Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

czytałem :wink:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

NATI - producent opakowań zapytaj tu miałem iść robić ale się spóżniłem i tu VAN group

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie na elblagu rs4 b5 nogaro blue kolor.

Rejestracje NEB

jak dobrze kojaże to przerobione 1,8t :naughty:

Jesli tak to chyba tez pomodzone chociaz bardziej bym obstawial przy rs4 :decayed: bo ja jechalem licznikowe 200 a on przeleciał obok mnie jak gdyby nic :naughty:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Bartek mowisz ze wpadasz do ASO Palmowski :decayed: ja to bym bal sie im oddac fure :naughty: bo za dobrej opinii to nie maja :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek mowisz ze wpadasz do ASO Palmowski :decayed: ja to bym bal sie im oddac fure :naughty: bo za dobrej opinii to nie maja :thumbdown:

No wiesz, do wyboru mam jeszcze Gdańsk ale tam też nie jest ciekawie - jak to ASO w PL :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty dziadek co tak się po mieście kręcisz ? :decayed:

lansuje się :wink:

a ty to wymieniałeś tą swoją rurkę do IC bo jak na grunwaldzkiej się mijaliśmy to odniosłem wrażenie że syczy znowu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty dziadek co tak się po mieście kręcisz ? :decayed:

lansuje się :wink:

a ty to wymieniałeś tą swoją rurkę do IC bo jak na grunwaldzkiej się mijaliśmy to odniosłem wrażenie że syczy znowu :kwasny:

Wymień uszczelki w drzwiach bo już miesiąc temu wymieniłem i nic nie syczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziurę gdzieś w dolocie i syczy, turbo nie pompuje zadanej wartości, do tego ładnie dymi na czarno że wstyd przycisnąć... Jak się pogoda poprawi to się zabieram za to bo i spalanie mam większe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś pęknie rura od intercoolera to polecam zakup w ASO w Rzeszowie. Rurę kupiłem u nich przez Allegro cena 214 zł z przesyłką kurierem w innych ASO np Gdańsk i Szczecin zawołali 238, 237 zł i trzeba samemu odebrać.

u mnie pękła tutaj:

20120909262.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, nie macie moze cup holdera do przed lifta? tego naciskanego? bo mam telefon tam zamontowany, a chce moc rano kawkę postawic... a moze ktos bedzie u Korkucia w tyg to by zapytał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem wywalic ten wizytownik i wstawic tam to co w IIlifcie jest na kubek, ale nie pasuje wielkoscia sie rozni:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś pęknie rura od intercoolera to polecam zakup w ASO w Rzeszowie. Rurę kupiłem u nich przez Allegro cena 214 zł z przesyłką kurierem w innych ASO np Gdańsk i Szczecin zawołali 238, 237 zł i trzeba samemu odebrać.

u mnie pękła tutaj:

http://s11.postimage.org/oshfvyf7z/20120909262.jpg

<br /><br />

mija wyglądała lepiej zaraz wkleję zdjęcie tylko znajdę :decayed:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

6e18dd2c10e92b71m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kiedy spota robimy?

Marek co z twoim Bose - działasz coś? Ja szykuje się do pakietu światła a potem gruba robota przy car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kiedy spota robimy?

Marek co z twoim Bose - działasz coś? Ja szykuje się do pakietu światła a potem gruba robota przy car audio.

no można by coś zrobić :wink: Ja póki co czekam na RNS-e, nic narazie nie rzeźbię... wg zabrali mi dowód za szyby :kwasny: byłem w stacjach kontroli pojazdów i nie chcieli na lewo nic wbić :thumbdown: chyba będę musiał ściągnąć folię z przednich szyb :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wg zabrali mi dowód za szyby :kwasny: byłem w stacjach kontroli pojazdów i nie chcieli na lewo nic wbić :thumbdown: chyba będę musiał ściągnąć folię z przednich szyb :kwasny:

no to wykrakałem - trzeba się czasem starszyzny posłuchać :wink: policmajtrzy nie lubią gdy młody ma furę lepsza od nich - było to nieuniknione...a wydechu się nie czepiali? że głosny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wg zabrali mi dowód za szyby :kwasny: byłem w stacjach kontroli pojazdów i nie chcieli na lewo nic wbić :thumbdown: chyba będę musiał ściągnąć folię z przednich szyb :kwasny:

no to wykrakałem - trzeba się czasem starszyzny posłuchać :wink: policmajtrzy nie lubią gdy młody ma furę lepsza od nich - było to nieuniknione...a wydechu się nie czepiali? że głosny?

nie, ale doj**ali mi jescze wlepke rejestracji na szybie (bo jeszcze nie miałem wtedy podmienionej) i brak gaśnicy :/ ogólnie 50 zł , 0 pktow, i zabrany dowód... już sam nie wiem czy ściągnąć wkońcu te folię, czy kombinować żeby ktoś mi to na lewo podbił... co sądzicie ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrywaj - nie wiesz gdzie pojedziesz jeszcze tym autem i na kogo trafisz. Tragedii nie będzie.

Ostatnio gościu na forum kupił na allegro RNS-E i polecał sprzedawcę ... pytałeś siemiana i czakiego?

Panowie powiedzcie mi jedno, auto z linka

AUDI A4 2.0TDI 143KM NAVI SKÓRY BIXENON S-LINE (2674224111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chwali się nawigacją - ale ja tam nie widzę żadnego MMI (2G czy 3G) a jest fota z wyświetlacza centralnego z jakąś dziwną navi raczej to nie jest "fabryka" - poza tym na kokpicie nie ma żadnych gusików/pokręteł do sterowania tym.

Możliwe że można na tym wyświetlaczu odpalić coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba zerwę :( no pytałem siemiana to póki co nic nie ma... mam czekać jestem 1 w kolejce :P przy okazji ściągania szyb będe musiał prawdopodobnie ściągnąć boczki... więc może dziś wezmę się za wymianę głośników w drzwiach przedniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...