Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek na łęczyckiej tez ma nowa maszynę i robi serwis klimy:)

Kiedyś tam byłem to gość nawet gumek stabilizujących w kole kompresora nie potrafi wymienić - jeszcze śmiał twierdzić że tego się nie rozbiera :whistling: - nie twierdzę że u wiktorowicza są asy ale mnie narazie nie nabili w butelkę :wink:

Zobaczymy jak długo będziesz go chwalił. Nie na darmo gościu wszędzie sie reklamuje. Jak by miał tak full klientów to by tego nie potrzebował. Ja miałem z nim pewna przeprawę zresztą nie tylko ja także lepiej uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

IMG_5628.jpg

IMG_5647.jpg

IMG_5652.jpg

IMG_5654.jpg

IMG_5733.jpg

IMG_5773.jpg

IMG_5795.jpg

IMG_5890.jpg

IMG_5893.jpg

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

no i cos jeszcze dla amatorow nurkowania

woda od -1 do +2 C

widzialnosc do 100m

IMG_3724.jpg

L1110783.jpg

L1110808.jpg

L1110824.jpg

L1110831.jpg

L1110838.jpg

L1110840.jpg

L1110845.jpg

L1110869.jpg

L1110874.jpg

L1110882.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za miejsca na fotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek na łęczyckiej tez ma nowa maszynę i robi serwis klimy:)

Kiedyś tam byłem to gość nawet gumek stabilizujących w kole kompresora nie potrafi wymienić - jeszcze śmiał twierdzić że tego się nie rozbiera :whistling: - nie twierdzę że u wiktorowicza są asy ale mnie narazie nie nabili w butelkę :wink:

Zobaczymy jak długo będziesz go chwalił. Nie na darmo gościu wszędzie sie reklamuje. Jak by miał tak full klientów to by tego nie potrzebował. Ja miałem z nim pewna przeprawę zresztą nie tylko ja także lepiej uważać.

Robiles u niego klime?

Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyminę rozrządu polecam WARSZTACIK na kolejowej. RAFI mówiłem ci o tym gościu. robi porządnie i nie kasuje jak za zborze. ale trzeba czekać do niego około 2 tygodni. ma tyle ludzi. sam już tydzień czekam na wizytę u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik gadają lepiej jak tam skodzina, mieliśmy na giełdę jechać i co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nurkowanie to jezioro Silfra, na trzecim zdjeciu od konca widac dwie plyty tektoniczne europy i ametyki. Reszta zdjec tych na ladzie robione podczas wycieczki po poludniowej Isladnii, nazw wodospadow nie pamietam. Plaza z czarnym piaskiem w miejscowosci Viki. Na przedostatnim zdjeciu w dali widac wulkan ktory to w ostatnim czasie spowodowal slynny paraliz ruchu lotniczego

pozdrawiam wszystkich forumowiczow z Elblinga, moze wpadne w wakacje do was na spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik gadają lepiej jak tam skodzina, mieliśmy na giełdę jechać i co ?
no trzeba jechać. ostatnio nie mam wolnych weekendów więc nie mam jak. ale niech tylko dostanę wolną niedzielę to lecimy. już mnie denerwuje to że od listopada nie mogę jej sprzedać. kurcze aż taka tragiczna ta skoda jest czy co???ty lepiej powiedz jak tam remont. moja oferta pomocy jest nadal aktualna. teraz w tygodniu kończę o 15 więc można już coś poskrobać.

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

chłopaki nie działa mi na forum ENTER. nie mogę zrobić nowego wiersza. wszystko jest pisane w jednym ciągu. o co tu chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podejrzewam że jak w sobotę wyjdę do pracy to wrócę w niedzielę wieczorem. mam 17 cateringów wyjazdowych i imprezę na 1300 osób na terenie firmy. to wszystko musimy ogarnąć w dwie osoby. :facepalm::facepalm::facepalm::shock3::shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyminę rozrządu polecam WARSZTACIK na kolejowej. RAFI mówiłem ci o tym gościu. robi porządnie i nie kasuje jak za zborze. ale trzeba czekać do niego około 2 tygodni. ma tyle ludzi. sam już tydzień czekam na wizytę u niego.

Ty mi to mówiłeś u dziada na parapecie ? bo coś mi dzwoni ale nie wiem w którym kościele :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyminę rozrządu polecam WARSZTACIK na kolejowej. RAFI mówiłem ci o tym gościu. robi porządnie i nie kasuje jak za zborze. ale trzeba czekać do niego około 2 tygodni. ma tyle ludzi. sam już tydzień czekam na wizytę u niego.

Ty mi to mówiłeś u dziada na parapecie ? bo coś mi dzwoni ale nie wiem w którym kościele :decayed:

tak u niego na parapecie. dziadek szykuj się na wycieczkę w niedzielę. na 99% jedziemy. w pracy obiecali mi niedzielę wolną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyminę rozrządu polecam WARSZTACIK na kolejowej. RAFI mówiłem ci o tym gościu. robi porządnie i nie kasuje jak za zborze. ale trzeba czekać do niego około 2 tygodni. ma tyle ludzi. sam już tydzień czekam na wizytę u niego.

Ty mi to mówiłeś u dziada na parapecie ? bo coś mi dzwoni ale nie wiem w którym kościele :decayed:

tak u niego na parapecie. dziadek szykuj się na wycieczkę w niedzielę. na 99% jedziemy. w pracy obiecali mi niedzielę wolną.

Ty Mietek ale ja w ten weekend maluje mieszkanko i chyba w niedziele tez :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś z was może gdzie w Elblągu dobrze piorą tapicerkę? Oraz kto dobrze przyciemnia szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by sie tak przy spocic w srode ??

Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w którą?? :D

Adaś... zerknąłbyś mi numerek 8e0 260 805s czy to pasuje do mnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedzieli jestem w Karwi k. Wladyslawowa

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...