Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Plebansk jak idzie sprzedaż B6 ? Bo widzę że z kartką się jeździ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

No to super Patryk - miejmy nadzieję że zmiana na lepsze wyjdzie :decayed:

Polepszy się na pewno tylko mogę zacząć dopiero od 3 września .Zaniosłem podanie ,że rzucam robotę z dnia na dzień to się zagotował i powiedział że spotkamy się w sądzie bo narażam firmę na straty :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super Patryk - miejmy nadzieję że zmiana na lepsze wyjdzie :decayed:

Polepszy się na pewno tylko mogę zacząć dopiero od 3 września .Zaniosłem podanie ,że rzucam robotę z dnia na dzień to się zagotował i powiedział że spotkamy się w sądzie bo narażam firmę na straty :grin:.

Burak,

zawsze można zachorować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plebansk jak idzie sprzedaż B6 ? Bo widzę że z kartką się jeździ... :wink:

a widzisz w porę napisałeś :decayed: autko sprzedane :banan:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

Audi S4 IMOLLA,

Plebansk szuka?!

na sportaudi.pl koleś sprzedaje ja :wink:

fajna:slina:, tylko ta akcyza :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to kozak szukaj cos w tym stylu u mnie na ulicy ma koleś taka żółta w sedanie kox:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby kto szukał golfa kombi VW GOLF IV 1.9 TDI 2002 SPECIAL CLIMATRONIC KOMBI (2585078256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Bielik może ty :wink:

przebieg na 99% ori :decayed: i reszta tak jak napisane w ogłoszeniu, bez żadnej ściemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, nie wiem już co szukać czy s4 b6 czy a6 c6 3.0tdi ??

to jeszcze się zastanawiasz? moje dziadkowate zdanie znasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby kto szukał golfa kombi VW GOLF IV 1.9 TDI 2002 SPECIAL CLIMATRONIC KOMBI (2585078256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Bielik może ty :wink:

przebieg na 99% ori :decayed: i reszta tak jak napisane w ogłoszeniu, bez żadnej ściemy

ty no ciekawe ogłoszenie.

autko ładne tylko jakoś w ten przebieg nie chce mi się wierzyć.

a za ile do oddania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby kto szukał golfa kombi VW GOLF IV 1.9 TDI 2002 SPECIAL CLIMATRONIC KOMBI (2585078256) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Bielik może ty :wink:

przebieg na 99% ori :decayed: i reszta tak jak napisane w ogłoszeniu, bez żadnej ściemy

ty no ciekawe ogłoszenie.

autko ładne tylko jakoś w ten przebieg nie chce mi się wierzyć.

a za ile do oddania??

mówie ci że przebieg realny - znam handlarza - nie kombinuje za dużo i to co napisane to prawda - bierz vin i do stanlaya napisz to potwiedzisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwudniowej walce z dyrektorem i zastraszeniem że porzucę prace z dnia na dzień ,będzie rozwiązanie umowy za porozumieniem stron :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwudniowej walce z dyrektorem i zastraszeniem że porzucę prace z dnia na dzień ,będzie rozwiązanie umowy za porozumieniem stron :decayed:

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem bardzo podobają mi się cabrio s4, ale nie widze sprowadzania takiego auta z niemiec... mam na myśli doliczanie akcyzy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja będę cię namawiał jednak pod kątem 2.7bT....

zacytuje gościa z AKP:

"W tej chwili, będąc mądrzejszy o 2 lata posiadania V8, szukałbym 2.7 w połączeniu z manualem...

Farmazony o braku mocy na niskich obrotach wsadź między bajki (V8 40V poniżej 3 tys obr. jeżdżą, hmmm- przeciętnie). Mądrze napisany program spowoduje że moment pojawi się niżej a osiągi w użytecznej skali ( czyt: 0-140 km/h i przyspieszenia 80-140 km/h na poszczególnych biegach) będą lepsze i przyjemniej dostępne niż w 4.2.

