Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wtryskiwacze - można założyć od Passata albo innego VW?


zbigor

Rekomendowane odpowiedzi

Dopadła mnie klątwa opiłkującej pompy. Co ciekawe na sitku nie ma nawet jednego opiłka. Za to po zdjęciu listwy CR mechanik znalazł wiele opiłków. Wtryski padły na amen i leją po przelewach. 

Muszę kupić drugie. Stąd moje pytanie czy zamiast wtryskiwaczy 03L130277   mogę założyć  04L130277AC od Passata czy Tiguana.  Wiem że kody IMA nie wejdą ale o to się nie martwię. Pewnie będzie jak w Oplach czy  Renówkach że się korekcje same ułożą. 

Ktoś ma jakieś doświadczenia w takiej zamianie? 

A przy okazji, czy zbiornik paliwa od sedana podejdzie do avanta? Albo od quattro do avanta?  Czy jest jakaś różnica między poliftem a przedliftem,   zbiornikiem diesla i benzyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się to kombinowanie tylko po to żeby potem mieć jeszcze większe problemy i zalewać fora pytaniami. Z T 34 też pasuje po zaadoptowaniu. Piszę tak ironicznie bo jak znam życie są potem jeszcze większe jaja

Edytowane przez aprox99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo znasz życie.  W Oplu Astra  CDTI śmigały mi wtryski od Signum. Nawet bez kodowań same się korekcje ustawiły.  W Renówkach jest tak samo.  Mój mechanik który mi serwisuje Megankę przekłada wtryski między modelami i chodzą bez kodowań. Niestety nie ma doświadczenia w tego typu zamianach w grupie VAG wiec nie weźmie tego na swoją odpowiedzialność. Stąd moje pytanie.  Myślę że za  1000zł różnicy w cenie warto się spytać. Tym bardziej  ze w temacie o opiłkującej pompie któryś z forumowiczów napisał że założył wtryski od Passata - niestety inny numer niż 04L130277AC i wszystko hula. 

Edytowane przez zbigor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...