Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk zerknij w ten link podany przez Adasia... chodzi mi o te długie torxy... bo inaczej będę musiał szukać na mieście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Już patrze :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 10:23_________________________________________________moje maja 10 cm a na zdjęciach nie są takie długie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już patrze :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 10:23_________________________________________________moje maja 10 cm a na zdjęciach nie są takie długie :cool1:

to jaki ten browar? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: :no: nie pije

[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 10:37_________________________________________________ale sprawdź na wszelki wypadek jakie długie maja być torx żeby nie było :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszą że 7cm'ów...

Adaś - wątku nie wydrukowałem bo jakoś kiepsko formatowało więc zapisałem sobie na Penie jako stronkę (wszystko działa) więc jakbyś pamiętał to weź zasilacz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co 3 godzinki pracy lapka nie starczy? - Chcecie film oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki moja niunia własnie po wymianie filtrów , oleju i płynu chłodniczego muszę powiedzieć że to nie to same autko ciągnie jak zwariowana no i jeszcze jedna obserwacja temperaturka się podniosła na klimatroniku podczas jazdy było 86-88 a teraz 88-91 :good:

no ale niestety wielkimi krokami zbliza się wymiana przedniego zawieszenia bo już stuka niemiłosiernie w szczecinie mechanik woła za robociznę 700PLN z geometrią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robocizna 400zl wahacze wszystkie z wymiana rozrzadu i termostatu to tobie niezle buja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki moja niunia własnie po wymianie filtrów , oleju i płynu chłodniczego muszę powiedzieć że to nie to same autko ciągnie jak zwariowana no i jeszcze jedna obserwacja temperaturka się podniosła na klimatroniku podczas jazdy było 86-88 a teraz 88-91 :good:

no ale niestety wielkimi krokami zbliza się wymiana przedniego zawieszenia bo już stuka niemiłosiernie w szczecinie mechanik woła za robociznę 700PLN z geometrią :(

:shocked: :shocked:

mi mechanik powiedział 190 ale bez zbierz

Ale popatrzyłem jakie to łatwe to se sam wymieniam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co jutro mam zabrać - końcówkę spline do kierownicy + grzechotka, coś przed spotem było o tym białym smarze w sprayu, VAga i coś jeszcze?

Grzesiu i jak podjedziesz po mnie :naughty:?

voytek80 jak masz gdzie i trochę zaparcia to sam wymienisz a zbierzość trzeba ustawiac jeśli wymianiasz końcówki troążków kierowniczych, same whacze nie mają nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wszystko chociaż piątek to wiecie :naughty::decayed: a soboty wolne chyba macie . Ogórków ci u mnie dostatek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu i jak podjedziesz po mnie :naughty:?

zajade... będę dzwonił koło 17:30

smar weź jak masz to se psiknę

i chyba wszystko wymieniłeś... a jakby co to się podjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki moja niunia własnie po wymianie filtrów , oleju i płynu chłodniczego muszę powiedzieć że to nie to same autko ciągnie jak zwariowana no i jeszcze jedna obserwacja temperaturka się podniosła na klimatroniku podczas jazdy było 86-88 a teraz 88-91 :good:

no ale niestety wielkimi krokami zbliza się wymiana przedniego zawieszenia bo już stuka niemiłosiernie w szczecinie mechanik woła za robociznę 700PLN z geometrią :(

skoro czujesz różnice to ciekaw jestem kiedy miałeś filtr paliwa wymieniany... no i powietrza też czasem daje kopa[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 19:50_________________________________________________

:hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nic :polew:

a u drugiego :decayed:

a zmęczony trochę bo zmęczyłem dziś ciepłą wodę w łazience...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy koniec remontu :cool1:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 20:06_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.15.html

Czytaliście może by naklejki na ramki grupowo kupił :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...