Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra to ile teraz jest tych aut ?

Inaczej , ile z was trzyma się zawsze

Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace :facepalm:

a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi Klub

To kiedy następny spot , za miesiąc ?

Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy

Chyba tak :D no to pisz co tam trzeba :wink:
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra to ile teraz jest tych aut ?

Inaczej , ile z was trzyma się zawsze

Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace :facepalm:

a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi Klub

To kiedy następny spot , za miesiąc ?

Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy

Chyba tak :D no to pisz co tam trzeba :wink:

Osobiście muszę smile.png i to nie za miesiąc tylko już

Opublikowano

Wiedziałem ze tak będzie my zawsze stoimy tam gdzie tylne wyjście z MDK na wprost parku ja i Łukasz byliśmy około godziny od 15.

No dobra osobistośc osobistościa ale powiedz żeby się każdy mógł przygotować. Możemy w następną niedziele się zjechać bo 8 wyjeżdżam wiec niedziela będzie ok

Opublikowano

Wiedziałem ze tak będzie my zawsze stoimy tam gdzie tylne wyjście z MDK na wprost parku ja i Łukasz byliśmy około godziny od 15.

Kolego objechałem wokół i żadnej a4 nie było oprócz tej złotej co pisałem wczesniej :) do której tam byliscie i ile aut ?

Opublikowano

We 2 masz frontowe drzwi gdzie jest posąg i tylne drzwi od strony parku są tam dwie drogi wzdłuż budynku i my staliśmy w pierwszej od mdku i staliśmy od 15 do chyba 15 40 nie sposób było nie zauważyć jadąc droga obok 2go gimnazjum bo ta droga wjeżdża się zarówno na parking z przodu jak i ten z tyłu gdzie np za płotem masz shell

Opublikowano

najpierw pojawiłem się tam o 13:40 i czekałem do 14;10 nikogo nie widziałem objechałem ze wszystkich stron :)

Nie zdążyłem odczytac że o 15 więc pojechałem , wróciłem do domu i patrze że napisałes że o 15 więc pojechałem jeszcze raz na mdk lekko po 16 i nic :wink: Gdybyście byli wtedy kiedy Ja lub Ja wtedy kiedy Wy to na bank byśmy się widzieli :wink:

To krótki spot jak 40min

aaa i jeszcze pytałem chłopaka co mył myjnie na shellu czy nie widział tu jakiejś większej ilości Audic :) i powiedział że nie

Opublikowano

Krótki bo we 2. I pojechaliśmy do innego firumowicza ogarniać auta. Wiec jak są chętni to niedziele możemy zaklepac. No to co masz za sprawę

Opublikowano

Ja jestem chętny , kolego odpisz na pw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: zna ktoś ogarniętego mechanika od diesli z okolic radomska bełchatowa ?

Opublikowano

Za miesiac bedzie w polsce dopiero :D

Opublikowano

Tak wiem pieciajek ale on tego chyba nie ogarnie a dokładnie chodzi mi o synchro wałka rozrządu.

Opublikowano

A to co ci się dzieje?

Opublikowano

Byłem wczoraj u mechanika i przestawial mi synchro walka rozrządu bo bujalo mi silnikiem lecz nic to nie dało bo okazało się ze jak Dwumas stuka to wtedy nim buja i przenosi drgania na budę.

Opublikowano

No a dwumas masz ok?

Opublikowano

Właśnie nie. Przy odpaleniu trzęsie i stuka.

Opublikowano

No to może zacznij od tego i zobaczysz czy będzie poprawa

Opublikowano

Troszke zaniedbalem ;d kiedy spocik ;d ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No kiedy? Działamy coś 4 go? Moto piknik będzie

Opublikowano
  • Autor

4-go tez wpadłbym na ten moto-piknik ?

Opublikowano

Ooo w pupę kto się odezwał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.