg tez nic;/

Na A6klub.pl szukaj kolesia o nicku tomkom1 on jest z Olsztyna i mi już jedno autko sprawdzał :decayed: a dokładnie Skodzinę lub jak chcesz to mam do niego nr.GG

mi mozesz podac,chce cos za taka przyjemnosc?[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 20:31_________________________________________________aha dzieki :notworthy:

Mozesz mi nr.gadu na pw przeslac.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...