Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 AVF sedan LY7Q [by Pklima91] QUATTRO_BOSE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lampy robią robotę :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Patryk14 napisał:

@pklima91 Błotnik gdzie zamawiałeś i jak z pasowaniem i kolorem?

AUDI-A4-B6-LY7Q-blotnik-przedni-prawy-KO
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 206 zł - AUDI A4 B6 LY7Q blotnik przedni...

Link do oferty :wink:

Spasowanie elegancko bez żadnych nierówności jestem mega zadowolony :thumbup1:

Kolor - auto ma prawie 18 lat A błotnik nowo malowany więc napewno się będzie różnił, ale tragedii nie ma kto wie to może zauważy, ale osobiście kumpel pytał z której strony zmieniłem bo nie widzi różnicy więc daje radę :thumbup1: ciekaw jestem tylko wytrzymałości, ale według mnie lepsze takie rozwiązanie niż co wiosnę robić i malować :whistling:

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, kamil-vag napisał:

Ja bym z chęcią zobaczył jak te lampki świecą w nocy, zdjęcie na mijania i potem na drogowych na jakiejś pustej drodze ;)

Kamilku postaram się na dniach zrobić jakieś foty :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Adam87 napisał:

A paruje jeszcze ta lewa lampa?

Z lampami już jest tak jak powinno być :thumbup1:

Pogoda jest jaka jest A lampy suchutkie :dance2:

Opublikowano
46 minut temu, pklima91 napisał:

Z lampami już jest tak jak powinno być :thumbup1:

Pogoda jest jaka jest A lampy suchutkie :dance2:

To bajka:wink4:

 

Opublikowano

Czarne lampy to i jeszcze grill i ramkę dolną wypadałoby puścić w dipa na czarno ;) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.02.2020 o 13:55, M@rcin napisał:

Czarne lampy to i jeszcze grill i ramkę dolną wypadałoby puścić w dipa na czarno ;) 

Czarna ramka wpadnie jak będą dokladki w kolor :wink: narazie będzie za czarno jak dla mnie 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.02.2020 o 08:08, pklima91 napisał:

Ja bym z chęcią zobaczył jak te lampki świecą w nocy, zdjęcie na mijania i potem na drogowych na jakiejś pustej drodze ;)

20200223_205312-1612x1209.jpg20200223_205256-1612x1209.jpg

Opublikowano

No jest bardzo dobrze ?

Na drogowych piękny zasięg. 

Pobocza też dobrze doświetlone ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, kamil-vag napisał:

No jest bardzo dobrze ?

Na drogowych piękny zasięg. 

Pobocza też dobrze doświetlone ?

Fakt robią robotę :hi:

Opublikowano

Idzie zrobic jeszcze lepsze swiatlo od soczewki b8 w ori bixie?

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, dzejo napisał:

Idzie zrobic jeszcze lepsze swiatlo od soczewki b8 w ori bixie?

Na ten temat musi się wypowiedzieć ekspert :wink: 

@kamil-vag ?

Edytowane przez pklima91

Opublikowano
23 godziny temu, dzejo napisał:

Idzie zrobić jeszcze lepsze światło od soczewki b8 w ori bixie?

B8 zwykłe czy B8 FL są dobrymi soczewkami... ludzie teraz montują różności, od Bi-Ledów na Koito 3A, poprzez Hella Evox-R 2.0... jest teraz projektorów do wyboru. 

U Pawła są zamontowane Hella Intemo i też jak widać dają radę. 

Ludzie szukają soczewek pod siebie, jeden woli lepsze drogowe, drugi mijania... jednemu podobają się idealne kreski na ścianie itd... trzeba czytać, szukać recenzji itd.

23 godziny temu, pklima91 napisał:

ekspert :wink: 

@kamil-vag ?

Żaden ze mnie ekspert hehe

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich! 

Wczoraj odebrałem audiczke z polerowania :wink:

20200311_172358-1209x1612.jpg20200311_174700-1612x1209.jpg20200311_172427-1612x1209.jpg

fajnie wyszło :thumbup1:

Tylko szkoda że zlot odwołany :cry:

Pozdrowionka :a4fan:

Opublikowano

No ładnie się świeci:oklasky:

 

Opublikowano

Paweł zbieraj kasiorę i dawaj dokładki w kolor, chociaż z przodu to i tak najlepiej kupić zamiennik sline i od razu dołożyć :P

Adam nie ma u siebie też chyba, to jak wróci to przetrenujecie na Twoim montaż haha...

Powiedz mi, nie parują te lampy ? ? ? 

Opublikowano

No ładnie ładnie :thumbup1:

Czym zabezpieczony lakier po polerce? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.03.2020 o 09:13, kamil-vag napisał:

Paweł zbieraj kasiorę i dawaj dokładki w kolor, chociaż z przodu to i tak najlepiej kupić zamiennik sline i od razu dołożyć :P

Adam nie ma u siebie też chyba, to jak wróci to przetrenujecie na Twoim montaż haha...

Powiedz mi, nie parują te lampy ? ? ? 

Dokladki w kolor w planie są i to na pewno, kwestia czasu :wink: 

A lampy elegancko tak szczerze mówiąc to chyba z 5 razy parowaly na początku A teraz od dłuższego czasu jest ok :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.03.2020 o 07:39, lewiatan1989 napisał:

No ładnie ładnie :thumbup1:

Czym zabezpieczony lakier po polerce? 

Ponoć jakimś preparatem na bazie krzemu :eusathink:ale jaki konkretnie ciężko mi powiedzieć :facepalm:

Opublikowano
6 godzin temu, pklima91 napisał:

A lampy elegancko tak szczerze mówiąc to chyba z 5 razy parowaly na początku A teraz od dłuższego czasu jest ok :thumbup1:

Czyli potrzebne im było porządne wygrzanie się ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.