Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

-83L- zrobiłem tam i z powrotem razem 1394km

no nieźle 5.9l/100 to mój 1.9 w b6 tyle palił przy mojej jeździe...a ty chyba spokojnie musiałeś pomykać co? [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 21:35_________________________________________________jedzie kto pospacerować w sopocie po molo? wyjeżdżamy z Patrykami około 12.00-12.30-13.00...jakby co to tel. 728468430

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

krzysiu tak zachęcasz do tedo browara więc pytam kiedy?????? :naughty:

Może być w środę :drinks:, ale to zależy jak innym pasuje.

No i już w E-g ;(

wszystko co fajne szybko się kończy .........

ale na całym zbiorniku -83L- zrobiłem tam i z powrotem razem 1394km, może to żadna rewelka ale jak dla mnie to :good: i na te laczki 18"

Gdybyśmy nie pyknęli tej pompy to chyba wynik byłby inny albo coś z silnikiem by Ci padło. A ten silniczek w trasie jest baaaardzo fajny i ekonomiczny, łącząc to z dużym bakiem to auto idealne w trasy.

Łukasz na twoim miejscu puki masz jeszcze ślub na karku to bym nie eksperymentował ... albo na razie nie kupuj auta, ale jak potrzebujesz to kup Audi 80 B4 z silnikiem ABK 2.0 115KM zagazujesz to i będziesz mega zadowolony ...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=147183936&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant2.makeId=1900&makeModelVariant2.modelId=10&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=86&maxPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=1992-01-01&maxFirstRegistrationDate=1996-12-31&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=147457391&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=5&makeModelVariant2.makeId=1900&makeModelVariant2.modelId=10&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=86&maxPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=1992-01-01&maxFirstRegistrationDate=1996-12-31&maxPrice=2001&ambitCountry=DE&climatisation=MANUAL_OR_AUTOMATIC_CLIMATISATION&negativeFeatures=EXPORT&lang=de&pageNumber=1

chyba że A6 ale to już wydatek od ok. 1300 Euro

w pierwszej połowie sierpnia będę w Niemczech może coś bym namierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ja mam na wydanie ok 2800 euro.( choć pewnie wyjdzie więcej bo pewnie spodoba mi się droższy )

chciałbym już jakieś nowsze auto ( nie bardzo mi się podoba 80 B4 ) a do tego muszę ( chcę ) mieć do auta AC czyli rok prod musi być 2000.

myślę nad laguną 2 w benz. albo znowu golf IV, Octavia, Toledo 2. ale sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę nad laguną 2 w benz. albo znowu golf IV, Octavia, Toledo 2. ale sam nie wiem.

benzynowe VAG-i z tych co wymieniłeś śmierdzą bo dużo palą a mało jadą no chyba że 1.8T ale z tego co kojarzę to coś mówiłeś że takiego nie chcesz tak? czy coś kręcę? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam auto dla Ciebie :wink4:

SŁUŻBOWE sobie załatw :decayed:

i bez problemu będziesz :cool1:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 15:51_________________________________________________Ja wiem że każdy chce mieć AUDI :audi:

ale to już przesada :sick3: :sick3: :sick3:

OMEGA B7

http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,313102,iSort,1,iTime,3,iAId,2

LUB

PASSADI

http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,312576,iSort,1,iTime,3,iAId,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ja mam na wydanie ok 2800 euro.( choć pewnie wyjdzie więcej bo pewnie spodoba mi się droższy )

chciałbym już jakieś nowsze auto ( nie bardzo mi się podoba 80 B4 ) a do tego muszę ( chcę ) mieć do auta AC czyli rok prod musi być 2000.

myślę nad laguną 2 w benz. albo znowu golf IV, Octavia, Toledo 2. ale sam nie wiem.

Ja bym poszedł jak ci pisałem w zadbana B4 z klimą 2.0 do tego LPG - auto bardzo tanie w eksploatacji i zostanie ci jakieś 1000 Euro po zainstalowaniu LPG i po zakupowym doprowadzeniu auta do porządku. Przemyśl sobie to na spokojnie rozważ za i przeciw, gotówka która zostanie ci na ręku też nie jest bez znaczenia.

Laguna 2 - na twoim miejscu omijał bym te auto i to z bardzo daleka - już lepsza jest chyba jedynka.

Golf IV - trzeba będzie trochę poszukać ale benzyny to raczej szału nie robią i pozostaje jedyny słuszny ... 1.9TDI ... ale cenowo się mieścisz przy roczniku 2000?

Octavia - wg mnie auto z bardzo kiepskich materiałów ale jako całość wizualnie nie jest najgorzej, jednak będzie cię sporo rzeczy drażniło.

Toledo 2 - najciekawszy wybór z tych aut, przyzwoite wnętrze, technika Golfa IV jak i silniki VAG, choć chyba bardziej podoba mi się Leon ale popatrz w cenniki ... często droższy od Golfa.

Zostaje jeszcze Opel ... Vectra chyba że Astra

niedoceniane auto ale Fiat Stilo jest OK

Może udało by się wyrwać avensis 1

jak już przy japończykach to

no to Nissan Primera lub mazda 626 bo na accorda może być przy mało kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym Astrę II wziął pod uwagę - oplowskie benzyny są naprawdę git i bardzo mało palą przy tym i części są bardzo tanie oraz najważniejsze każdy garażowiec je ogarnia, blachy ocynk na poziomie VAGA więc problem z głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym Astrę II wziął pod uwagę - oplowskie benzyny są naprawdę git i bardzo mało palą przy tym i części są bardzo tanie oraz najważniejsze każdy garażowiec je ogarnia, blachy ocynk na poziomie VAGA więc problem z głowy...

ja o Astrze II sie nasłuchałem zbyt dużo złych rzeczy więc IMHO nie polecam :thumbdown:

no ale z drugiej strony jeśli dobre źródło to ujdzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syrene z silnikiem porsche i będzie :kox:

Grzesiu jest limit cenowy ... 2800E

tj. silnik 4000E. Syrena 300E :polew: przeróbki 2500E. :kox:

Łukasz teraz powaga, zaklepuj te auto i jezda do Niemiec:

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bjzdzwndprgo

te silniki pięknie chodzą na gazie

jakie ty lepsze auto znajdziesz w takim wyposażeniu i stanie technicznym.

Co ważne auto nie jest bardzo daleko bo jakieś 900km z kawałkiem z E-ga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o omedze ale to cholerswo rdzewieje, szybko traci na wartości a kolejna przeszkoda to taka że moja przyszła żona też ma tym jeździć.

wyobrażasz sobie takiego kurdupelka za kierownicą takiego kolosa??

a z tego co wiem to japończyki nie tolerują lpg więc to odpada. :thumbdown:

ja już sam nie wiem co chcę. pewnie znowu kupię A4 w młodszym roczniku :mysli: i w kombi bo jakoś bardziej mi się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już sam nie wiem co chcę.

z nim gorzej niż z babą, bo tam jak sie kolor spodoba to na resztę już nie patrzą :naughty:

daj kase kobicie niech ona zdecyduje a ty się podstosujesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już sam nie wiem co chcę.

z nim gorzej niż z babą, bo tam jak sie kolor spodoba to na resztę już nie patrzą :naughty:

daj kase kobicie niech ona zdecyduje a ty się podstosujesz :wink4:

ZWARIOWAŁEŚ :tongue4::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...