Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz to Toyota wprowadziła globalną akcję serwisowa bo w stanach przed dywanik niby ktoś się zabił - widać Renaty nie stać na coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Kup sobie tlenek ceru na allegro, ale ten biały/szary, maszyna, dobrze zmoczyć szybę, filc i jedziesz ;).

Tylko rób całą szybę równomiernie. Nie martw się o to że porobisz soczewki bo żeby cokolwiek było widać że w ogóle polerowałeś to trzeba kilka godzin jechać maszynowo ;). Czy ktoś w Elblągu robi - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki za podpowiedz.ale chciałbym się udać do jakiegoś warsztatu.mam tylko w jednym punkcie taki ślad aczkolwiek drażni oko.

gdyby jednak ktoś wiedział gdzie w elblągu jest warsztat, który zajmuje sie takimi rzeczami będe wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno odradzam "Fachowców" na Okrężnej. zwykłe partacze. wymieniałem u nich szybę i nie dość że mi dach porysowali przy odklejaniu przedniej szyby to jeszcze połamali i poszczerbili mi plastiki na podszybiu.:facepalm::facepalm: omijaj ich szerokim łukiem.:thumbdown::thumbdown:

nie wiem czy na pasłęckiej nie robią takich rzeczy.

jak chcesz to mogę dać Ci numer bezpośredni do szefa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów.

Wie ktoś z was gdzie w elblągu badź w okolicy ktoś zajmuje sie polerowanie szyb?? mam na przedniej szybie rysy powstałe od wycieraczek i chciałbym sie tego w jakis sposób pozbyć.

Pewnie masz AC ... proponuje dokupić pakiet szyby po jakims czasie punktakiem ją uszkodzić i zgłosić z pakietu ... zniżki AC nie lecą wówczas.

Tylko dobrze przeczytaj OWU AC odnośnie pakietu !...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś lewa tylna pozycja Ci nie świeci. Trza koniecznie wymienić :decayed:

Wiem już przed świętami mi nie świeciła cała lewa strona ... ale to przez te zjebane ledy (co Grzesiu polecał :decayed::wink:) robi mi na lewej stronie zwarcie).

Dobrze że mi przypomniałes musze kupić te żarówki ... tym razem idę po całości Osram LED 4000

ps. no fajne masz te "czarne" towarzystwo w pracy ... :naughty:

Adaś dostałeś "Karnego kutasa" za stanie pod ścianą na naszym parkingu? :decayed:

A tak wiedziałem od razu że dostanę ... choć tam kurna nikomi nie przeszkadza auto jak stoi w poniedziąłki jest jakaś masakra nie ma gdzie auta postawić.

Mało tego po pracy podejchałem pod dialog ... wlazłem z reklamacją na 12 minut a za szybką kwitek już od 8 minut wypisany. Całe szczęście mieli innego to od razu zagadałem i odpuścili.

Potem wracając do domu gościu przyciachał by mi całą lewą stronę ...

... nie lubię poniedziałków...:wink:

koledzy myślicie że w elblągu w zakładzie szklarskim MIŚ będą mieli no czy sprzedadzą tlenek ceru??

zobacz ile cię skasują ale przemyśl ten temat z pakietem szyby ... nowa to nowa, inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w domu nic nie znajduje :kwasny: kiedy ci podrzucić te rajtuzy?

Możesz dzisiaj , nigdzie się. nIeruszam z domu bo niech e :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...