Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Trza do pełna zalać i sprawdzić :wink: mi ostatnio na całym baku średnia 8.4 wyszło ale raz miałem trasę do Malborka i tam po zakrętach się ciągnęłem 90km/h a wtedy on naprawdę mało pali nawet 4.5 - 5.5 na fisie ale za to nadrabia przy 140 :kwasny:

...ja nie wiem czy będę na spociku w tym tygodniu :kwasny:

no właśnie była zalana do pełna.

a nawet więcej bo na kołkach stała żeby całe zamówienie weszło :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

znowu pali ponad normę :decayed:

no właśnie tak mi się wydaje.

bak 60 litrów mam przejechane 400 km a strzałka kawałek przed rezerwą.

coś mi nie pasi bo licząc 10 l/100 km to powinna przynajmniej 500 km przejechać.

Co jak co ja uważał bym to za normalne spalanie (dodaj jeszcze z 50km które przejedziesz i miejska jazda z klimą zamyka ci sie na poziomie 12 l/100km) - nie wiem czy jutro będę wyciągał auto z garażu ... więc może dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zależy jak śmigasz ja w b6 miałem średnie spalanie 6.5-7 litrów w jeździe mieszanej...

dla porównania zobaczcie sobie na www.motostat.pl tam ludzie sobie prowadzą statystyki na podstawie zużytego paliwa i przejechanych km więc jest to miarodajne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta patrzyłem ale wychodzi na to że normalne średnie spalanie dla a4 tdi to w granicach 4 litry na 100 :P więc podziękuję za takie źródło informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja klimy w mieście nie używam

wolę sobie szybę otworzyć.

a dlaczemu Was nie będzie??

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

Adaś dzisiaj nie dam rady.

na następnym spocie zobaczymy.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta patrzyłem ale wychodzi na to że normalne średnie spalanie dla a4 tdi to w granicach 4 litry na 100 :P więc podziękuję za takie źródło informacji.

no ale patrz gdzie ludzie mają takie spalanie - wchodziłeś w poszczególne wątki ludzi i patrzyłeś dokładnie ile % na danym tankowaniu ma w mieście, ile poza , na jakich oponach itd itp? tam jest wszystko bo to ludzie sobie prowadzą dla własnej wiadomości a nie żeby się przechwalać - wpisują przebieg auta, ile litrów zatankował i przy następnym wpisie przebiegu i kolejnego tankowania mu wychodzi ile spalił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta patrzyłem ale wychodzi na to że normalne średnie spalanie dla a4 tdi to w granicach 4 litry na 100 :P więc podziękuję za takie źródło informacji.

no ale patrz gdzie ludzie mają takie spalanie - wchodziłeś w poszczególne wątki ludzi i patrzyłeś dokładnie ile % na danym tankowaniu ma w mieście, ile poza , na jakich oponach itd itp? tam jest wszystko bo to ludzie sobie prowadzą dla własnej wiadomości a nie żeby się przechwalać - wpisują przebieg auta, ile litrów zatankował i przy następnym wpisie przebiegu i kolejnego tankowania mu wychodzi ile spalił...

no właśnie przeglądałem i średnio wychodzi im 10 litrów na 100 km ( 80% miasto i 20% trasa )

a ja mam 420 km przejechane i już za chwilkę rezerwa!! klimy nie włączam i staram się nie deptać gazu. sporo!!!

a do tego coraz słabiej mi odpala. trzeba długo kręcić więc sądze że coś nie halo jest!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko z córką :shock3: kto się odezwał :wink:

Dziadek masz wpierdul byłeś w MK... :decayed::bicz:

ups :embarrassed:

Bielik a u ciebie jak tam przewody i świece - bo jak już zaczyna gorzej palić to może w tą mańkę pójść :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też właśnie tak myślę.

świece zmieniałem bo miałem wcześniej na stanie a przewodów nie ruszałem.

ale obawiam się że cewka powoli odmawia posłuszeństwa. buja silnikiem i czasami nim rzuca podczas jazdy ( tak jakby przerywał )

a cewkę da się sprawdzić na kompie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takich rzeczy to ja już nie wiem co do cewki - wydaje mi się że ona działa lub nie :eusathink: ale to taki tępy strzał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory chłopaki że na spota nie zawitałem ale tyle roboty mam przy domu :facepalm: , że zapomniałem z tego wszystkiego . Może pogoda dopisze w weekend i grila se w niedziele zrobimy takiego obiadowego :whistling:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:decayed: ile dostał bym tak na oko za mojego pazdzierza ?? Na tych felach 18" i wszystkim jbl glosnikach radiu jvc itp tak jak stoi:decayed: chyba ze jakiś chętny?? Tylko przebieg 350t ale auto serwis do 280 przez ASo No i w stanie nie trzeba wkładać w niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:decayed: ile dostał bym tak na oko za mojego pazdzierza ?? Na tych felach 18" i wszystkim jbl glosnikach radiu jvc itp tak jak stoi:decayed: chyba ze jakiś chętny?? Tylko przebieg 350t ale auto serwis do 280 przez ASo No i w stanie nie trzeba wkładać w niego

Dam Ci mojego uśmiecha i dopłacisz mi ze 2k zł :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:decayed: ile dostał bym tak na oko za mojego pazdzierza ?? Na tych felach 18" i wszystkim jbl glosnikach radiu jvc itp tak jak stoi:decayed: chyba ze jakiś chętny?? Tylko przebieg 350t ale auto serwis do 280 przez ASo No i w stanie nie trzeba wkładać w niego

Dam Ci mojego uśmiecha i dopłacisz mi ze 2k zł :decayed::grin:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema:decayed: ile dostał bym tak na oko za mojego pazdzierza ?? Na tych felach 18" i wszystkim jbl glosnikach radiu jvc itp tak jak stoi:decayed: chyba ze jakiś chętny?? Tylko przebieg 350t ale auto serwis do 280 przez ASo No i w stanie nie trzeba wkładać w niego

Dam Ci mojego uśmiecha i dopłacisz mi ze 2k zł :decayed::grin:

Daj mi krzyż z Twojej klaty alvaro to sie dogadamy:decayed:

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ----------

Szału nie robi:wink:

---------- Post dopisany 26-06-2012 at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 12:55 ----------

Chłopaki na sprzedaż buda mojego taty za ok 13t tak jak stoi, mama mu marudzi o cos młodszego dlatego sprzedaje, wszystko zrobione w niej nie trzeba nic robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...