Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Masz może foty auta?

Niestety jeszcze nie :/ Ale chyba jutro jakiś spot jest ? ;>

Z rezaniem jak chcesz to pomogę ci ogarnąć parę rzeczy.

Jak będziesz robił podejście pod RNS-E to koniecznie pomyśl o BT

Co do RNS-E - dopłacać min. 1000 zł (bo za ile uda się dostać tą nowszą navi?) ... nie wiem mam wątpliwości czy ma to sens. ma parę istotnych poprawek ale starej też niczego nie brakuje i daje radę.

byłbym bardzo wdzięczny bo właśnie na rnsie bose bt chcialem sie skupic... no to tak jak mówisz poszukam może zwyklego rns-a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Z RNS-E II jest cieżko nie tylko z powodu że trzeba wybulić sporo więcej kasy ale nie ma RNS-E P&P do A4 B6/B7 - trzeba kupić z A3 lub TT a te maja inna ramkę, więc trzeba ta ramke przełożyć z RNS-E I, inne rozwiązanie to kupno RNS-E II z Seata Exeo ale z tego co wiem to nie podmienisz menu startowego na te z Audi. Główne zalety RNS-E II to: lepszy wyświetlacz, odczyt kart SD HC i zdaje się że ma asystenta pasa ruchu.

BOSE masz ale z uwagi na ogrom rozbebeszania auta neleży dobrze sie do tego przygotować i zrobić chyba razem z RNS-E + BT. Wiem że jest u nas dobry wątek ku temu ale powiedz czy masz wiązkę do BOSE czy nie?

RNS-E - kup te nowsze - najbezpieczniej to model 2007 i nowsze - a to z uwagi na padający laser, ja miałem jedna 2007 ale odesłałem potem nabyłem chyba z 2006r. a też juz ma nowszy napęd lasera - nie wiem jak pamiętam do gościu coś mówłe zę przez szczelinę widac białe plastyki przy napędzie. Obecnie wersja LOW i HIGH chyba już nie ma znaczenia bo i tak zmieniasz soft (choć moja jest high). Pamiętaj by navi była z kluczem, zagadaj czy sprzedawca wystawi ci rachunek/fakturę z wpisanym numerem fabrycznym - to jak by ci zależało na legalnym pochodzeniu navi (teoretycznie).

BT - ja mam "Q" i wiem że łączy się z Nokiami na symbianie, javie i łączyłem z Samsungiem na Bada i Androidzie - wszystko śmiga z pełną obsługą. Chyba nowszym od Q jest T, pamiętaj o puszcze do BT która przychodzi pod fotel/nogi pasażera.

Kabelki, mikrofon, antena, - ja kupowałem w naviku przejściówkę z concert 2 na RNS-E i do tego przewód BT bez zarobionej wtyczki od strony navi, mikrofon tylko ori - idealnie pasuje w panel oświetlenia... hmmm w BOSE występuje też drugi mikrofon - jak do tego podchodzisz? Antena ... nie wiem w zasadzie gdzie ma fabrycznie sedan antenę GPS ale kupujesz taką na magnes z navika i ładujesz pod kokpit lu w sedanie masz piekne na to podszybie z tyłu.

Trochę kodowania w 3-4 sterownikach oraz przyuczenie klimatronika pod twoje auto jeśli przechodzisz z 1DIN na 2DIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o rnsa to masz rację, chyba jednak zostanę przy wersji nr 1... co do Bose to kostkę mam mieć w zestawie, co do navi to narazie się wstrzymam chyba, bo najpierw musze serwis auta ogarnąc i zobaczyć ile to $ będzie kosztować... a skoro mówisz że lepiej by to było założyć za jednym zamachem, to muszę pokompletować wszystkie graty... jak coś to pogadamy konkretnie na spocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plebanks to graty autka:decayed::decayed: moze w tym roku jak zawitam w egu to i sam popodziwiam:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba możesz zapodać I etap rezania BOSE czyli podmienić głośniki w drzwiach - rezanie się zaczyna jak trzeba zapodać suba i wzmacniacz tak by przód był też z niego zasilony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to kto dziś na spocie będzie no i czy e-sa da radę dojechać ? bo między Nowym Dworem a Elblągiem nie ma stacji benzynowej :kwasny::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba możesz zapodać I etap rezania BOSE czyli podmienić głośniki w drzwiach - rezanie się zaczyna jak trzeba zapodać suba i wzmacniacz tak by przód był też z niego zasilony.

Ok :) to będę mógł się do tego wkrótce zabrac, bo głośniki dziś przyjechały :naughty:

Dobra to kto dziś na spocie będzie no i czy e-sa da radę dojechać ? bo między Nowym Dworem a Elblągiem nie ma stacji benzynowej :kwasny::wink:

Tak właśnie myślę :eusathink: że jak w Tczewie zatankuje, a potem w malborku, to do Elbląga powinno wystarczyć :decayed: jak coś to wyjedziesz dziadek po mnie z linką :grin:

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

PS. Adaś wpadnij dziś na spota to pogadamy, bo nie wiem jak z anteną GPS zrobić... (rybią łuske mam na dachu, ale navi nie mam :eusathink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślę :eusathink: że jak w Tczewie zatankuje, a potem w malborku, to do Elbląga powinno wystarczyć :decayed: jak coś to wyjedziesz dziadek po mnie z linką :grin:

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

PS. Adaś wpadnij dziś na spota to pogadamy, bo nie wiem jak z anteną GPS zrobić... (rybią łuske mam na dachu, ale navi nie mam :eusathink:)

spoko to spotkamy się w Królewie :wink: a z tą anteną GPS to nie trzeba jej na dach dociągać - w środku ją gdzieś schowasz i też złapie sygnał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślę :eusathink: że jak w Tczewie zatankuje, a potem w malborku, to do Elbląga powinno wystarczyć :decayed: jak coś to wyjedziesz dziadek po mnie z linką :grin:

---------- Post dopisany at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ----------

PS. Adaś wpadnij dziś na spota to pogadamy, bo nie wiem jak z anteną GPS zrobić... (rybią łuske mam na dachu, ale navi nie mam :eusathink:)

spoko to spotkamy się w Królewie :wink: a z tą anteną GPS to nie trzeba jej na dach dociągać - w środku ją gdzieś schowasz i też złapie sygnał :decayed:

ale to co oznacza ta łuska ? widocznie instalacja gps musi być już gdzieś pociągnięta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A małej navi nie masz czasem - luknij w lewy boczek bagażnika. Ok będe dziś na 18 i wezme VAGa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A małej navi nie masz czasem - luknij w lewy boczek bagażnika.

muszę zobaczyć... ale nie mam sterowania w tunelu :/

Ok będe dziś na 18 i wezme VAGa.

super;) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Siemka chłopaki. Sorki że nie zajechałem ale za dużo na głowie :kwasny:. Praca, dom i jeszcze do księdza musiałem iść datę ślubu kościelnego ustalić i takie tam pierdoły :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam jak tam diody? Byłeś oblookać ? :naughty:

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

Ps. prześlij mi te błędy na PW co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe światło sprawia że wydaje sie że jakby trochę za słabo świeci ... ale myślałem by na wzór B8 dodać lampki na boczkach bagażnika

Ale efekt mega ... tyle o tym myślałem ale teraz już przesądzone LEDy idą do wewnątrz i na klapę do rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę zamawiał sobie dywaniki gumowe Patex do auta - takie jak np te:

Dywaniki gumowe Audi A5 Sportback (od 09) +stopery (2609757966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może ktoś chce się podłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...