Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepszego Panowie aby ten 2013 był jeszcze lepszy od obecnego.

Pozdro!:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu panie to trzeba żony popilnowac :decayed:

wiedziałem że w biedzie można na Ciebie liczyć:decayed:

:grin::grin::grin:

jak będę wyjeżdżać to przypomnij żebym ci drugie klucze od domu dał.:naughty:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

NAJLEPSZEGO PANOWIE W NOWYM ROKU. OBY OKAZAŁ SIĘ LEPSZY!! :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk widziany dzis pod vabankiem:decayed:

po.kase byłem w bonkomacie :naughty: tylko gdzie żeś stał :naughty:

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

Uuuu panie to trzeba żony popilnowac :decayed:

wiedziałem że w biedzie można na Ciebie liczyć:decayed:

:grin::grin::grin:

jak będę wyjeżdżać to przypomnij żebym ci drugie klucze od domu dał.:naughty:

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

NAJLEPSZEGO PANOWIE W NOWYM ROKU. OBY OKAZAŁ SIĘ LEPSZY!! :banan::banan::banan:

Ty zawsze się starałeś dać jak najniższą cenę to czemu się mam nie odwdzięczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z forum.

Czy jest ktoś aktywny by mógł mi odp na kilka pytań a zarazem pomógł.

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

Mianowicie mam problem z zatrzaśnietym schowkiem a mojej b6 i dzis zauważyłem ze nie działa mi tylna wycieraczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego :decayed: Ja dzisiaj w domku :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

Jest wątek ma forum o schowki w b6 :wink:
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-schowek-problemy-pekajacy-zawias-rozwiazanie-problemu-17383/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tesciakiem będę rządził. :kox: baby już warczą:naughty:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

Dosiego roku chłopaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz ale w moim przypadku z tego co widzialem zawias jest ok natomiast zlamala mi sie chyba gdzieś w środku ta raczka (dźwigienka) do otwierania schowka. i tu mam teraz właśnie problem w jaki sposób mogę otworzyć schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz ale w moim przypadku z tego co widzialem zawias jest ok natomiast zlamala mi sie chyba gdzieś w środku ta raczka (dźwigienka) do otwierania schowka. i tu mam teraz właśnie problem w jaki sposób mogę otworzyć schowek.

ściągnij boczny dekiel deski i pchnij "dzyndzel" zabezpieczający od zamykania schowka...

Pany najlepszego w NOWYM ROKU !! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk lecialem mesiem z gory i tylko cie zauwazylem:decayed:

Pany mam radyjko na sprzedaz jakby ktos chcial:

Ogłoszenia - Elbląg w portEl.pl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz ale w moim przypadku z tego co widzialem zawias jest ok natomiast zlamala mi sie chyba gdzieś w środku ta raczka (dźwigienka) do otwierania schowka. i tu mam teraz właśnie problem w jaki sposób mogę otworzyć schowek.

tu masz rozwiązanie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/naprawa-klamki-schowka-pasazera-234236/

sam to przerabiałem jakiś czas temu a teraz szykuje mi się zabawa z zawiasem:kwasny: te schowki to jakaś masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszego w nowym roku ... !!!

kurcze a mój ojciec właśnie dzisiaj kupił kangura. ale to ma być zwykły wół roboczy. zapytam go czy na części Twojego nie będzie chciał.

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

P.S

ja w sklepie będę jeszcze do końca stycznia. w lutym rozwiązuje umowę. więc jeszcze przez miecha jest szansa na tanie części.

Spoko jeszcze go nie opierdzielilem, jak dostanę za niego z 1000-1500 to spoko jest, inaczej to na części chyba leci:wink:

Buszek jak by nie było ... to szkoda fury choć to tylko Renata....

Jak nie znajdziesz klienta na auto opchnąć możesz m.in. na Warszawskiej (2 punkty PAMA i na przeciwko), Żuławska (Rudnicki stacja demontażu), Kanon (Malborska)

Auto miało odpowiednie opony (wg papierów)...?

dzieki za podpowiedz ale w moim przypadku z tego co widzialem zawias jest ok natomiast zlamala mi sie chyba gdzieś w środku ta raczka (dźwigienka) do otwierania schowka. i tu mam teraz właśnie problem w jaki sposób mogę otworzyć schowek.

tu masz rozwiązanie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/naprawa-klamki-schowka-pasazera-234236/

sam to przerabiałem jakiś czas temu a teraz szykuje mi się zabawa z zawiasem:kwasny: te schowki to jakaś masakra.

No często się przyprawia złamanie klamki lub zawiasu.

Generalnie nie wiem czemu dochodzi do połamania ale nowa kosztuje ok 100 zł

Zawiasy padają bo odpowiednio wcześnie nie zadbało się o amortyzatorek od opuszczania klapki ... polecam wyjąć tłoczek i nasmarować smarem grafitowym.

cyprynia co do tylnej wycieraczki to pewnie w mechanizmie dzieje się istna sieczka - jeśli silnik nie padł da się to naprawić myślę.

Jak coś to daj znać pomogę ci ogranąc auto z różnymi tematami.

Mapki RNS-E 2013 z fotoradarami ładnie śmigają :decayed::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że smarowanie tłoczka zimą nie jest najlepszym rozwiązaniem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że smarowanie tłoczka zimą nie jest najlepszym rozwiązaniem:kwasny:

A jaki widzisz problem...

odpinasz wtyczkę od włączania podświetlenia

wypinasz mechanizm amortyzatorka

wyciągasz tłoczek i smarujesz

drzwiczki mają płynnie opadać

polecam grafit bo zmiana temp. ma niewielki wpływ na dziąłanie ... przy innym smarze zimą drzwiczki chodzą ciężko a latem zbyt szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tam 3 zimę jeżdżę jak smarowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ta odpowiednie, nawet i zimowe :decayed: ale tam cos elektryka szwankowala duzo by pisac...:facepalm: ogolnie podczas calej sytuacji nie mialem szans wyratowac auta i uderzylismy 70km/h w bok rowu przodem auta:facepalm: nie moglem wyratowac bo: hamulec wchodzil do dechy, zablokowalo mi kierownice i nie dzialalo nic. Tata powiedzial ze moze to byc wina wylacznika wstrzasowego, te auta tak maja widocznie szwankowal bo tydzien wczesniej wylaczyl mi sie w niemczech i ledwo zahamowalem na swiatlach:facepalm: dobrze ze zyje:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...