Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

marcin1371 czemu do tej pory sie chowałes? :cool1: i gdzie cie mozna podziwiac w radomsku :naughty:

Grzesiu, Marcin nie chował się lecz dopiero co dołączył do klubu, a swoją niunie ma dopiero od jakiś 2 miechów, my już mieliśmy okazję podziwiać jego Audiczkę gdyż był na spocie :good: ostatnimi czasy jak Ty jeszcze się wczasowałeś :cool1: a tak wogólę to Ty pierwszy zob Go w dziale Newbie, a ja napisałem na pw żeby się zainteresował naszym wątkiem :naughty::kox: i tak o to mamy kolejnego spotowicza Radomszczańskiego :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka, Paweł lepiej bym tego nie ujął :naughty: wczoraj miałem odpisywać ale bylem na konkretnej bani i jakoś mi nie szło pisanie a dzisiaj już mnie wytłumaczyli :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tragedia neptuna :drunk::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 14:13_________________________________________________a gdzie stacjonuje twój ajm tak pozatym?? zebym wiedział komu trąbnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze do ciebie wojtek jutro podjechac bo zapaliła sie inspekcja, to sprawdzimy lompa twpim specyfikiem, jak co to bede pisał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ stacjonuje nie daleko Carrefoura srebrna parówa :decayed: z przyciemnionymi szybami jeszcze bez naklejki na kuperku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cie wylukam to z pewnością pogadamy :cool1:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 15:07_________________________________________________to zjezdzamy sie w czwartek pany?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alko spot?? myślałęm ze raczej jeszcze w czwartek bedzie bez alko bo nie wiem czy bede mógł pić :wallbash: ale tak czy siak bede :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to trzeba będzie się zastanowić czy robimy alkospota czy VAG-owanie bo tego i tego raczej nie połączymy :cool1: a więc

a) kto jest za alkospotem?

B) kto za zwykłym spotem z VAG?

:decayed:

___________________________________

Ja jeżeli dam radę to piszę się na opcję..... a..... :naughty::polew: chociaż b też jest kuszące :kox:

Chyba dodam odp C na którą wpadł efcio :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w r-sku jestem caly czas u siory w zakladzie :confused4: od 7 rano do 19 :) poczekaj zobaczymy co z tym spotem jak nie wypali albo VAG nie bedzie potrzebny to podskoczys do r-ska na Tysiaclecie :)[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 22:44_________________________________________________zgadamy sie na tel :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...