Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Witajcie


Grzegorz 1503

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch miesięcy byłem szczęśliwym posiadaczem A4, doputy dopuki nie wyskoczyła mi inspekcja do zrobienia, żeby nie było pojechałem oczywiście do autoryzowanego serwisu audi, i się zaczęły schody, wyszło turbo co nie dawno ponoć było robione i przeguby wewnętrzne? Jest takie coś? Cały kosztorys wycenili na 3500euro, teraz moje pytanie, co byście zrobili na moim miejscu naprawiać czy odpuścić i się pozbyć autko ma przejechane prawie 280000? Proszę o poradę bo glowa aż boli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Co do kosztorysu to ładnie polecieli z $$, ale nie ma co się dziwić w końcu to ASO, ale kwota i tak duża... 

To, że masz turbo do zrobienia to nie jest jakaś wielka tragedia i duży wydatek. Udaj się do jakiegoś dobrego warsztatu "tunerskiego"  w swojej okolicy jeśli takowy masz, a pewnie nie jeden się znajdzie i chłopaki ogarną ci temat.  Turbo zregenerujesz w ok.  1500zł- max 2000zł  (w zależności jakie stawki są na Niemczech) + do tego nowy olej i filterek. Robocizna to jakieś max. 1000zł  powinna się zamknąć. 

Do tego przeguby wewnętrzne jeśli takowe są ujechane to ok. 150zł-200  sztuka już górna połka + wymiana.

Podejrzewam że zamkniesz się w ok. 3,5 tyś  max 4 PLN oczywiście. 

Edytowane przez Dandusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...