Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 1.8 t Auto wariuje przy minusowej temperaturze.


saren79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pewien problem może ktoś się orientuje co może być przyczyna otóż tak . Temperatura na zewnątrz jak jest poniżej 3 stopni to moje auto zaczyna świrować , odpalam samochód bez żadnych problemow po jakiejś minucie włącza się przerywany dźwięk jak by jakiś błąd i auto sie wyłącza tak jak by cos odcinało mu paliwo ,wyciągam kluczyk ze stacyjki włączają sie kierunkowskazy i to trwa jakieś 5 minut ,próbuje zamknąć auto i nic nie daje kierunkowskazy dalej migają ,próbuje odpalić z powrotem auto ,wkładam kluczyk i dalej pika ten dźwięk i tak w kolko jakieś piec minut . Po pięciu minutach auto odpala bez problemu . Teraz jest -3 stopnie i takie cos mi ze 3 razy sie robilo , auto złapało juz większa temperaturę i nie bylo juz z tym problemu . Cy ktos orientuje sie co to moze byc za przyczyna ? Z góry dziękuję wszystkim za wszelaka pomoc i pozdrawiam .

Edytowane przez saren79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil bo nawet z treści nie wynika o jakim samochodzie mowa - to jako rada.

Podłączałeś pod komputer? Jakieś błędy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, saren79 napisał:

Nie jeszcze nie podpinałem ale zamierzam to zrobić bo dopiero w piątek mi sie to zaczęło dziać. 

To podstawa. Sądzę że po takich akcjach powinny zostać błędy. Sprawdź silnik, licznik, centralną elektrykę i ABS/ESP, ale resztę systemów też możesz sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...