Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

motor 1.9 nie jest tu problemem ale wiele wiele innych rzeczy a najzabawniejszy jest czytnik karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor 1.9 nie jest tu problemem ale wiele wiele innych rzeczy a najzabawniejszy jest czytnik karty

sam motor nie ale turbina w nim tak bo jak pada to ciągnie za sobą cały silnik topią się tłoki itd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor 1.9 nie jest tu problemem ale wiele wiele innych rzeczy a najzabawniejszy jest czytnik karty

tylko benz.!!!!!

naprawa takiej karty to koszt 100 zł. to nie są wielkie pieniądze i do tego są 2. jedna padnie jest druga.

czytałem forum laguny, różne gazety o ciekawych artykułach o tym aucie i wychodzi na to że nie taki diabeł straszny.

diesle owszem porażka ale benz jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesle owszem porażka ale benz jest dobry.

masz rację,

ludzie jakoś jeżdżą i wszystko jest git więc czemu nie...nie ma co wierzyć w stereotypy bo francuz , nie kupuje się aut na "f" itp....

jestem zdania że dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz...a laguna to naprawdę ładne autko szczególnie w kombi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to nie chodzi o kartę ale o czytnik tych kart - i co zawsze ze sobą wozić będziesz 2 karty

Pozatym wiesz co się dzieje zimą ... marznąć lubia zamki i do auta się nie dostaniesz ;)

Na jakięs problemy z odpalanim koleś miał juz jakiś patent - nie pamiętam ale chyba wychodził poza auto coś tam naklikał na czarował i 4/5 razy mu sie udawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest częsta przypadłość ale to też są koszta rzędu 200-300 zł. jak byłyby tylko takie koszta w ciągu roku to ją chcę hehe.

ale prawda co napisał DZIADEK jak nie będę miał to się nie przekonam.

raz miałem francuza i sprawował się super. więc może jak kupię drugiego będzie podobnie :mysli:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 14:12_________________________________________________a tak w ogóle to zebranie dzisiaj jest?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to zebranie dzisiaj jest?????

właśnie toć to dziś planowy spot miałby być a na planie powyżej jest 30.06 czyli czwartek ...ktoś tu dał d.... :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 14:38_________________________________________________Ps. o francuzach różne rzeczy ludzie gadają - niektóre pewnie prawdziwe inne mniej ale o a4 też trochę opowiastek jest (pompowtryski, zawieszenie) a jakoś całe to forum jeździ :naughty: no prawie całe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to zebranie dzisiaj jest?????

właśnie toć to dziś planowy spot miałby być a na planie powyżej jest 30.06 czyli czwartek ...ktoś tu dał d.... :wink4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 14:38_________________________________________________Ps. o francuzach różne rzeczy ludzie gadają - niektóre pewnie prawdziwe inne mniej ale o a4 też trochę opowiastek jest (pompowtryski, zawieszenie) a jakoś całe to forum jeździ :naughty: no prawie całe :wink4:

prawda to!!!! polać mu :cool1:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 17:18_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a6-2-8-s-line-full-bose-recaro-C19614964.html

to fajne tylko trochę daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy tak daleko :no:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 20:36_________________________________________________kibibi http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=924703 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy tak daleko

dokładnie ...

a co w Elblągu myślisz że dobrą furę kupisz ... te dobre są ściągane z Gorzowa lub Poznania (lub okolic), tam te szroty picuja i sprzedają naszym handlarzom a tu są to perełki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz i sie nie zastanawiaj nawet jak by podych pow. nie miała :decayed:

po co ci one :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a jakoś całe to forum jeździ :naughty: no prawie całe :wink4:

Do mnie pijesz ? :decayed:

Spoko panowie furacz się robi - powoli ale się robi :P

Jak już mam rozebrany przód to robię wszystko na tip top - poduchy silnika, termostat, napinacz pk, łożysko wiskozy (przez które oryginalny napinacz z 2007 roku siadł tak szybko), nowe paski klinowe, ustawienie kąta wtrysku, montuję klimę, zegary z fisem z polifta :D, będą nowe lampki depo dzielone wzór s4, chcę tak zrobić babcię żebym przez dłuższy czas nie musiał zaglądać pod maskę. Więc długo to idzie, ale już niedługo będzie z powrotem na drogach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przejściówkę na obd1 :naughty: więc możesz se ją sprawdzić :cool1:

A co w benzynie starej sprawdzisz ... nie warto nawet podłączać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...