Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GŁOGÓW też żyje


ShAMAN_666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dłuższego czasu cisza w temacie...

no może z wiosną uda się coś zorganizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do Legnicy zjedźcie, bo u nas starością zawiewa i emeryturą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

wiosną jak najbardziej jestem za :rolleyes:

czyli juz calkiem niedługo, jakis miesiac może półtora i powinno byc troszke cieplej to wypadałoby sie zobaczyc.

pozdro 3majta sie[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 12:18_________________________________________________no i w końcu bede miał motywatora zeby 4-kę umyć bo szamponu nie widziała od pażdziernika :kox: a odkurzacz też nie wiem kiedy do niej zagladał, chyba latem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw bo moja choć myta w styczniu to pewnie lepiej nie wygląda :> Robie codziennie około 100km także dobrze że są wycieraczki to jeszcze coś widze :polew:

Wiem, wiem nie ma się czym chwalić ale po wymyciu pewnie na drugi dzień wyglądała by tak samo no i pewnie by uszczelki pozamarzały talże czekam na małą odwilż i do kompania zagonię :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie po jakims niedzielnym obiadku :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 10:15_________________________________________________tylko trzeba poczekac az sie troszke ociepli wiec chyba napewno nie ta najblizsza niedziela, moze cos po swiatach? co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...