Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Stukot na "tarce" wachacze ok, amorki też

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z zawieszeniem przednim, dziś byłem u zaprzyjaźnionego diagnosty trzepaliśmy samochód na lewo i prawo i góra dół jak tylko...

Zawieszenie OK, końcówki OK, gumy, łączniki ogolnie wszystko bardzo OK, amorki ponad 65% skuteczności nic nie widać. Jedynie mam poobrywane wszystkie osłony i nadkola plastikowe, ale nie wierzę że one mogą dawać taki stukot. Jest on słyszalny przy serii małych nierówności typu bruk czy tarka, inaczej nie słychać.

Powiedzcie mi co to może być, klocki hamulcowe raczej nie bo testowałem hamując na bruku i nie ma zmiany...

Opublikowano

Przy zawieszeniu wielowahaczowym usterki wahaczy nie zawsze, a może nawet często, nie wychodzą na szarpakach. Jedyny pewny sposób na to zawieszenie to rozebrać, ale z tym jest troche zachodu.

Opublikowano

Witam, kolego kiedyś miałem coś podobnego i było to przy tylnym zacisku jakaś pierdoła co dzwoniła na tarce... Mechanik mi coś tam zrobił i jest ok. Może to...

Opublikowano

A może mocowanie amorków?

Opublikowano

Witam w klubie pukającego wielowahacza!

Mam ten sam problem i znam wielu posiadaczy A4, którym puka zawias. Nikt nie wie co w trawie piszczy. Niektórzy wręcz mają dosyć A4 i gonią auto z urazem do Audi.

Uwierz mi, wymieniłem całe przednie zawieszenie i ciągle lekko puka na częstych dołeczkach, ale tylko z lewej strony. Próbowałem róznych eksperymentów: jazda bez osłon silnika, skrzyni, nadkoli, nawet bez stabilizatora. Zostały mi jeszcze poduszki silnika i skrzyni, ale narazie użytkuję inne auto, dlatego dałem spokój narazie i liczę, że ktoś z klubowiczów niebawem rozwiąże tą zagadkę.

Opublikowano

Jeżeli poduszki silnika i skrzyni byłyby tak zużyte, żeby pukały, to musiałoby Ci raczej mocno trząchać silnikiem i skrzynią.

Jeżeli brak takich objawów, to raczej bym odpuścił tą opcję.

Ja słyszałem jeszcze, że amortyzator może "pukać na sztycy" (???) - tak to określił znajomy mechanik, ale szczegółów usterki nie znam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.