2.7 w A6 nie jeździłem, ale w S4 jak najbardziej. Przy ponad 90% obciążaniu silnika i korzystaniu z osiągów nie udało mi się wyjść powyżej 19 l, normalna jazda miejska z uwzględnieniem korków to 14-15 l- wartości nieosiągalne dla 4.2 (AQH w S8, przy takich samych warunkach wyniki odpowiednio: 30+ i 22-24l).

Suche, papierowe osiągi czy parametry to nie wszystko. Zresztą, nawet one przemawiają za 2.7 po programie. Konkretnie:

4.2 moc (katalogowa) w okolicach 340-360, 420 Nm momentu

2.7 moc (zazwyczaj mierzona po modach) 300-320 i w okolicach 500 Nm. Pisze o lekkich modach, bez ingerencji w mechanikę"

.: AUDI KLUB POLSKA :. • Zobacz wątek - Zakup S4 B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja będę cię namawiał jednak pod kątem 2.7bT....

zacytuje gościa z AKP:

"W tej chwili, będąc mądrzejszy o 2 lata posiadania V8, szukałbym 2.7 w połączeniu z manualem...

Farmazony o braku mocy na niskich obrotach wsadź między bajki (V8 40V poniżej 3 tys obr. jeżdżą, hmmm- przeciętnie). Mądrze napisany program spowoduje że moment pojawi się niżej a osiągi w użytecznej skali ( czyt: 0-140 km/h i przyspieszenia 80-140 km/h na poszczególnych biegach) będą lepsze i przyjemniej dostępne niż w 4.2.

2.7 w A6 nie jeździłem, ale w S4 jak najbardziej. Przy ponad 90% obciążaniu silnika i korzystaniu z osiągów nie udało mi się wyjść powyżej 19 l, normalna jazda miejska z uwzględnieniem korków to 14-15 l- wartości nieosiągalne dla 4.2 (AQH w S8, przy takich samych warunkach wyniki odpowiednio: 30+ i 22-24l).

Suche, papierowe osiągi czy parametry to nie wszystko. Zresztą, nawet one przemawiają za 2.7 po programie. Konkretnie:

4.2 moc (katalogowa) w okolicach 340-360, 420 Nm momentu

2.7 moc (zazwyczaj mierzona po modach) 300-320 i w okolicach 500 Nm. Pisze o lekkich modach, bez ingerencji w mechanikę"

.: AUDI KLUB POLSKA :. • Zobacz wątek - Zakup S4 B6

ten wątek znam już na pamięć :decayed: ale dzięki za info :wink: kolejny problem jest taki, że za tym V8 przemawia pewno bardzo rozsądne rozwiązanie, mianowicie : możliwość LPG... w 2.7bT sprawa już nie była by taka prosta... po za tym nie chcę się przesiadać z b6 na b5... kolejna opcja jaką rozważam jest również B7 z ASB... jest u nas w dziale sprzedam -black mat, ...ale AVANT :whistling: a ja wolę SEDAN-a... W opcji jest też A6C6... znajomy ma na sprzedaż ale z silnikiem BMK... wolałbym ASB , bo ten pierwszy to trochę strach... ale ASB to już >2006 i ceny nie te... Sam już nie wiem... myślałem też o 4.2 Pb w A6C6 ale ich ceny + LPG + rezerwa na łańcuch rozrządu... to trochę po za moim portfelem :facepalm:

Póki co z zakupem S4B6 chyba się wstrzymam, bo w PL nie ma żadnej fajnej dobrze doposażonej... myślę już i myślę i spać nie moge po nocach :P a co chwile mam nowe pomysły i potem wracam do starych... muszę się chyba na %% i wtedy podejmę słuszną decyzję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale nic nie zastąpi dźwięku v8 :decayed: jakby miał już kupić v6 to ja bym wolał 3.0TDI i tez na 300KM wystroić ale tu nie o to chodzi - ma być v8 z tego co wiem i tyle :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...