Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BEX


Saszka91

Rekomendowane odpowiedzi

Na olx masz ale ceny z d*py po 700. Ja miałem kupic ale jednak wpadnie fmic. Co do wtryskow masz na olx po 150zl kpl. Ewentualnie możesz gumki wymienić żeby się nie pocily. Z bex spokojnie 200 KM pójdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem komplet inc plus wtryski i teraz mam problem bo nie wystarczybmi to, jednak fmic i od saaba wtryski ewentualnie boscha bylby lepszy wybor i turbo inne to wiecej kucy by wpadlo a tak to bede musial sie cieszyc tym co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Saszka91 napisał:

Kupilem komplet inc plus wtryski i teraz mam problem bo nie wystarczybmi to, jednak fmic i od saaba wtryski ewentualnie boscha bylby lepszy wybor i turbo inne to wiecej kucy by wpadlo a tak to bede musial sie cieszyc tym co jest.

A jaka moc że ic i wtryski nie wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Saszka91 napisał:

Celuje pozyzej 225

To ic wystarczy, do tych 240 km to spokojnie. A wtryski faktycznie lepiej saaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo masz hybryde, że celujesz w większe moce? Na k03s więcej bardzo nie ugrasz, a na k03 to w ogóle zapomnij o przekroczeniu 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten inc taki wydajny? Jakie turbo pasuje zeby chybrydy nie robic? Ponoc jakies gt jest spoko. Tak czulem ze popelnie blad kupujac te wtryski bo zachce mi sie wiekszej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś potrzebował to mam namiary na gościa co ma prawy i lewy IC bex i wtryski z bex . Gość jest z Chorzowa. Ja miałem brać prawy ale juz mam kupiony  centralny . Obecnie 208KM i jestem w stanie potwierdzić że do takiej mocy jeden IC wystarcza choć w lecie i przy kilkukrotnym depnięciu czuć jak słabnie, wtryski też z bex dają rade do ok. 200KM . Teraz wpadła hybryda to będzie IC centralny, tip, wtryski bam, sai off jest kat off jest , wydechy przelot są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...