Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GŁOGÓW też żyje


ShAMAN_666

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki ja niestety nie moglem dzisiaj ale sam tak zachecalem wszystkich wiec rzucam haslo jutro pod gg o 18 ja bede czekal moze ktos bedzie mial ochote i wpadnie :hi: srebna a4 o numerach DPL65HM ozyjmy w koncu bo cieplo sie robi :wink4: zapraszam wszystkich chetnych jutro czyli sobota o 18 na parkingu GG. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darev na Wschowskich blaszkach byłeś? jak tak, to mijałem Cię na wysokości Casto - stwierdziłem, że nikt się nie pojawi zapewne i się zmyłem - buuuuuuu lipa! W sumie mam tak uwalony samochód że aż wstyd! Ale jak coś, to jutro od 9 do 21 będę pod GG a o 18 na 100% wyjdę na papierocha :naughty: moja - granatowa - na blaszkach FWS 38AU! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok bede bardziej od strony media stane tak bardziej gdzie bedzie pusto :hi:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 16:41_________________________________________________no zapowiedzi byly lecz bylismy tylko we dwoch czyli ja i ShAMAN_666 ale to juz cos :wink4: jakis poczatek mamy mam nadzieje ze szybko bedzie nas wiecej.ShAMAN_666 dzieki za spotkanko. :hi::good:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 19:46_________________________________________________przepraszam byl jeszcze jeden kolega tak przelotnie ale sie nie przedstawil moze kolejnym razem bedzie nas wiecej i moze bedziemy mogli dluzej pogadac wszystkich serdecznie zapraszam i zachecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur..czaczki nie dojechalem do glogowa heheh plyn hamulcowy mnie uciekl :blink: okazalo sie ze przy odpowietrzaniu gwint sie ukrecil w zacisku :kwasny:i przy hamowaniu z 200 skonczyl sie całkiem heheh no trudno moze innym razem sie uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno bedziemy planowac kolejny spot ale mam nadzieje ze tym razem uda sie w wiekszym gronie. mysle ze dobrym pomyslem byloby sie wybrac na jakis pas w np 1 czy 3 maja co wy na to koledzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno bedziemy planowac kolejny spot ale mam nadzieje ze tym razem uda sie w wiekszym gronie. mysle ze dobrym pomyslem byloby sie wybrac na jakis pas w np 1 czy 3 maja co wy na to koledzy?

myślę, że na jakiś pas jest za wcześnie, bo znowu w 2 będziemy tam stac! trzeba moim zdaniem najpierw na miejscu się spotkac w więcej osób i wtedy planowac coś większego! ale terminy są OK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, ja już wczoraj nie mogłem bo praca mnie goniła :confused4: W piątek jak na Was czekałem to przyjechał nawet koleś Fiatem Grande Punto i też czekał na spota no i tak sobie razem staliśmy :naughty: Był to pierwszy spot typu A4 contra PUNTO, nawet mam fotki :> jak coś to moge wkleić tutaj :wink4:

A co do zjazdu 1, 3 maj to jak najbardziej pasi, może faktycznie teraz fajnym miejscem byłby port koło mostu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnych na baner spoty głogowskie (tak jak u mnie w podpisie) zapraszam na priv, może coś rozruszamy ten wątek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki proponuję powysyłać pw do ludzi z Głogowa z zaproszeniami do tego wątku...

Koledzy jeśli chcemy rozkręcić impre to może zróbmy jak HUGO nam podpowiada i napiszmy wkońcu pw do wszystkich z głogowa. Możemy się podzielić tym co nam wyszukiwarka pokaże (pierwsze 20 osób to jedna osoba, drugie 20 druga osoba), napiszmy zaproszenie z linkiem do tego wątku. Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...