Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GPS zabezpieczający przed kradzieżą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupując A4 B5 (2000r.) usłyszałem, że samochód ma wbudowany nadajnik GPS, który w przypadku kradzieży wozu można namierzyć. Nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kogo to słyszałeś? Od poprzedniego właściciela? Jak tak to powinien ci powiedzieć w jakiej firmie to wykupił i jeśli chiałbyś to przedłużasz umowę. Fabryka czegoś takiego raczej nie oferowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik synchronizujący datę i czas na pewno jest, mam tylko wątpliwość czy aby na pewno miał tą fukcję antykradzieżową. Gdzieś w papierach Audi widziałem coś na temat GPS łącznie z formularzem rejestracyjnym. Sprawdzę to popołuduniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche stary wątek ale jedyny podobny temat który znalazłem w szukajce.

Znajomy jako przedstawiciel dostał samochód na stałe ale powiedzieli,ze jest w nim nadajnik GPS

obydwoje jestesmy zieloni w tym temacie a chcielibysmy ustalic czy ten nadajnik faktycznie jest?

jak go mozna znalezc i czy jest mozliwosc aby go czasami odłączyc lub po prostu zostawić w domu przy jego ciagłym nadawaniu sygnału? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to zebym doradzał. ale sa takie rzeczy dostepne ;]

http://allegro.pl/item730326091_hit_zagluszacz_zaklocacz_sygnalu_gps_nowosc.html

:polew: I pierwszy od góry co to kupił sprzedaje części do BMW :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik synchronizujący datę i czas na pewno jest...

Raczej antena odbiorcza.

Moduł GPS w autach flotowych nie tylko ma namierzać po kradzieży ale przede wszystkim pilnować czy jadąc służbowym autem nie ściamniamy i nie naciągamy pracodawcy.

Słyszałem o takim przypadku że kierowca TIRa nie potrafił się z szefem dogadać o podwyżkę czy zaległą kasę i zjechał na pierwszy lepszy parking (gdziś tam ... Francja Hiszpania czy Anglia nie wiem nie istotne). Zadzwonił ze służbowej komórki do szefa że pier...li to i odchodzi, w środku zatrzasnął dokumenty, kluczyki i telefon, stopem wrócił do domu. Szef namierzył gdzie jest auto właśnie przez GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...