Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GŁOGÓW też żyje


ShAMAN_666

Rekomendowane odpowiedzi

jasne ze sie widzielismy :) w koncu mieszkamy od siebie 2 bloki :naughty:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 18:14_________________________________________________A propo spota mozna sie umowic tak:

kto bedzie ten bedzie

a miejsce: na mebelkach moze o 19 w niedziele?

co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być mebelki lub też, ktoś wcześniej wspominał, w porcie koło mostu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie. moze byc tez kolo portu. dla mnie bez roznicy, jak komu pasuje. to jak cos to do zobaczenia.[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 21:14_________________________________________________to co ustalamy- mebelki czy port? kto pierwszy da propozycje to tam bedzie :kox: oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze sie widzielismy :) w koncu mieszkamy od siebie 2 bloki :naughty

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze dojedzie?? a jak nie to będzie nas 2[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 17:56_________________________________________________GŁOGÓW powoli ożywa :kox:

img_0139r.jpg

img_0140r.jpg

img_0141r.jpg

img_0142r.jpg

img_0143r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo to mi sie podoba :wink4: następnym razem i ja Was odwiedze w tą niedziele grilowałem wiec siła wyższa.. ale kolejnym razem zjawie się - byle spot nie był w week kiedy mam zjazd na UE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Dopiero odgrzebałem ten wątek bo specjalnie szukałem czy cos się tutaj w Głogowie dzieje :mysli:

A tu widzę że się pomału coś rozkręca i to mnie cieszy bo chętnie podjadę na jakiegoś spota z maniakami oooo :good:

Jak będzie nowy termin to dajcie go chociaż z tydzień wcześniej no i najlepiej na niedzielę po 16tej w tedy mam szanse sie pojawić bo w tygodniu to ja tyram od rana do nocy.

Jeżdżę na FNW Avantem w B7 ale mieszkam w Głogowie

Pozdro dla wszystkich fascynatów Audi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Zapraszamy wszystkich :>

A co do terminu to może zróbmy dłuższy czas do namysłu i umówmy sie na niedzielę 24 maja. Do tego czasu może uda nam się troche ludzi ściągnąć :wink4:

Co Wy na to???

Propozycje mile widziane :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe zdjęcia ciekawe, pod maskami same potwory dlatego tak pootwierane :wink4: szczególnie mój potężny silnik 1.6 :decayed:

Spoty pomału się rozkręcają, frekwencja jest rosnąca także będzie dobrze...

A co do terminu to może zróbmy dłuższy czas do namysłu i umówmy sie na niedzielę 24 maja. Do tego czasu może uda nam się troche ludzi ściągnąć :wink4:

Co Wy na to???

Propozycje mile widziane :sarcastic:

ja jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W niedziele 24 maja wyjezdzam do Walbrzycha na chrzciny ale do wieczorka napewno wroce wiec jestem jak najbardziej na TAK.

A pomysl calkiem dobry- niech sie namyslaja koledzy. aha fajne fotki. 3majcie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ale podobno to COŚ to koło... :)

:polew: na zdjęciu to troszke inaczej wygląda i faktycznie... jest to koło :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę zrobić osobno :gwizdanie: (choć nie wiem czy dam radę być) , a jak coś to chętni mogą sobie dodatkowo podjechać w przed dzień na spotkanie klubu G.K.M.4.K :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...