Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GŁOGÓW też żyje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No 11 mi odpada bo jede na krzywa kadafa tez nie bedzie bo jedziemy razem

Opublikowano

No tak sorry misiu napisałeś wcześniej... że 11 już zarezerwowany

no to jest jeszcze 28.03 ?!

Może niech inni się wypowiedzą w temacie :gwizdanie:

Opublikowano

Mi pasuje zobaczymy jak reszta :)

Opublikowano

Witam wszystkich według mnie niedziela nie pasuje na zlot A4 sobota była by bardziej odpowiednia pozdrawiam.Proponuje 17 kwicień godzina15:30 na parkingu carrefoura od srony stacji paliw

Opublikowano

Koledzy "GŁOGÓW lekko ożył" ale powoli "umiera", faktem jest, że odbyło się kilka małych spot-ków, ale ze wszystkich zapowiedzi jakie ukazywały się w tym wątku to powinno być min. 10 A4 a ze wszyskich A4 jeżdżących po głogowie to ze setka a było góra 4 sztuki, więc może zapowiedzmy jakiś dalszy temat.

Może na maj... hmmm, komunie itp, - odpada, więc może czerwiec???

Lipiec i sierpień - miesiące urlopów - też nic by nie wyszło.

Potem zima - brudne auta, itp.

Dajcie znać co i jak.

Pozdrawiam wszystkich.

DAREK

Opublikowano

Dokladnie mysle ze to nic trudnego sie ot tak zebrac i spotkac jak sie chce najlepiej by bylo na gg zeby wszyscy jakos sie zgadali to moja propozycja bo na forum czasem sie nie wchodzi i nie patrzy :> jak co to moje gg 3200907

Opublikowano

Jestem za moje gg 13675826 i mam numer do jeszcze 2 chętnych do przyjazdu i pogadania z innymi

Opublikowano

Proponuje teraz w niedziele zrobic spota godzine juz ustalcie sami ja sie napewno dostosuje;)

Opublikowano

mi pasuej praktycznie kazda niedziela, a swoja droga to jakby bylo nas tak ponad 10 to juz by calkiem fajnie to wygladalo :naughty: to bylby mozna tak powiedziec "MEGA SPOT :kox:"

Opublikowano

to jak Panowie godzina 16 pod Carrefour? ja bede napewno

Opublikowano

misiu nie wiem jak ty ale ja próbuje wszystkich znajomych umówić na sobote 17 04 2010 pozdrawiam

Opublikowano

no dobrze nie problemu wtedy tez mozna sie spotkac :good: ale mozna tez szybciej:P ile bedzie osob to bedzie :)[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 09:23_________________________________________________I cisza :kwasny:

Opublikowano

ilu chetnych na najblizsza niedziele tj. 28.03? miejsce jeszcze do ustalenia.

Opublikowano

Ja sie pisze :)

Opublikowano

na tą chwilę też się piszę na spota

Opublikowano

mogę być :nose:

na tą chwilę też się piszę na spota

co to znaczy na tą chwilę :klamie:

Opublikowano

mogę być :nose:

na tą chwilę też się piszę na spota

co to znaczy na tą chwilę :klamie:

hehe to znaczy, że raczej będę :wink4:

Opublikowano

i co bedzie ktos jeszcze? a co do miejsca? tradycyjnie- port? czy sa jakies inne propozycje? godzina ? 16 bedzie odpowiednia? czy zmieniamy?

Opublikowano

Jak dla mnie godzina może być :gwizdanie: a miejsce hmm...chyba nie ma ciekawszego ??!!

Opublikowano

tak jak każesz Adrianie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.