Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no ale obczaiłeś dobrze które 4.2 (od którego roku) są już FSI bo tego silnika nie zagazujesz

A A8/S8 w D3 nie wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale obczaiłeś dobrze które 4.2 (od którego roku) są już FSI bo tego silnika nie zagazujesz

4.2 FSI były dopiero w B7 wszystkie B6 są non-FSI

A A8/S8 w D3 nie wchodzi w grę?

A8 to chyba za wcześnie :decayed: póki co to zbyt wysoka półka jak na 23 letniego singla :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latał na forum chłopak s8 ale ta starsza najlepsza :decayed: Sam mam 23 i s8 jakby wpadło to bym nie pogardzil :kox::jerk:

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

Nie chcesz s4/b5 to bierz rs4 nikt sie śmiać nie będzie ze przesiadles sie na starszy :decayed:

Do mnie właśnie jedzie gwint (wreszcie) na dniach zakładam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja w 95% podjęta :) A6C6V6 okazało się po za moim budżetem... więc chyba wezmę wcześniej oglądaną S4B6, kilka pomysłów już co do tego egzemplarza mam więc może być ciekawie :)

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

a tak w ogóle to pojawiły się 2 nowe eski w sedanie :) co sądzicie ?

Oferta - Audi S4 - Witam. Sprzedam lub zamienię Audi S4 4.2V8 quattro, auto ma oryginalny przebieg 92 tys udokumentowany książką serwisową, w ciągł

Audi S4 (2593804063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych kolorach te auta jakieś takie bezpłciowe :decayed: Szału nie robią, w ogóle b6 w sedanie jest brzydsze od kombi, czemu nie kombi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych kolorach te auta jakieś takie bezpłciowe :decayed: Szału nie robią, w ogóle b6 w sedanie jest brzydsze od kombi, czemu nie kombi?

Podobają mi się ciemne kolory aut, no i wg mnie sedan jest zgrabniejszy niż avant :wink: wszystko kwestia gustu:decayed:

Ktoś zamierza się dziś spocić? :wink:

ja bym się chętnie spocił dziś , bo bede w elblągu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co postanowiłem ?? hmm dalej się zastanawiam :decayed: S4 <3 vs C6 piękno + rozsądek + komfort...

A6 SEDAN 3.0 TDI QUATTRO IGŁA 100% BEZWYPADKOWY (2571488417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dzwoniłem do gościa pytałem o dzwoniące napinacze, powiedział że dzwonią, i spuści z ceny na wymianę... po za tym niezły wypas w środku... :slina: co sądzisz ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co postanowiłem ?? hmm dalej się zastanawiam :decayed: S4 <3 vs C6 piękno + rozsądek + komfort...

A6 SEDAN 3.0 TDI QUATTRO IGŁA 100% BEZWYPADKOWY (2571488417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dzwoniłem do gościa pytałem o dzwoniące napinacze, powiedział że dzwonią, i spuści z ceny na wymianę... po za tym niezły wypas w środku... :slina: co sądzisz ? :D

flegi?- ble

wnętrze? (drewno?- ble, nalesniki? - ble )

czarny? ble

:wink:

tak na szybko...

a tak na poważnie to pytanie czy on wie jaki to koszt ? bo koszt części to pikuś - poza tym pamiętasz o wtryskach?

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

ps. nie patrz na mnie - mi zawsze coś nie pasuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna :P Ty to jesteś... a ten :> Audi A6 3.TDI ! S-LINE ! Skóra Xenon Navi MAX !!! (2592051814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko ze tu jeszcze opłaty dochodzą :/ nie wiem czy można zaniżyć cene samochodu w polsce zareejestorwanego w niemczech żeby zaplacic mniejsza akcyze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna :P Ty to jesteś... a ten :> Audi A6 3.TDI ! S-LINE ! Skóra Xenon Navi MAX !!! (2592051814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko ze tu jeszcze opłaty dochodzą :/ nie wiem czy można zaniżyć cene samochodu w polsce zareejestorwanego w niemczech żeby zaplacic mniejsza akcyze ?

ale to nie jest ASB bo w 2006 dopiero były a gość napisał "232KM" a z ceną to rzeczoznawce trza powoływać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja w 95% podjęta :) A6C6V6 okazało się po za moim budżetem... więc chyba wezmę wcześniej oglądaną S4B6, kilka pomysłów już co do tego egzemplarza mam więc może być ciekawie :)

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

a tak w ogóle to pojawiły się 2 nowe eski w sedanie :) co sądzicie ?

