Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

w nastepna srode?

w najbliższą :decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Patryk a jak tam plany urlopowe? My idziemy od 30-ego - knujemy coś ? może kto inny jeszcze tak ma wolne?

ja urlopu nie dostane bo ostatnio trochę pracy mamy , i sobie jeszcze zrobiłem przymusowy urlop bez niczyjej zgody jak byłeś u mnie w poniedziałek w Gdyni :decayed: do tej pory psy na mnie wieszają , ale mam na nich wyjebane :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

w nastepna srode?

w najbliższą :decayed:

---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Patryk a jak tam plany urlopowe? My idziemy od 30-ego - knujemy coś ? może kto inny jeszcze tak ma wolne?

ja urlopu nie dostane bo ostatnio trochę pracy mamy , i sobie jeszcze zrobiłem przymusowy urlop bez niczyjej zgody jak byłeś u mnie w poniedziałek w Gdyni :decayed: do tej pory psy na mnie wieszają , ale mam na nich wyjebane :decayed:

:kwasny: jakby co - nie było roboty lub wyganiali na wolne to się odzywajcie - zawsze coś wykombinujemy :wink:

a co myślisz o holandii lub innym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można podjechać czemu nie zawsze masz bliżej do domu :decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

a i parking większy jest gdzie na ręcznym zawrócić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można podjechać czemu nie zawsze masz bliżej do domu :decayed:

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

a i parking większy jest gdzie na ręcznym zawrócić :naughty:

hehe - zobaczymy czy się kto jeszcze wypowie i do środy zdecydujemy - widziałeś że Marek b6 sprzedaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem bo już pisałeś i jakiś czas temu na spocie gadaliście :decayed: ( nie mam kasy bo elewacje malowałem :wink: ) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem bo już pisałeś i jakiś czas temu na spocie gadaliście :decayed: ( nie mam kasy bo elewacje malowałem :wink: ) :polew:

nie no ja to pisałem jako ciekawostke bo przecież twoja dużo lepsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra :decayed:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Widziałeś jakie furmanki u Giliego mają :kox:Repiński Transport i Spedycja | Facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by tu dziś porobić? - nie wiem czy mi się chce jechać na te pokazy lotnicze :eusathink:- niby mi się nie chce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo chłopy - może by tak partyjka w golfa w pasłękowie w jakiś dzionek? :decayed:

widzę że zabawa z molestowaniem piłeczki się spodobała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo chłopy - może by tak partyjka w golfa w pasłękowie w jakiś dzionek? :decayed:

widzę że zabawa z molestowaniem piłeczki się spodobała??

a jakże :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się okazało że bez łachy timedeal można za 10zł wynająć kije i na 6 dołkowym polu dla amatorów :wink: pograć - tylko trzeba mieć swoje piłki ale z tego co widziałem tam się pełno po polu wala więc nie ma problemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co kiedy wpadacie na spota?

kurde ciężko jest bo małe usypiam około 21 więc tak normalnie odpada bo na 5 minut to bez sensu jechać - muszę z żonką zagadać żeby sama wieczorem małymi w którąś środę się zajęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo chłopy - może by tak partyjka w golfa w pasłękowie w jakiś dzionek? :decayed:

Trzeba nasze kobietki zgadać żeby se gdzieś poszły razem to wtedy możemy pyknąć partyjke :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...