Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GŁOGÓW też żyje


ShAMAN_666

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki proponuję powysyłać pw do ludzi z Głogowa z zaproszeniami do tego wątku...

Koledzy jeśli chcemy rozkręcić impre to może zróbmy jak HUGO nam podpowiada i napiszmy wkońcu pw do wszystkich z głogowa. Możemy się podzielić tym co nam wyszukiwarka pokaże (pierwsze 20 osób to jedna osoba, drugie 20 druga osoba), napiszmy zaproszenie z linkiem do tego wątku. Co Wy na to??

Aktywnych z Głogowa to na palcach jednej ręki można policzyć, trza by jeszcze w inne mieściny uderzyć, np. Polkowice, Wschowa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywnych z Głogowa to na palcach jednej ręki można policzyć, trza by jeszcze w inne mieściny uderzyć, np. Polkowice, Wschowa itp.

Ogólnie w Głogowie sporo jest fanów Audi.. może nie koniecznie tu zarejestrowanych ale w samym G.K.M.4.K. pare chłopaków od nas jeżdzi Audicami więc jakbym sprawe nagłośnil to na spota może i by wpadli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłby ktoś chętny na podłaczenie pod komputer? I moze jakaś konkretna data na spota :) ?

zaden problem Kolego :naughty: na spocie będzie i vag... tylko kiedy ten spot :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mówie ze ja mam :)

no to Darev zrobi Tobie logi a Ty Darevowi :naughty:

_________________________________________________

Dyziowaty a jaką :a4fan: posiadasz, bo Twój profil nic nie mówi (jeszcze szukam) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że temat się rozkręca - czy ktoś leciał po privach?

Ja już zacząłem :tongue4: "obskoczyłem" wszystkich aktywnych ze Wschowy (nie było dużo) i zacząłem Głogów od tyłu w wyszukiwarce (3 podstrona)

Ktoś może zacząć od 1 podstrony :wink4:

A sonda... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tu adik

jestem nowy i to mój pierwszy OOOO i to jeszcze TDI

chętnie odwiedze kolegów z Głogowa mam rodzinke w Serbach

i czesto tam bywam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mówie ze ja mam :)

AAAAA... nie zajażyłem :> No to ja też mam :tongue4:

no to Darev zrobi Tobie logi a Ty Darevowi :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu jesteś boski :decayed: , THX

Nie przesadzaj, poza tym nie widziałeś mnie na żywo i wcale nie jestem taki boski :polew: :polew: :polew:

Fajnie, że coś u Was też się zaczyna dziać, bo dolnośląskie jakoś tak osłabły jakiś czas temu.

Mam nadzieję, że stworzycie fajną i zgraną grupę osób w tamtym regionie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu jesteś boski :decayed: , THX

Nie przesadzaj, poza tym nie widziałeś mnie na żywo i wcale nie jestem taki boski :polew: :polew: :polew:

Fajnie, że coś u Was też się zaczyna dziać, bo dolnośląskie jakoś tak osłabły jakiś czas temu.

Mam nadzieję, że stworzycie fajną i zgraną grupę osób w tamtym regionie :good:

skoro już u nas zagościłeś to będziesz musiał wpaść na spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już u nas zagościłeś to będziesz musiał wpaść na spota :naughty:

Powiem Tobie, że gdybym miał pracę taką, że często bym jeździł po PL to uwierz mi, że ustawiałbym wyjazdy tak żeby sobie zawitać na spoty gdzie się da, a tak to wybranie się na takiego spota dość spory kawałek drogi na tą chwilę jest raczej mało prawdopodobne, ale różnie bywa więc kto wie :naughty:.

Na pewno jest szansa poznać się wspólnie na zlotach więc za jakiś czas letni to może będzie okazja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gicior:Łukasz

_________________________________________________

ShAMAN_666 no tro teraz na Twoich rękach spoczywa pierwszy - podczepiony post :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakieś propozycje co do daty?? 26.04 spotykają się chłopaki z G.K.M.4.K. - może się podepniemy do nich?

26.04.09 godzina 16:00 parking emkaMEBLE :wink4: chłopaki od nas pewnie będą pozytywnie zaskoczeni wizytą AKP - osobiście będę na 99%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...