Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

bielik a coś więcej o tym klejeniu...?

To co odblokować olsztyniakom.... czy przetrzymamy ich? Ciekawe kto im zablokował? :decayed: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

bielik kompa jeszcze nie wkładałem, nie mam weny :). Co gorsza najprawdopodobniej po podmiance u Ciebie chyba przestał mi działać moduł komfortu - domykanie szyb i szyberdachu - nie mogę się z nim skomunikować za pomocą vaga :/. U Ciebie jest takie coś w aucie ? Działa ?

Co do olsztyniaków ja bym im potrzymał zablokowany do momentu aż nadgonimy z postami w wątku :naughty: :naughty: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz środy nie podchodzą co do godziny to o 20 małą kąpiemy :cool1:

Hehehe :polew: ja się nie mieszam ale ktoś Olsztyniakom zamkną temat... :polew: :decayed

Będzie spokój :kox::polew: :polew:

Ci dam spokoj Różowiutki :bicz: :bicz3: :bicz3:

Zablokowali nas chwilowo zebysmy u nich popisali bo troche do tyłu sa :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrykbor a to spoko. Fajne ma auto :wink4:

:> a kto to lifter? kiedy będzie na spocie? :tongue4:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:46_________________________________________________

Chyba crash był mały . . .

20721e4b8b0a75d2df7e4d87a9352e5c.jpg

to nie dziadka :wink4:

a po czym poznałeś? u mnie jeden halogen paruje a tu czysty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz zenon a tam zwykle lampy :cool1:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:53_________________________________________________Panowie co myślicie http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1536142245&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 21:53_________________________________________________

:> a kto to lifter? kiedy będzie na spocie?

kiedyś przyjeżdżał i jest z Pasłęka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest z Pasłęka

:mysli: :mysli:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________

a to tip czy multi?chyba multi... a te drewno :sick3: no ale zawsze można zmienić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:08_________________________________________________przy Q zawsze tip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadekblack Kiedyś jeździłem na spoty. Teraz raczej nie mam czasu. Audi ma sie dobrze po wymianie przepływki. Jest ogień :tongue4:

PS. Widzieliśmy sie kiedyś u lakiernika Kazika. Byłeś wtedy po sprzedaży swojej A4. Mówiłeś mojemu kumplowi, że auto było malowane w salonie audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś jeśli chodzi o te plastiki to gościu dorywczo zajmuje się klejeniem i uzupełnianiem zderzaków, osłon pod silnik, boczków drzwi i całej reszty. robi bardzo dobrze za nieduże pieniądze i ma łeb do tego. ja jadę do niego kleić lampy (uchwyty). a swoją siedzibę ma w garażu na ulicy elektrycznej ( to już chyba jest elektryczna ). to jest jak lecisz od cleanera w stronę browaru i przed samym płotem zaczynającym browar skręcasz w prawo i od razu znowu w prawo w ogrodzone garaże.

Wiktor ja niestety nie posiadam szyberdachu i nie używam kluczyka do zamykania auta więc nawet nie wiem czy posiadam domykanie szyb. zapewne nie bo to golas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KBIBI podaję numer do gościa od klejenia plastików 508-265-789. on zazwyczaj pracuje od 16 do 20.

Dzięki Łukasz,

ja dzisiaj też odpadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o 18tej będę :decayed:

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 08:18_________________________________________________

KBIBI - NAJLEPSZE ŻYCZONKA !!!

rośnij zdrowy, jeździj audi... i takie tam

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...