Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek nie Patex tylko Petex bynajmniej jeśli chodzi o produkt z DE.

Jutro śmigam do Gdańska i przy okazji zajadę kupić Petex dla siebie od tego gościa (link niżej) ... jak ma to co szukasz to jak chcesz kup przez Allegro i odbiorę ci je lub mogę kupić na miejscu.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Marek gratuluje autka

Dzięki bardzo :hi: PS. jakby kto z Was chłopaki widział lub słyszał o dobrym RNS-ie to dajcie znać :) muszę zrobić sobie listę tych lampek ile mam tego kupić, dziadek wyślij mi link do gościa od którego to kupywałeś na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziadek wyślij mi link do gościa od którego to kupywałeś na alledrogo

ja kupowałem u tego Informacje o Użytkowniku BLINK_Power_Look ale on za dużego wyboru nie ma w detalu bo on prowadzi hurtownie i jak mu zostają jakieś resztki to wystawia na alledrogo - ale jest z 3city więc można zadzwonić do niego, może akurat coś ma a ty przecież będziesz w Gdańsku w sobote :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do Bartesa zeby mi rozpisał wszystkie lampki led jakie trzeba kupic ;) jak tylk dostane info to zabieram sie do kompletowania:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem do Bartesa zeby mi rozpisał wszystkie lampki led jakie trzeba kupic ;) jak tylk dostane info to zabieram sie do kompletowania:naughty:

tu masz ciekawą stronkę z wykazem całego oświetlenia ( exterior/interior )w większości samochodów :wink:

OSRAM Automotive Lighting - Search and find quickly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc chłopaki.

powiedzcie mi co może być przyczynom wycieku (chyba oleju) pod pompom ABS , pytam bo nie znam konstrukcji tej pompy a zauważyłem że pod nią od pewnego czasu zrobiło się mokro, tłusto. Czy to koniec pompy czy może pęknięcie jakiegoś wężyka. Idą tam jakieś przewody od oleju? Z tego co oblukałem to chyba cieknie od spodu bo nawet zbiornik płynu chłodniczego jest tłusty od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj obserwuj zbiornik płynu hamulcowego czy w nim poziom się obniża - ostatecznei masz na nim czujnik także i tak cię ostrzeże.

"chyba olej" może lałeś płyn do sprysków ....:naughty:

pompy są pancerne ... jak już to któryś złączka popuszcza ale mało prawdopodobne

A powiedz czy to nie czasem taki tłusta plama jakby z oparów oleju.

Bartek twoje gumy leżą w aucie ... troszkę walą... ale dają radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj obserwuj zbiornik płynu hamulcowego czy w nim poziom się obniża - ostatecznei masz na nim czujnik także i tak cię ostrzeże.

"chyba olej" może lałeś płyn do sprysków ....:naughty:

pompy są pancerne ... jak już to któryś złączka popuszcza ale mało prawdopodobne

A powiedz czy to nie czasem taki tłusta plama jakby z oparów oleju.

wlasnie wydaje mi się że to jest plama od oparów oleju bo jest na większej powierzchni , tak jakby olej pod ciśnieniem był wypluwany. silnik jest suchy.

Czy pod pompą ABS idzie jakichś przewód z którego te opary mogą wylatywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj obserwuj zbiornik płynu hamulcowego czy w nim poziom się obniża - ostatecznei masz na nim czujnik także i tak cię ostrzeże.

"chyba olej" może lałeś płyn do sprysków ....:naughty:

pompy są pancerne ... jak już to któryś złączka popuszcza ale mało prawdopodobne

A powiedz czy to nie czasem taki tłusta plama jakby z oparów oleju.

wlasnie wydaje mi się że to jest plama od oparów oleju bo jest na większej powierzchni , tak jakby olej pod ciśnieniem był wypluwany. silnik jest suchy.

Czy pod pompą ABS idzie jakichś przewód z którego te opary mogą wylatywać?

Generalnie przy tym auto by też straciło na mocy ale oblukaj gumowy wąż idący z IC (górny) do plastykowej rury dolotu czy gdzieś nie ma malutkiej dziurki - możliwe że w czasie butowania lekko popuszcza tam ciśnienie i wraz z nim opary olejowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Adam , podpowiedz 100% trafiona, wąż idący z IC (górny) pęknięty na długości 2cm na zgięciu. Trochę dziwne bo wąż suchy a visa vi dziury zachlapane. Macie może namiary , gdzie można się zaopatrzyć w taki wąż , chodzi mi konkretnie zakup przez internet bo u mnie w pobliżu nie ma żadnego szrotu. Chłopaki jeśli możecie to podajcie mi numerek tej "rury" z ETKI bo ja swoją musiałem odinstalować. Z góry serdeczne dzięki. Mój pojazd to AJM 115KM 2000r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-124/b5-ajm-rura-intercoolera-181096/ o to chyba chodzi :wink:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

Ja kupowałem używkę i dałem 100 pln ale była w zaj... stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-124/b5-ajm-rura-intercoolera-181096/ o to chyba chodzi :wink:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

Ja kupowałem używkę i dałem 100 pln ale była w zaj... stanie

A powiedz mi czy faktycznie litera na końcu numeru nie gra roli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-124/b5-ajm-rura-intercoolera-181096/ o to chyba chodzi :wink:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

Ja kupowałem używkę i dałem 100 pln ale była w zaj... stanie

A powiedz mi czy faktycznie litera na końcu numeru nie gra roli .

Gra gra ... całe oznaczenie jest istotne!

Wydaje mi się że przewód (wąż) górny od intercoolera do plastykowego przwodu to 058145856K (058 145 856 K) cena w ASO ok. 236zł jak masz znajomego w Gdańsku to u Gajosa kupisz go do 15 % na hasło A4-klub (najczęściej jest to jednak ok. 10%.

W VW Postek w E-gu można wyrwać 7% zniżek.

Używki w canach ok. 100zł

Rura silnika Audi A4, VW Passat 1.9 tdi AJM '01 (2530655230) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dzwoń po gościach co sprzedają graty z silnika AJM - ale używka to używka, nie wiesz ile wytrzyma a kupno drugiej to tyle co kupisz odrazu nówkę w ASO.

---------- Post dopisany 14-09-2012 at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 10:07 ----------

Co tam śpicie ... o to masze misto:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja śpię w samochodzie :grin:

masz prawo ... ale tylko do końca miesiąca :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pany jest gleba:kox: nadkola na wysokosci 62cm, nizej nie moglem bo na garbach wadzi rura w tym miejscu co nad tylnym napedem idzie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka sezon wydatków na autko rozpoczęty!

powiedzcie mi czy szybę trójkątną tą mała można wymienić samemu czy będą jakieś komplikacje w trakcie? Pytam ponieważ ktoś mi stuk tę szybkę od strony pasażera generalnie widać że chyba uderzone kamieniem bo się zrobiła pajęczyna (do dzisiaj parkowałem obok placu zabaw). No i czy kupić na allegro czy nową. Może ktoś z was już ją wymieniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...