Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem na ssaniu-zimnym silnik


osaudia4b6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem przy odpalonym silniku na ssaniu, a4 wchodzi w dziwne drgania, telepie niesamowicie i spod maski dobiega taki jednolity pisk ktory trwa ok. 20/30 sekund, w sumie przestaje tak mocno drgac i piszczec gdy sie troche nagrzeje i zejdzie ze ssania na ok 900 obr. Obroty nie faluja, ale silnik i tak  dziwnie pracuje jakos tak nim trzesie. (nie ma mocy jak na 190KM to moze byc od katalizatora chociaz nie wiem, check sie swieci bledy to sonda lambda i cos z katalizatorem, bylem tez u gazwonika podregulowal gaz wymienil filtry ale sam mowil ze ma slabe doly czy jakos tak, ale to odkladam na pozniej) zalaczam filmik. 

W ostatnim czasie wymienione: Rorzad pasek z napinaczem, odma, termostat, olej, wszystkie filtry wlacznie z filtrem paliwa. 

Moze bedzie ktos kto mi pomoże. Pozdrawiam 

 

Edytowane przez osaudia4b6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "pisk" to nie żadne łożyska tylko wycie pompy powietrza wtórnego (SAI),jak chcesz dowiedzieć się co z silnikiem się dzieje to wejdź do działu diagnostyka i zrób logi,masz wszystko opisane w dziale co i jak. Nie oddawaj auta do żadnego mechanika-wymieniacza bo kilka tysięcy wybulisz i nic się nie zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...