Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=244167.0 masakra...

ciekawe jaka droga hamowania by była... :slina:

no ale moje ukochane fele już by nie wlazły :polew:

trza było mówić że rozważasz coś takiego - ostatnio ktoś chciał zamienić 320 na 288 i to za grosze bo sprzedawał autko i chciał choć trochę kasy odzyskać

pierd.... 320tki

jak będą gdzieś takie jak w tej B5 to daj znaka: http://peace543.pixnet.net/blog/post/29748149-%E5%BE%88%E6%81%90%E6%80%96%E7%9A%84%E6%94%B9%E8%A3%9D%E6%97%85%E8%A1%8C%E8%BB%8A%28wagon%29-audi-a4-b5-avant-x-harleq :polew:

a tak na serio to 312 to maks ze względu na felgi... chyba że ktoś mi napisze że moje obejmą 320 bo takie coś gdzieś słyszałem... to przy zmianie tarcz i klocków może bym się skusił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=244167.0 masakra...

ciekawe jaka droga hamowania by była... :slina:

no ale moje ukochane fele już by nie wlazły :polew:

trza było mówić że rozważasz coś takiego - ostatnio ktoś chciał zamienić 320 na 288 i to za grosze bo sprzedawał autko i chciał choć trochę kasy odzyskać

pierd.... 320tki

jak będą gdzieś takie jak w tej B5 to daj znaka: http://peace543.pixnet.net/blog/post/29748149-%E5%BE%88%E6%81%90%E6%80%96%E7%9A%84%E6%94%B9%E8%A3%9D%E6%97%85%E8%A1%8C%E8%BB%8A%28wagon%29-audi-a4-b5-avant-x-harleq :polew:

a tak na serio to 312 to maks ze względu na felgi... chyba że ktoś mi napisze że moje obejmą 320 bo takie coś gdzieś słyszałem... to przy zmianie tarcz i klocków może bym się skusił :wink4:

Grzesiu ale po co za wiele kombinować jak przyjdzie ci do zmiany tarcz ... kup nawet nowe jarzma u Toma do 312, klocki są te same zacisk również. Gdyby nie to że miałem ładne tarcze ori 288 to bym jeździł na 312, jeśli kiedyś przyjdzie do zmiany tarcz z przodu to nie będę się długo zastanawiał. w tym przypadku zapomnieć trzeba o 15" z 16" nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dostałem super ofertę ale z racji tego że A5 mam do odebranie to nie jestem zainteresowany :polew: może ktoś reflektuje?

"Porsche Panamera Diesel Tiptronic S Prod.: 2011 [fabrycznie nowy] Porsche Panamera Diesel Tiptronic S Prod.: 2012 [fabrycznie nowy]

m.in. DVD, PASM, wentylowane przednie i tylne fotele, TV, BOSE, m.in. Skórzana tapicerka, nawigacja, szklany dach, Bi-xenony, 20" felgi

4-strefowa klimatyzacja, Entry&Drive, Sport Chrono Plus "

Cena katalogowa: 595975pln

Cena z promocją: 394800pln

TO JEST OKAZJA :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no weź przestań toć A5 Żanecie nie dam :gwizdanie:

Bartek nie bądź taki ... walentynki są :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema nieroby

cały czas pijesz do tych stert śniegu za oknem ?? :decayed:

pytanko: opony letnie... ktoś stoi przed dylematem?? bo ja patrzę na Eko... niestety goodyear odpadł - za dużo usterek... michelin za słaby... i na chwilę obecną jest pirelli cinturato p7... ale może coś macie ciekawszego - choć w sumie wybór skromny

pamiętacie jak rozwaliłem w styczniu 2011 oponkę zimową? Policja wezwana... wizyta w Pasłękowie w zarządzie dróg powiatowych... wycena u ubezpieczyciela... wypłata w marcu 420zł

w grudniu wysłałem im fax z fakturą za 2 oponki i krótkim poematem odnośnie przepisów (2 zbliżone opony tej samej firmy na jednej osi) i wczoraj dostałem przelew na kolejne 420zł :polew: w sumie to nawet zaskoczony jestem... żadnego szarpania, tłumaczenia... aż dziw w tym kraju...[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 20:17_________________________________________________

Hehe dostałem super ofertę ale z racji tego że A5 mam do odebranie to nie jestem zainteresowany :polew: może ktoś reflektuje?

"Porsche Panamera Diesel Tiptronic S Prod.: 2011 [fabrycznie nowy] Porsche Panamera Diesel Tiptronic S Prod.: 2012 [fabrycznie nowy]

m.in. DVD, PASM, wentylowane przednie i tylne fotele, TV, BOSE, m.in. Skórzana tapicerka, nawigacja, szklany dach, Bi-xenony, 20" felgi

4-strefowa klimatyzacja, Entry&Drive, Sport Chrono Plus "

Cena katalogowa: 595975pln

Cena z promocją: 394800pln

TO JEST OKAZJA :shocked:

albo Wy jakieś ciche wody albo oni w desperacji że do takich biedaków takie oferty wysyłają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema nieroby

cały czas pijesz do tych stert śniegu za oknem ?? :decayed:

nie

Zima może mi skoczyć :decayed:

Tylko wstawać mi się nie chce i jeszcze jedna maszynka się rozjebał i sam muszę zasuwać :disgust: ,ale są dobre strony dopisze godzin pracy sprzętu i mogę pomachać gościom z CPN-u :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Wy jakieś ciche wody albo oni w desperacji że do takich biedaków takie oferty wysyłają :polew:

:polew: :polew: coś w tym jest :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 20:52_________________________________________________

pytanko: opony letnie... ktoś stoi przed dylematem?? bo ja patrzę na Eko... niestety goodyear odpadł - za dużo usterek... michelin za słaby... i na chwilę obecną jest pirelli cinturato p7... ale może coś macie ciekawszego - choć w sumie wybór skromny

ja jak kupowałem do BM-ki to już miałem zamówione te P7 ale zrezygnowałem bo tu na forum się trafiły Michelinki zdjęte z nowego auta o 1000k zł taniej więc trudno było nie wziąć ale tylko dlatego bo te p7 same plusy mają w/g opinii na necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupione :wink4:

w sumie to ciekawe... bo rzeczywiście nie ma konkurencji dla tej oponki i to od dłuższego czasu... dziwne że o tym nie słyszałem :mysli:

Ciekawi mnie komu Adaś kupił takie używki bo widziałem przeglądając "sprzedam"... tylko cena kiepska była :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupione :wink4:

w sumie to ciekawe... bo rzeczywiście nie ma konkurencji dla tej oponki i to od dłuższego czasu... dziwne że o tym nie słyszałem :mysli:

Ciekawi mnie komu Adaś kupił takie używki bo widziałem przeglądając "sprzedam"... tylko cena kiepska była :thumbdown:

cena 800-1000zł taniej ;) wiec czemu nie brać - a okazały się kompletnie nówki nawet te paski na bieżniku nie zdarte, gości w październiku kupił passka nowego na stalówkach wpakował auto na lawetę i w wulkanizacji założyli zimówki, na lato planował jakieś alu.

Oponki trafiły się idealnie bo szukane były o wysokim indeksie nośności albo wzmacniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema nieroby

cały czas pijesz do tych stert śniegu za oknem ?? :decayed:

nie

Zima może mi skoczyć :decayed:

Tylko wstawać mi się nie chce i jeszcze jedna maszynka się rozjebał i sam muszę zasuwać :disgust: ,ale są dobre strony dopisze godzin pracy sprzętu i mogę pomachać gościom z CPN-u :polew:

Jak byś miał za duże nadwyżki to ja też chętnie bym pomachał kolesiom z CPN :gwizdanie: :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy! 15 luty na spot to aktualny jest jeszcze czy nie?

???

jeśli tak to bankowo będę...

???

:good:

???

no i jak będzie ktoś dzisiaj na spocie????

???

O kuria zapomnialem :embarrassed:

???

Extra spocik :good:

chociaż bączki pokręciłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...