Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

235/40 - 60f ... ??? Pokaż mi to ... byle by to nie były haczjancza jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

to sa chyba firma avon bede wiedzial dokladnie jak koles zadzwoni powiedzial tylko ceny i ma sie dowiedziec, ale kumpel od niego bral i juz 2lata smiga bez problemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem nad ta folia ale to trzeba w garazu zrobic sucho i sterylnie :decayed:

Toć tak samo jak i malował by ci ktoś to i folie też trza by było komuś zlecić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem nad ta folia ale to trzeba w garazu zrobic sucho i sterylnie :decayed:

Toć tak samo jak i malował by ci ktoś to i folie też trza by było komuś zlecić :wink4:

czytalem na necie troche o tym nie ma az takiego problemu z tym tylko powierzchnia musi byc bardzo czysta potrzebna ta suszara taka palnikowa chociaz i da rade dobra suszarka zrobic no i skalpel nie jest tak ciezko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUSZEK polecam Yokohama ADVAN Sport mam takie na swoich alu 18 tylko że w rozmiarze 215/45 :tongue4: i szerszych mi nie trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja bym wolal ciensze i szersze ale lookne na nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUSZEK polecam Yokohama ADVAN Sport mam takie na swoich alu 18 tylko że w rozmiarze 215/45 :tongue4: i szerszych mi nie trzeba :decayed:

Krzysiu racja dobre są te oponki ale .... :decayed: polecasz oponę za ponad 140 f kiedy Grzesiu rozmyśla o oponie za 60 f. :mysli::cool1:

No wlasnie ja bym wolal ciensze i szersze ale lookne na nie :decayed:

gdzie tu logika w tym zdaniu ... jakaś literówka chyba :naughty:

na 8" szerokości opona 235 wygląda ładnie a i też przyzwoicie chroni ranty felgi, 225 przez to że jest węższa to zarazem i niższa więc dwa powody by felgę słabiej osłaniać - odradzam

fabryka zaleca jako zamiennik 235/40R18 bynajmniej jeśli chodzi o B6 & B7, B5 chyba tylko w RS4 przewidziany był rozmiar 18 ale teraz nie wiem jakie opony na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś daj spokój kogo jak kogo ale Buszka stać na takie oponki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś daj spokój kogo jak kogo ale Buszka stać na takie oponki :naughty:

:polew: blagam cie :decayed: ostatecznie myslalem wziac na jakis czas uzywki 6-7mm michelin pilot sztuka :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście Pany jak goolge dodało w końcu konkretne zdjęcia satelitarne E-ga? Max zoom można zrobić i swoje autko nawet wypatrzeć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ... ale jakoś nie zwróciłem na to uwagi ... a ta lepsza "jakoś nie sięga kawałem za Pasłęk w stronę Miłakowa - bo nowa drogę S7 juz widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tu logika w tym zdaniu ... jakaś literówka chyba :naughty:

fabryka zaleca jako zamiennik 235/40R18 bynajmniej jeśli chodzi o B6 & B7, B5 chyba tylko w RS4 przewidziany był rozmiar 18 ale teraz nie wiem jakie opony na nie.

dobra... to teraz konkurs... co jest w drugim zdaniu nie tak? :naughty:

[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 10:30_________________________________________________

Widzieliście Pany jak goolge dodało w końcu konkretne zdjęcia satelitarne E-ga? Max zoom można zrobić i swoje autko nawet wypatrzeć :naughty:

fajnie by wyglądała ta sfastyka na Komeńskiego gdyby nie to że 3 skrzydła szpitala szlag trafił :disgust:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 10:41_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=230693.0

szkoda że mam swoje w miarę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

423983_10150528933561338_187599111337_9224026_752283525_n.jpg

Pany zobaczcie gdzie to :naughty: Kalinka na Pasłęckiej na wylocie z Elbląga :cool1: oj chyba się trza tam przejechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

423983_10150528933561338_187599111337_9224026_752283525_n.jpg

Pany zobaczcie gdzie to :naughty: Kalinka na Pasłęckiej na wylocie z Elbląga :cool1: oj chyba się trza tam przejechać

Auto za 1.000.000 Euro !!!!!

http://www.lambo.com.pl/samochody/2000/reventon/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Lambo już pod ruską granicą.

podobno tatuś rusek kupił to autko swojemu synkowi.

to ma tylko 1.13m wysokości!!!!

podobno koszt przejechanie 1km tym cudem to 100 zł.

wliczając amortyzację, serwis, paliwo itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...