Oferta - Audi S4 - Witam. Sprzedam lub zamienię Audi S4 4.2V8 quattro, auto ma oryginalny przebieg 92 tys udokumentowany książką serwisową, w ciągł

Audi S4 (2593804063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pierwsza naprawdę ciekawa - jechać patrzeć i brać historię serwisową - po zakupie wywalić drewno i wstawić szczotkowane alu lub carbon i zapodać RNS-E + BT

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

co postanowiłem ?? hmm dalej się zastanawiam :decayed: S4 <3 vs C6 piękno + rozsądek + komfort...

A6 SEDAN 3.0 TDI QUATTRO IGŁA 100% BEZWYPADKOWY (2571488417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. dzwoniłem do gościa pytałem o dzwoniące napinacze, powiedział że dzwonią, i spuści z ceny na wymianę... po za tym niezły wypas w środku... :slina: co sądzisz ? :D

flegi?- ble

wnętrze? (drewno?- ble, nalesniki? - ble )

czarny? ble

:wink:

tak na szybko...

a tak na poważnie to pytanie czy on wie jaki to koszt ? bo koszt części to pikuś - poza tym pamiętasz o wtryskach?

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ----------

ps. nie patrz na mnie - mi zawsze coś nie pasuje :grin:

Felgi nie są złe ... mogą się podobać, poza tym to rzecz którą od pierdnięcia można zmienić

Drewno - szału nie ma, ale od czego allegro

Czarny jak najbardziej pasuje w takie limuzynie ale kto miał/ma ten wie że wymaga szczególnej dbałości

duży plus za uczciwość sprzedawcy w sprawie napinacza/(-y)

Nie wiem czy stołki sport ale w tym aucie i to będzie fajnie trzymac pupę - wielki plus za full elektrykę z pamięcią i pakiet schowek, fajno bo ma Bose surround

elektr. roleta z tyłu, szyberdach ... ogólnie wypas bardzo fajny

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

kurna :P Ty to jesteś... a ten :> Audi A6 3.TDI ! S-LINE ! Skóra Xenon Navi MAX !!! (2592051814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko ze tu jeszcze opłaty dochodzą :/ nie wiem czy można zaniżyć cene samochodu w polsce zareejestorwanego w niemczech żeby zaplacic mniejsza akcyze ?

Po kosztach wyjdzie sporo drożej niż te pierwsze ... wizualnie zew. fajne tylko nie ten kolor, w środku S-line ale szkoda że stołki bez elektryki :naughty:

Dzwoń do gościa pytaj o koszty rejestracji i o zaniżenie ceny na umowie (w ubezpieczalni dowiedz się ile wd Autotaxu czy innego systemu, od tego jeszcze 20% w dół i w UC przejdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowione na 100%... biorę S4 oglądaną na 'spocie' :wink: powód ? : wiecej za niż przeciw:decayed: prawdopodobnie jutro odbieram:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mieliście może problemy z mechanizmem wycieraczek? może ktoś z was był zmuszony do kupna. Czeka mnie wymiana ponieważ się zatarły. Może możecie polecić jakiegoś allegrowicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowione na 100%... biorę S4 oglądaną na 'spocie' :wink: powód ? : wiecej za niż przeciw:decayed: prawdopodobnie jutro odbieram:naughty:

u będzie jazda na spocie :decayed:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

chłopaki mieliście może problemy z mechanizmem wycieraczek? może ktoś z was był zmuszony do kupna. Czeka mnie wymiana ponieważ się zatarły. Może możecie polecić jakiegoś allegrowicza.
Ja rozebrałem i nasmarowałem i chodzi już ze dwa lata :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...