Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wujek Grzesiek nie wie co straci dobry bimber jest good :th: :th: :th:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wujek grzesiek jest jak dziewczyna, mówi nie myśli tak :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Paweł sprawdzaj skrzynkę czasami :polew::tongue4:

Opublikowano

jesteśmy przebiegli i chytrzy jak lisy sa sa sa

Opublikowano

Paweł pyta mamy o pozwolenie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

koledzy przypominam ze forum nie jest od tego!!!!!!!!!!! od tego jest qr...wq pv[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:40_________________________________________________paweł sprawdz sobie moje wiadomosci

Opublikowano

Ja tu sobie stygnę :mysli:

Opublikowano

hej koledzy, zawsze możecie do nas wpaść na spot do Cz-wy w każdą niedziele

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=83679.0

;)

Opublikowano

aaa my juz sie tak do was wybieramy i wybieramy i sie bardzo wstydziny chyba :naughty:

Opublikowano

MrTea a Lubicie alkohol ? :cool1:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

MrTea a Lubicie alkohol ? :cool1:

no baa ;)

Opublikowano

Chłopaki nasze obietnice odwiedzin Częstochowy czas zrealizować, zabierzemy się jedna furką i zrobimy gościnne występy :good:. Damy rade w tą niedziele? Co Wy na to ?

Opublikowano

napewno kiedyś spadniemy, spoko, bedziecie wiedziec jak bedziemy :good:

Opublikowano

Zapraszamy, napisze w naszym wątku to się więcej osób się zmobilizuje na przyjazd.

Opublikowano

paweł!!!!!!!!!!!!!!!! zyjesz?? :wtf:

Opublikowano

Paweł szykuj bimber na Niedziele :good: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:54_________________________________________________pewnie polecial dowalic drożdży :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie ma to jak spot alko-audiomamiaków A4 :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

MrTea zapytałem w waszym wątku ale widze ze polazłes :tongue4: w którym miejscu stacjonujecie??[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:58_________________________________________________paweł dostałes wiadomosc od zwirasa??[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 22:59_________________________________________________ :confused4: ;( :no::thumbdown:

Opublikowano

:confused4::baseball:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 23:04_________________________________________________http://maps.google.pl/maps?hl=pl&rlz=&um=1&ie=UTF-8&q=zajazd+jurajski+czestochowa&fb=1&gl=pl&hq=zajazd+jurajski&hnear=Cz%C4%99stochowa&cid=0,0,2368338460957919558&ei=4ISbTZb3ItGKswbBnKXKBg&sa=X&oi=local_result&ct=image&resnum=2&ved=0CB8QnwIwAQ

No nieźle nawet nie wiedziałem że coś takiego tam jest :gwizdanie:

Chłopaki tam się spotują, może faktycznie odwiedzmy ich w ta niedziele, daleko nie mamy a zbieramy się już chyba od tamtego roku żeby odwiedzić częstochowę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.