Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

bierz benze:kox::jerk:

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

u mnie w benzie po 3tysiach czuc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Buszek ty masz turbo :wink: a w e39 benzyny tylko r6 wolnossaki ale 2.0 nie warto brać jak już to tylko 2.5 - 523 lu 525 mój kolo ma i w gazie i mu 11 wychodzi ale z Pasłęka dojeżdża :decayed:

w e39 poza odgłosem silnika sama praca zawieszenia jest boska - kompletnie nic nie słychać , a w dieslach też jest bardzo cicho tylko trzeba brać z końca produkcji 2.5d lub 3.0d bo 2.5tds to lipa

porównując z 1.9tdi niestety większość aut jest cicha - niestety tylko niezawodność w 1.9 jest nie do przebicia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek ma rację. (polać mu!!)

jak BMW to tylko 523 lub 525 bo 520 nie jeździ.

ja też nad tym modelem się zastanawiam. skoda się właśnie robi i jak ten zabieg jej nie pomoże to do żyda.

525 jest najmniej awaryjnym silnikiem benzynowym BMW.

tylko pamiętaj że one mają po 4 wahacze na KAŻDE koło i są przynajmniej 2 razy droższe do wahaczy Audi.

ale napewno są o wiele trwalsze od konstrukcji wahaczy w Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko pamiętaj że one mają po 4 wahacze na KAŻDE koło i są przynajmniej 2 razy droższe do wahaczy Audi.

ale napewno są o wiele trwalsze od konstrukcji wahaczy w Audi.

ej, mówisz o przodzie? przód to po dwa wahacze dolne na koło - a góra standardowe mocowanie, no chyba że mówisz o tyle bo tam to jest magia i nie wiem co do czego służy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mnie przyłapałeś. rzeczywiście ma mniej wahaczy. z przodu są 2 a z tyłu i 3 z tyłu.

ty to jednak mądry chłopak jesteś :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mnie przyłapałeś. rzeczywiście ma mniej wahaczy. z przodu są 2 a z tyłu i 3 z tyłu.

ty to jednak mądry chłopak jesteś :grin::grin:

No wez bo się czerwienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik Skodzinka widzę już pod blokiem

:naughty:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Łukasz już wie :wink: i powiem reszcie jednak łożysko w kole na 99% padnięte ,na stacji w warunkach laboratoryjnych sprawdzone :decayed: diagnosta powiedział że skrzynia jeszcze pożyje . Łożysko zamówione :decayed: i jeszcze muszę znaleźć mechanika co mi nadkola założy bo ja jakoś weny nie mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik Skodzinka widzę już pod blokiem

:naughty:

---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Łukasz już wie :wink: i powiem reszcie jednak łożysko w kole na 99% padnięte ,na stacji w warunkach laboratoryjnych sprawdzone :decayed: diagnosta powiedział że skrzynia jeszcze pożyje . Łożysko zamówione :decayed: i jeszcze muszę znaleźć mechanika co mi nadkola założy bo ja jakoś weny nie mam .

no to całe szczęście bo już ci się za skrzynią rozglądałem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk już wie :wink: ale powiem wszystkim wszem i wobec że Skoda raczej idzie do żyda.

podobno silnik nie jest w dobrej kondycji i może pojeździć ale nie musi. ogólnie loteria.

a nie mam zamiaru w nią pakować kasy.

tylko kupić teraz coś innego i też nie wiedzieć co w nim siedzi też lipa :kwasny:

no i zagwostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk już wie :wink: ale powiem wszystkim wszem i wobec że Skoda raczej idzie do żyda.

podobno silnik nie jest w dobrej kondycji i może pojeździć ale nie musi. ogólnie loteria.

a nie mam zamiaru w nią pakować kasy.

tylko kupić teraz coś innego i też nie wiedzieć co w nim siedzi też lipa :kwasny:

no i zagwostka.

oj tam goń ją - a jak będziesz coś kupował to mnie weźmiesz jako doradce to przez 6 miesięcy nic nie kupisz :wink:

siostrze dziś kupiłem Astrę III 1.6 2004 rok - przebieg z książką (nie chińską :grin:) 90tys km - do końca serwis - autko po lekkim gradobiciu do wyciągnięcia wszystko

u tego samego typa stał golf IV 1.9 AJM 99 rok, 5drzwi z przebiegiem uwaga 197tys km - serwis do końca - malina wczoraj przyjechał - dziś sprzedany - mój koleś się zastanawiał przez noc - ja mu mówiłem bierz bo długo nie będzie stal - no i dziś już sprzedany - a wersja bogata była z nawi kolorową , fotele kubełki grzane itp - koleś gapa :doh:za 12300 poszedł do opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk już wie :wink: ale powiem wszystkim wszem i wobec że Skoda raczej idzie do żyda.

podobno silnik nie jest w dobrej kondycji i może pojeździć ale nie musi. ogólnie loteria.

a nie mam zamiaru w nią pakować kasy.

tylko kupić teraz coś innego i też nie wiedzieć co w nim siedzi też lipa :kwasny:

no i zagwostka.

i będzie to co mówiłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 99 rok to i tak pożytku z navi by nie było bo nie DX ale fajny wypas z tego co mówisz jak na tą cenę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 99 rok to i tak pożytku z navi by nie było bo nie DX ale fajny wypas z tego co mówisz jak na tą cenę... :wink:

Ja tam na navi się nie znam ale auto naprawdę przyczepić się nie było do czego. Fotele nic nie zniszcZone to samo Kiera itd No ale i tak już po, ktoś się będzie cieszyl, ogłoszenie jeszcze było jak ktoś z ciekawości chciałby zobaczyć,Allegro lokalizacja pasłęk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziadek jak my razem będziemy szukać auta to przez rok nic nie kupię.

ja sam szukałem 5 mięsięcy a jak ty dołączysz to aż boję się pomyśleć ile to będzie trwać.

patryk może i będzie BMW ale też zastanawiam się nad Renaultem Megane Combi. podobają mi się bardzo. ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zastanawiam się nad Renaultem Megane Combi. podobają mi się bardzo. ale zobaczymy.

a to ten machanior co ostatnio był Meganką ci poleca? Ma ogarniętą ją ? bo w/g mnie strasznie plastikowe w środku są te meganki i zawieszenia prawdopodobnie bardzo delikatne - ale w sumie to samo ludzie mówią o A4 :grin: w sensie zawieszenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonili do mnie handlarze że za tydzień będą mieli Octawie Combi 1,8 T 4x4.:naughty::naughty::naughty:

ksenon, klimatronik, tempomat i takie tam inne w wersji Laurin&klement. Krem w środku a buda czarna!!:slina::slina::slina:

nie widziałem jej ale chyba się koło niej zakręcę.

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

... zastanawiam się nad Renaultem Megane Combi. podobają mi się bardzo. ale zobaczymy.

a to ten machanior co ostatnio był Meganką ci poleca? Ma ogarniętą ją ? bo w/g mnie strasznie plastikowe w środku są te meganki i zawieszenia prawdopodobnie bardzo delikatne - ale w sumie to samo ludzie mówią o A4 :grin: w sensie zawieszenia :wink:

nie nikt mi tego auta nie polecał. poprostu mi się podoba. przed Skodą też się za nimi rozglądałem. ale wtedy w pobliżu e-g stały tylko diesle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonili do mnie handlarze że za tydzień będą mieli Octawie Combi 1,8 T 4x4.:naughty::naughty::naughty:

ksenon, klimatronik, tempomat i takie tam inne w wersji Laurin&klement. Krem w środku a buda czarna!!:slina::slina::slina:

nie widziałem jej ale chyba się koło niej zakręcę.

"bieri" tylko sprawdzi ją dobrze żeby lipy nie było :wink:

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

a i chyba będę u ciebie koło 14 po ten termostat do skody dla kolesia co kiedyś pytałem - no chyba że nie ma :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...