Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Modułu Komfortu


matepoltorak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od pewnego czasu mam problem z zamkiem drzwi od kierowcy. Czasami otwierają się  z pilota a czasami nie i musze otwierać z kluczyka. Drugi problem to brak długich świateł cały czas się żarzą ale po przełaczeniu przez manetkę przy kierownicy nie działają. Pomyślałem że wymiana Modułu komfortu pomoże, zamówiłem o takich samych numerach jak mój ale po wymiane auto nie reaguje i kluczyk nie działa, oczywiście przed wymianą odłączyłem aku. Samochód to audi a4 b8 2009 2.0 tdi

Czy można go jakoś zaprogramować?

Z góry dziękuję za pomoc. 

inbound8870738749789442313.jpg

inbound6914457322337115831.jpg

Edytowane przez matepoltorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety źle pomyślałeś, do modułu komfortu są przypisane kluczyki więc samochodu nie ruszysz, ponadto moduł jest zabezpieczony ochroną komponentu więc też nie będzie działał, no i sam moduł trzeba zakodować do wyposażenia samochodu.

Przypisanie kluczy i zdjęcie ochrony możesz tylko zrobić w ASO.

W pierwszej kolejności zrób pełną diagnostykę komputerową bo problemy jakie opisujesz raczej nie są związane z modułem komfortu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamki często padają. Raz padnie tak, że z zewnątrz nie odtworzysz, a od środka już tak, czasami na odwrót, a czasami całkiem itd. Zamek i manetka nie będzie miała ze sobą powiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...