Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

dobra to ile teraz jest tych aut ?

Inaczej , ile z was trzyma się zawsze

Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace :facepalm:

a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi Klub

To kiedy następny spot , za miesiąc ?

Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy

Chyba tak :D no to pisz co tam trzeba :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra to ile teraz jest tych aut ?

Inaczej , ile z was trzyma się zawsze

Roznie, ja np nie bylem na spocie juz ze 4 miesiace :facepalm:

a Ja jeszcze wcale w Radomsku bo nie wiedziałem że sa "tacy ludzie jak Ja " nigdy nie widziałem niczego co by wskazywało na Audi Klub

To kiedy następny spot , za miesiąc ?

Pytam ilu was jest bo będe miał ogromną prośbę do was wszystkich Audilandziarzy

Chyba tak :D no to pisz co tam trzeba :wink:

Osobiście muszę smile.png i to nie za miesiąc tylko już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ze tak będzie my zawsze stoimy tam gdzie tylne wyjście z MDK na wprost parku ja i Łukasz byliśmy około godziny od 15.

No dobra osobistośc osobistościa ale powiedz żeby się każdy mógł przygotować. Możemy w następną niedziele się zjechać bo 8 wyjeżdżam wiec niedziela będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ze tak będzie my zawsze stoimy tam gdzie tylne wyjście z MDK na wprost parku ja i Łukasz byliśmy około godziny od 15.

Kolego objechałem wokół i żadnej a4 nie było oprócz tej złotej co pisałem wczesniej :) do której tam byliscie i ile aut ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We 2 masz frontowe drzwi gdzie jest posąg i tylne drzwi od strony parku są tam dwie drogi wzdłuż budynku i my staliśmy w pierwszej od mdku i staliśmy od 15 do chyba 15 40 nie sposób było nie zauważyć jadąc droga obok 2go gimnazjum bo ta droga wjeżdża się zarówno na parking z przodu jak i ten z tyłu gdzie np za płotem masz shell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw pojawiłem się tam o 13:40 i czekałem do 14;10 nikogo nie widziałem objechałem ze wszystkich stron :)

Nie zdążyłem odczytac że o 15 więc pojechałem , wróciłem do domu i patrze że napisałes że o 15 więc pojechałem jeszcze raz na mdk lekko po 16 i nic :wink: Gdybyście byli wtedy kiedy Ja lub Ja wtedy kiedy Wy to na bank byśmy się widzieli :wink:

To krótki spot jak 40min

aaa i jeszcze pytałem chłopaka co mył myjnie na shellu czy nie widział tu jakiejś większej ilości Audic :) i powiedział że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki bo we 2. I pojechaliśmy do innego firumowicza ogarniać auta. Wiec jak są chętni to niedziele możemy zaklepac. No to co masz za sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem pieciajek ale on tego chyba nie ogarnie a dokładnie chodzi mi o synchro wałka rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj u mechanika i przestawial mi synchro walka rozrządu bo bujalo mi silnikiem lecz nic to nie dało bo okazało się ze jak Dwumas stuka to wtedy nim buja i przenosi drgania na budę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...