Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Warto czy nie warto naprawiać?


Pierwszaaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mailem mały wypadek wpadłem do rowu i teraz moje autko wyglada jak na zdjęciu i teraz mam pytanie czy warto to naprawić i będzie można tym dalej jeździć czy będą siadać podzespoły jakieś czy raczej nie, czy najlepiej jest odrazu się go pozbyć. Proszę o szybka rade pozdrawiam 

34793983-AF06-4EBF-B259-9ECBAED9C1A1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyka,problem to jest gdy podłużnice dostaną i podłoga się skrzywi. U Ciebie tylko części blacharskie są uszkodzone.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, pila24 napisał:

Kosmetyka,problem to jest gdy podłużnice dostaną i podłoga się skrzywi. U Ciebie tylko części blacharskie są uszkodzone.

A nie ma nic do rzeczy ze koło jest trochę cofnięte i trzeba było je ustawić, z tego tytułu może się coś dziać czy wystarczy to tylko zrobić i będzie okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pierwszaaudi napisał:

A nie ma nic do rzeczy ze koło jest trochę cofnięte i trzeba było je ustawić, z tego tytułu może się coś dziać czy wystarczy to tylko zrobić i będzie okej?

Wahacze do sprawdzenia,prawdopodobnie banan dostał. Tam nie ustawia się zbyt wiele z przodu,a wahacze są z aluminium i mogą się pokrzywic przy mocniejszym uderzeniu. 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pila24 napisał:

Wahacze do sprawdzenia,prawdopodobnie banan dostał. Tam nie ustawia się zbyt wiele z przodu,a wahacze są z aluminium i mogą się pokrzywic przy mocniejszym uderzeniu. 

Czyli naprawić i jeździć dalej sobie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...