Spociki Radomszczańskie

• Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ręczniki klubowe zapraszam. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=87352.msg992004#msg992004 Jesteś chętny na Ręcznik?Dopisz się w wątku za chwilę ruszamy z produkcją.

jaka tam panowie zimowe szalenstwa? ;p Ja chyba powinienem być drogowcem bo mnie zima zaskoczyła i zaskakuje każdego dnia bardziej :polew:. Chyba nigdy się do niej nie przygotuję tak by nie być zdziwionym gdy nadejdzie. :decayed:

Ja miałem niezłe szaleństwo w poniedziałek, miałem do przejechania trochę ponad 200km a jechałem 7,5h :kwasny::wallbash: i że tak powiem nigdy więcej takiej jazdy, średnia prędkość na FIS-ie 31 km/h :disgust:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 18:40_________________________________________________Buuuuu jaka tu cisza :thumbdown:

Spota autkami to już taczej nie wymodzimy, ale może jakieogś przy grzanym piwie daloby radę??? co wy na to??? :naughty:

dobra Majlo :polew: nie opierdole Ci auta :decayed: a robie to dobrze :kox: Grześ chyba mama Ci sie pochwalila ze maszyne wam odśśśśnierzam :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 19:09_________________________________________________u Grzesia mamy na pół etatu pracuje odśnieżając Audi :rolleyes: 5zl na minute :decayed: